Neden herkes Fenerbahçe'ye karşı bu kadar tepkili?

Nedense en cok ugrasilan takim Fenerbahce... Bir cok sitede cesitli takimlarin taraftar yorumlarini okuyorum ve cogunlukla Fenerbahce ` ye cok yüklenildigini düsünüyorum... Herkes Fenerbahce` ye karsi... Ben de bir Fenerbahce` li olarak merak ediyorum sebebini...

0|0
9|36

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de merak ediyorum kendimizi savununca (savunma hücum olunca yapılır) burnundan kıl aldırmayan,antipatik ve bilimum sıfatlara maruz kalıyoruz.Şikeyi fener getirmişmiş daha itiraf eden adam çıkmadı ama araştırın gs ankaragücü ve 1987 malatyasporun olaylarını hepte itiraf etmişler :D bakın dün gece maç izledim arkadaşlarımla beraber gsli bjkli karışık trabzon iyi oynadı bi ara sevindim ama asla çirkeflik yapmadım derken burak denen sığır itici net pozisyonlar kaçırdı gel gör ki bu adam selçukla falan oturmuşlar bi yere konuşmuşlar zerre şüphe etmedim dedim eski arkadaşlar görüşmüşlerdir ama dün gece burak öyle pozisyonlar kaçırdığında gsli arkadaşım seneye bu kessin bizde dedi çift s ile söyledi.emenike maça çıkmayınca şikeciiilerrr diye bağır adam bi maça çıkmasın bi maçta da bok gibi oynasın birşeyler söyleme.Düşmanlık getirmişizz ulan daha dün şenol denen adam kalkıp güneydoğu olayları ile futbolu aynı kefeye koymadı mı ? ha bunu 96'da da yapmıştı :). son olarak hacılar biz de en az sizin kadar temiz bir kulubüz.

2|0
    0|1
    • bilmedigim seyleri okumak iyi geliyor... ben bir soru sordum, 20 tane ayni cevabi aldim... herkes birbirini kiskirtiyor her takimda ve taraftarda iyisi kötüsü var ama sadece fenerbahce göze batiyor... sebebi de sike mike davasi gösteriliyor... iki üc kez sike varsada tek basina mi yapti diye soruyorum kimseden cevap alamiyorum... bu da bana sadece fenere laf atma niyetiyle sikeci fener denildigini gösteriyor.. fenerbahcenin neden bu kadar antipatik olmasina dair net bir cevap yok...

• Çok çok doğru şeyler yazmışsın , çok...

• teşekkür ediyorum.

Erkekler Ne Diyor 35

• Bu ülkede şike yapan bir takımı teşvik primi veren bir takım Başkanının mafya oldugu bilinen bir takımı sözde tesisleriyle maddi imkanlarıyla satın aldıgı hakemleride futbolcularıda açık bir şekilde itiraf eden bir takımı para var huzur var mantalitesini açık ara vurgulayan bir takımı federasyona hükmeden başkanını seçtiren ve başkanında fenerin kıcını kurtarmak adına play off denilen lakırtıyı getirmesine sebeb olan bir takımı bundan sebep o güzide makamın dahi adının feNerasyon olarak çıkmasına ön ayak olmus bir takımı kim neden sevebilir sence ?

1|1
    2|1
    • sikeyi fener tek basina mi yapti? kendi oyuncularini mi satin aldi? tek suclusu fener degil ya herkes bi sekil yapmis sikeyi ama sirf fener yapmis gibi lanse ediliyor olay... benim anlamadigim bu...kimse sikeci es es veya sikeci sivasspor veya diger sikeye karismis baska bir takima bisi demiyor...

• cemaatçi fahiş fiyata devleti soyan ünal aysal ne iş ? ağar sadece taraftarmış onun kulubün içinde olduğunu çok iyi biliyoruz sizin fatih hocanız bir zamanlar ona güvenerek saydırıyordu etrafa ama sizden anca böyle hadi yaylanın üslubu beklenir.

