Beşiktaş'a Fenerbahçe'den stad teklifi gelmiş konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz ?

Bildiğiniz gibi stadımızı yenilemek adına ilk adımlar atılacak ve biz maçlarımızı oynayacak stad arıyorduk fenerbahçeden teklif gelmiş bu teklif kabul edilmeli mi? Ve neden böyle bir teklif geldi evet cevapları bekliyorum SAYGI SINIRINI AŞMAYIN !

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• ailemde ben hariç herkesin beşiktaşlı olmasından mütevellit çocukluğum beşiktaş maçlarında geçti.her türlü çabaya rağmen fenerbahçeye gönül verdim.

beşiktaş 4 büyük kulüpler arasında en temiz olan kulüptür.yine en çok hakkı yenen takımda beşiktaştır.galatasaraya kardeş takım diyenler beşiktaşa ihanet etmiş oluyorlar.zira beşiktaşın kardeşe ihtiyacı yoktur.zaten büyük kulüpler arasında kardeşlik terimini kullanmak saflıktır.

Mühendis oktay olayı hala çoğu beşiktaşlının içini yakar.

Okumadım,böyle bir teklif olduğunuda zannetmiyorum.Velev ki oldu diyelim beşiktaş taraftarı kabul etmez.koskoca olimpiyat stadı boş dururken gerekte yok.

Oysa stadımızda beşiktaş seyircisini ağırlamak çok hoş olurdu.erkek adam renkli takım tutmaz deselerde tribünlere farklı bir renk katardı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• fener bişey almadan bişey verirmi hiç vardır onda bi bit yeniği kasımpaşayı restore etsinler orda oynarız

2|0
    0|0
  • gidip arena'da oynasınlar keşke... ben koyu galatasaraylıyım ama beşiktaş-galatasaray son maçında bjk taraftarlarının bazılarının sahada yaptıklarını kendilerine yakıştıramama rağmen, ve o belli kesimin bize olan nefretlerini gördükten sonra bütün bunlara rağmen şunu söyliyebilirim beşiktaş takımının kendisinin büyük ve onurlu bi takım olduğuna eminim, bu yüzden taraftarına değil ama beşiktaş takımının kendisine saygı duyuyorum. bana kalsa bu yüzden gidip arena'da oynayın isterim, biz şampiyonluğa oynasakta dolduramıyoruz o stadı, en azından siz doldurursunuz.

0|0
    0|0
  • körler sağırlar birbirini ağırlar, olimpiyat stadı var, koskoca stad boş tribünlere baki, gidin de atıl durmasın bi işe yarasın,korkmayın orada da futbol oynanıyor, ağlayacak bişey yok.

1|0
    0|0
    • Ne var bunda işte :)) Herşeyde bit yeniği aramayalım:) Zaten futbol camiası bizi kandıryor:)

• seninle konuşulmuyor bile , beşiktaşın nerde oynuycağı sana dert değilse yorumlarını kendine sakla onla bunla tartışmaya girene luzüm yok

• offfffffffffffffff

• Zaten kac stad var da teklif geliyor

2-3 tane stad var illa birinde oynayacak.

0|0
    0|0
  • Özellikle bugün itibariyle okuduğum ilgili maç sorularındaki cevap ve yorumların saygı sınırını aşar nitelikteydi.Özellikle bazı üyelere yaklaşımın hoşuma gitmedim.Bir bayan olarak fanatizmi yaşamaman gerekiyor bence;ağır olmalısın.Aynısı adını vermediğim ve seninle tartışan o Fenerbahçeli arkadaşım için de geçerli taraf tutmuyorum.

Ben yaklaşık 2 yıl boyunca sizin siyah-beyaz formanızı terletmiş eski bir sporcuyum.Ve o forma kupayla döndü geçtiğimiz hafta Türkiye'ye.Gelin oynayın statta ben gocunmam; Beşiktaş Ünal Aysal gibi yaralı avın kanından beslenmek yerine hepimiz bu okların hedefindeyiz demeyi seçtiği için beni yanıltmadı.Helal olsun güzel de oynadı.