• açıklayayım sana bunun nedenini. Aziz yıldırım denen bir başkanınız var ya, herkese sürekli saldırgan sürekli ortamı geren bir başkanınız var ya. İşte her şeyin baş sebebi odur bu böyle biline bu bir. İkincisi fenerbahçe cumhuriyeti deyip kendi içinize kapanan diğer takımlardan soyutlayan sizsiniz bu iki. Her yendiğiniz maçtan sonra her sürekli diğer takımları aşağılayan, yenildiğiniz her maç sonrası ise bunu kendinize yediremeyen ve etrafa saldıran da sizsiniz. Sonra vay efendim niye herkes fenerbahçeye düşman. Arkadaş size niye düşman olalım, hadi şimdilerde biraz başarılısınız diyelim son 10 yıldır e 90 larda da herkes düşmandı, ki o zamanlar fenerhbahçenin adı okunmuyordu hele hele sonlarda. Demek ki neymiş ortada kıskançlık yokmuş ve gerçekten eğer öyle bir durum olsaydı emin ol o galatasaray olurdu nefret edilen. Ayrıyetten bize sürekli başka takımları desteklemekle suçlayan sizler, 2000 yılındaki galatasaray maçlarına arsenal formalarıyla geldiğinizi de unutmadık asla hiç bir zaman da unutmayacağız.

0|4
    1|0
    • Her takim kendisini övmüyor mu? Trabzonspor `` bize heryer Trabzon`` diyerek mesela... fenerbahce cumhuriye kelimesini kullaninca sorun oluyor... Yenildiginde saldirgan davranislar sergileyen derken taraftari mi kastediyorsun yoksa oyunculari mi? Farketmez gerci bence bunu her takim yapiyor zaman zaman...

• ve hem taraftarı kast ediyorum hadi onlar taraftar onları bu kadar kışkırtanda ben yönetim diyorum genel olarak. Sonra tabi etki tepki meselesi. Ne kadar saldırgan olursanız o kadar kötü oluyor maalesef geri dönüşü ve ortam iyice geriliyor.

• başarılıyız biz deyip kendini övmüyor sempatik birşey o fenerin yaptığı antisempatik. görüldüğü üzere cevap verenlerde benim gibi düşünüyor siz kendi kendinizi soyutluyorsunuz. aşağıdaki yorumunda senin bile rahatsız olduğun belli oluyor kendi takımının taraftarlarının tepkilerine

• İşin gerçeği, camia ve taraftar olarak oldukça karaktersiz bulduğumuz bir takım. 4 Büyükler arasında şampiyonu tebrik etmek adetti. Bu adedi Fener bozdu, yıllar önce Denizli'de şampiyonluğu kaybetmeleri gerçekte feci koydu bunlara, Galatasaray şampiyon oldu ve ilk kez o sezon tebrik etmediler. Eskiden kulüp başkanları arasında saygılı demeçler vardı, saldırgan demeçleri Fener başkanı Aziz getirdi. Spor yazarlarının da saldırgan ve saygısız tutum içine girmeleri(başta Ercan Saatçi, Ömer Çavuşoğlu, denen dingolar) Fener nefretini körükledi. Fener'le Kadıköy'de oynadığımız maçlarda tribünlerde müstehcen ve rezil pankart ve resimler açan Fener taraftarını saymıyorum bile, oldukça çirkef ve bayağı bir taraftar grubu. Yoksa bize ne sahada aldığı sportif başarıdan.

0|2
    1|3
    • hadiiiiiiiiiii lennnnnnnnn

• sen ne ayaksın leenn.Ezikk..Fenerin adını ağzına alma..Çarpııcan...Ezik cinconlu...Haddini bil otur aşağı...

• gerek taraftarı gerek yönetimi gerekse futbolcularının burunlarından kıl aldırmadıkları için. diğer takımlardada bu tür taraftarlar var ancak fenerbahçede bu kitlesel bir huy nedemek fenerbahçe cumhuriyeti? hayır realmadrid olsalar sesim çıkarsa şerefsizim ancak Dünya standartlarında başarısız son derece sıradan bir takım. diğer takımlarımızda aynı ancak bu kadar popoları kalkmıyor. bu nedenle itici sempatik olamayan bir takım fb. Gs uefa kupasını aldı taraftarlarının poposu fenerlilerinki kadar kalkmadı. şahsım adına fenerle olan alıp verememezliğim bundan kaynaklanıyor. diğer spor dallarında başarılarını avrupada kazandıklarını heyecanla ve mutlulukla seyrediyoruz ama futbolda böyle bir başarı yok siz cumhuriyet filan değilsiniz köy olamadınız daha.

0|0
    1|0
    • cumhuriyet lafının nasıl çıktığını niye sorgulamıyorsun 17 takım kalkıp yüklenirsen öyle deriz tabi ama özür dilerim sizin uefa kupanız var.

• bizim uefa kupamız yok :D gs lilerin var. 17 takımın yüklenmesindede haksızsınız sizin şu çekilmez tavrınız olmasa kimse kimseye yüklenmez.

• Fenerbahçeye bu kadar yüklenilmesinin çekememezlikle alakası yok.zira diğer büyük takımlarda en az fenerbahçe kadar köklü camialara sahip.

Fenerbahçenin antipatik olmasında en önemli dönüm noktası Ali şen dir.devamını aziz yıldırım bir gün herkes fenerli olacak diye afişler bastırarak sürdürünce tam tersine herkes fener düşmanı haline geldi.

Yaşı 10-15 sene öncesine yetmeyenler,iddianameyi okumayıp her türlü yasal kuralları delenler fenerbahçe şikecidir diyebilirler.

aziz başkan fenerbahçe başında çok sağlam durduğu için fırsat bu fırsat yükleniyorlar.ne kadar yıpranma yaşansa da fener bütün olup dik durabildi.

Ne kadar köklü ve güçlü bir camia olduğunu herkese gösterdi.

1|2
    0|1
  • Herkesin acısı var . O yüzden cekemiyorlar bizi.

1|1
    2|1
  • örnekle açıklamak doğru olacak: trabzon'da feneri seven yok neden? adamlara yöneticisi ve teknik direktörü açık açık "maç sattın" dedi.

bunu fanatik taraftar rahatlıkla inanabilir ve söyleyebilir. ancak yöneticisi ve teknik direktörü söyleyemez.

sana birisi "para karşılığı kıçını sattın" dese o adam hakkında ne düşünürsün?

ikinci nokta ise fenerbahçenin ciddi bir pazarı var ve bu pazar sayesinde iyi para dönüyor. bir grubun daha iyi kenetlenebilmesi, dış düşmanların varlığına bağlıdır. düşman çoğaldıkça kenetlenme artar, kenetlenme arttıkça pazar daha da büyür.

sen hiç forma almamış bir fenerbahçe taraftarı ile tanıştın mı? hepsinin en az 2 tane forması vardır. çünkü ekonomik olarak güçlü olmasını ister ve para harcamaktan kaçınmaz. fenerium'un satışları ciddi başarı ve ciddi kenetlenme sonrasında her zaman artmıştır.

özetle, burnunuzun büyüklüğünden sevilmezsiniz. sevilmedikçe de birbirinizle kenetlenirsiniz kenetlendikçe klüp daha çok para kazanır. futbolcusu da bu paralarla mankenlerin üzerinde zıplar. yöneticileri de bu döngüyü iyi bilir ve sürekli düşman yaratır. çünkü bilirler ki düşman yaratmak para kazandırır. o yüzden siz size yetersiniz, o yüzden fenerbahçe cumhuriyeti kuruldu.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe nefretini yaratan tek kişi Aziz Yıldırım'dır. Ondan önce hiçbir sorun yokken bu adam böylesine nefret tohumları ekmeyi başarabildi ve halen daha Fenerbahçe başkanlığına aday olduğunu utanmadan dile getirebiliyor. Adam Fenerbahçe'yi babasının çiftliği zannediyor..