0|1
    0|1
    • Soruda teltokayı yargılayın dememiştim ama neyyse eleştirin için sağol . Ayrıca saygıda kusurum varsa saygısızlık yapıldıgı içindir blen bilir ;)

• O yüzden ilk paragrafa son cümleyi de yazmak istedim hedef göstermek hoş değil çünkü. ;)

Yargılamak değil de yapıcı eleştiri diyelim ben kızlara yakıştıramıyorum fanatizm,yakalamışken söyleyeyim dedim. :)

• ben hadiimi ve sınırımı asla aşmam küfür de etmem iyi takip edememişsin bence neyse sağlık olsun .

• bu sabah bu haberi okudum oldukça şaşırdım nezaketleri için teşekkür etmeliyiz ve bence oynamamak için bir sebep yok.

0|0
    0|0
  • renktaş 2 sene oynarız 40 yıl başımıza vururlar.gidip oliimpiyatta oynayalım daha iyi.

1|1
    0|0
    • bak buna katılıyorum işte renktaşım fenerliler anca artisliği biliyorrr :)))

• Bizim stadta oynarsınız bence. TT ARENA.

0|0
    0|0
  • Kasımpaşanın stadında oynasalar daha iyi, inönüye saraçoğlundan çok çok yakın

0|0
    0|0
  • fener günah çıkarmaya çalışıyor, ellemeyin.

0|0
    0|0
  • kesinlikle kabul edilmeli.bari saraçoğlunda beşiktaşı yenelimde o staddan bi galibiyet alalım.:)

0|0
    0|0
  • aslında çok ilginç fenev böyle bir teklif yapmazdı ama neden yapıyor anlamış değilim. kıyamet yakın kıyamet demedi demeyin :))

0|0
    0|0
  • fenerbahçenin stadı çok güzel akustik özelliği süper tüm sesi sahanın olduğu yere veriyor çarşıyı düşünemiyorum orada hep bunu düşünmüşümdür

0|0
    0|0
  • gidin oynayın işte

0|0
    0|0
  • Yasal Şike...

0|0
    0|0
  • inşallah olur inter milan gibi oluruz güzel olur severim hem interi hem milanı.

0|0
    0|0
    • sağır mı? saçmalama, umurumda bile değil, biz oynadık,ama yakıştıran varsa yaltaklansın ona buna, biz babalar gibi oynadık orada. sağırlık ne? kardeş ne? ben şahsınla ilgili böyle kelime kurmuyorum sen de kurma..lütfen...rica ediyorum

• böyle birşeye gerek yok fb anadolu takımında.taraftar için uygun olmaz

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun :D

0|0
    0|0
  • olabilir neden olmasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kibarlık edip teklif etmişiz. Hem ulaşımı kolay hem stad iyi .. Ne var bunda? Kira sözleşmesi yaprız herhalde ki bence yapılmalı bu arada ayrıntıları bilmiyorum.

1|1
    0|0
    • Allaaa allaaa, devremülkçü zihniyet

• beni kandırmazsınız, ben genel muhalifim:D

• beni aşar diyorsan hiç karışma bu mevzulara

• Bir beşiktaşlı olarak Fenerin stadında da oynanabilir tokacığım:))

1|0
    0|0
  • GS nin kadıköyde yenemeyeceğini sanıyorlar o yüzden öyle teklif de bulunmuştur veya muhakkak bir çıkarları vardır gidin sokakta oynayın fenevden yardım almayın bence :):)

0|1
    0|0
  • Galatasaraylılar stadımızı vermeyız bızden ızın cıkmadan dıyor... Biz teklif ediyoruz bence kurcalanıcak bir durum değil... Bugun size yarın bize.

0|1
    0|0
    • hayırlı olsun anlasmanız :D

• Hayırlı olsundan kastın ? :)) Gelsınler oynasınlar tabıı ne var ki bunda ? Olimpiyat stadına nıye gıtsınler ne kadar uzak orası. Ama besıktas ama baska takım.. O ınsanlarında canı var maç ızlıcez dıye Allahın dagına gidip eziyet mi çekicekler ? Hem yakınız hemde gayet te buyuk stadımız var... Herkes rahatca gelebilir...

• sakın ol bısı canım :D :))) herkes herkesn sahasına gıdebılır tabii :) bı vapur kadar yakınsınız

• bencede Beşiktaşımız kabul etsin.Ş.Saracoğluna gittim stad çok güzel,çarşı coşar orda:))

1|0
    0|0
  • ya da dostluk

0|0
    0|0
  • iylik sever fener

0|0
    0|0
Yükleniyor...