Ayrıca FENERBAHÇE CUMHURİYETİ nedir be arkadaş.. Bu laf bile tepki gösterilmeye yeter..

0|2
    0|1
    • fenerbahçe cumhuriyeti, Galatasaray Krallığının yanındaki, iç işlerinde serbest dışişlerinde bize bağlı(avrupa kupaları vs.) küçük sevimsiz özerk bir cumhuriyet.Ötücü kuşlarıyla meşhur, çok ses çıkartırlar

• galatasaraylıyım ama objektif yorumum şu:

fenerbahçe cumhuriyeti, fener olmazsa türk futbolu biter biz olmazsak olmaz megalomanisi ve aziz yıldırımın başarısızlıklarını örtmek için diğer takımlara nefret dolu sataşması fenerbahçe düşmanlığı yaratmıştır bu ülkede... ve doğru olmadığını bile bile yine söylüyorum fenerbahçe yunan takımıyla maç yapsa yunanları desteklerim. bence bu kadar nefret varsa siz fenerlilerde biraz özeleştri yaparak acaba bizde bir sorun olabilir mi diye düşünmeniz lazım bence...

0|2
    0|1
  • tek kelime ile antipatiksiniz... rekabeti değil düşmanlığı getirdiniz...bu kadar basit...görmüyor musuunuz bunu?

0|1
    1|2
  • bak bu soru şekilde görüldüğü üzere çok tartışma yaratacak bir sorudur. sen kimseyle tartışmaya girme boşver ve sonuna kadar FENERBAHÇELİLİĞİNİ koru. kim ne derse desin onlarınregi belli değil karmakarışık. fenerbahçe ile maçları olduğu zaman hepsi rakip takımı destekler. en azından bizim kim olduğumuz belli, rengimiz belli. fenerbahçeli olmak şereftir. bunu yaşamayan hissedemeyen bilemez...

1|0
    0|0
  • herkesın derdi fener olmuş demekki zamanında iyi koymuş bu kadar basıt herkes fenere karşı cephe alır ama fener yıne tek başına başa çıkar dedikleri gibi biz bize yeteriz.

2|1
    0|0
  • Güçlü olanlar çekilemez genelde... Sadece sportif başarı manasında demiyorum bunu. Camianın genel gücünden bahsediyorum. Bu gücün en büyük kanıtı da tüm olan olaylara rağmen bu gün ligde bulunduğumuz pozisyondur. Fenerbahçe gerçekten büyük bir camia. aziz o bu şu kişiler önemli değil. önemli olan camia. kişiler geçicidir. Tabii ki şahsi fikrim...

2|1
    0|1
  • Önemli bir sorun bunu ciddi manada sorgulamanız lazım.yoksa mesele yok kıskanmakmış yok çekememekmiş yok şuymuş yok buymuş meselesi değil.kıskanılcak bir yanı yokki şampiyon olmuşsa diğerleride oluyor.

0|1
    2|0
    • sadece furbol acisindan bakarsak evet, sampiyon digerleri de oluyor... ama fenerbahce kulübünün özellikle bu seneki basarisi asla göz ardi edilemez bence... bir cok dalda türkiye de su an en üst düzeyde...

• düşüncemi kınadımakta özgürsün tabii ki:))

• eskiden herşey güzelmiş boşver:) beşiktaş bile derle ki metin feyyaz aliden sonra güm:)) çarşı bozdu sizi çarşı , Olayın kalbınden yazdım bunu beşiktaşta büyüdüm ben.

• adam akıllı oynayanlara alnın teri ile maç kazananlara birde terbiyesizlik etmiyene karşı takımını formasını şortunu sokmayan birisi olursa gelsin başımızın üstündde yeri var ama kalkıpta çirkeflik çin saha atılan kağalı çakıyı kaleciniz açıpta hakeme götürürse kimse sevmez

0|1
    0|2
    • bunu gs fb macinda da gs li bir oyuncuda yapmisti... hatta o macta hakemin basi kanamisti... oyuncunun adi aklima gelmiyor su an ama bizim kaleci yapinca mi sorun oluyor sadece? formayi giyesi yoktu o röportaji okudum yere koysaydi daha mi iyiydi? stoch dan bahsediyorsun...

• sahaya atılacak cakıyı bile kücümsüyosun senle ne konusulur kii fenere kurbann olunn basının üstünde yeri olsa neolur olmasa nolur

• ben bir tek ALLAHA KURBAN OLURUM ;) bütün taraftarlar futbol klüpleri kirli birtek siz temizsiniz ondan başkanınız yönetim kurulunuz içeride daha yeni mali şube sorumlunuz çıktı ben bunu anladım fener taraftarı çekilmiyor bi Türk sözü var ama bayanlar var ;)

• Çok sevimsiz bir taraftara ve karaktere sahip takım olduğu için bu takımdan nefret ediyorum. Uğraşmak değil nefret. Böyle takımlarla uğraşılmaz.

0|2
    0|2
  • Ama böle olmuyorki Sen neden Fenerbahçeyi sevmiyorlar diyorsun cevap veriyoruz gs lisi bjk lısı ts lisi hepsi aynı şeyi söylüyor sende diğer fbliler gibi burnundan kıl aldırmıyorsun. ne anladım ben bu işten.

0|0
    1|0
    • evet ama hep ayni cevabi yaziyorsunuz sike olayi... gecen seneden bahsedilen... bana göre cevaplar sadee fener icin gecerli degil cünkü her takim ya da her taraftar aslinda ayni bana göre... sorun fenerbahcelilerin diger takimlarin ayptigini yapinca da göze batiyor olmasi... neyse bu isin icinden cikilmiyor anlasilan...

• cevaplar seni memnun etmiyo olabilir ancak görüldüğü üzere ben bir gs liden yada bjk lıdan benzer sebeplerden nefret etmiyorum ben bir bjk lıya siz böyle yaptınız diyince haklısın bencede yanlış yaptılar diyebilecek olgunlukta insanlarla karşılaşıyorum ama fbliler öyle değil yorumlara bakıncada bariz şekilde belli oluyor. sana göre geçerli bir sebep değil ama gerçek bu bencil itici kendini soyutlayan bir taraftar kitlesine sahipsiniz. kusursuzlarrr(kendinizi böyle sanıyorsunuz yani)

• bir tabir vardır kanının ısınmadıgı galatasaray desen sevmez çünkü ezeli rekabet vardır

beşiktaş lılarda sevmez bunun sebebi sizin davranışlarınız Türk halkınında o davranışlara vermiş olduğu tepkidir

mesela şike olayı çıkıp bir fenerli yönetici arkadaş tamam biz şike yaptık cezamıza razıyız dese bizim halk efendi gibi anlayışla karşılar lakin sen şike yap halen alavere çevir bizim halk ezeni sevmez parası ile hak yiyeni sevmez mazlumun yanındadır ezenin karşısın da dır hep

1|0
    1|0
    • sike yapildiysa sayet ki yanlis anlama yapmamistir demiyorum ama tek basina mi yapmis? yani aziz yildirim ya da sorumlu kimse, kendi oyuncularini mi satin almis? o yüzden bu sike olayinda sadece fenerbahce ye sikeci denilmesi dogru degil bence ve bu fenere tepki sike olaylari ciktigindan beri degil ki...hep olan bir konu...

• evet istanbul kadiköy essiz bir yer... istanbul essiz bir yer zaten benim icin... ama ne yazsinlar...digerlerinin bulundugu yerleri mi övsünler...herkes kendi yerini övüyor sonucta...

• yukardaki yorumu oku orda yanlış yok suçlama yok dobra dobra dogruyu söylüyoruz vermiş biri eksiyi bunu veren kesin fenerlidir sizin dogrulara tamamülünüz yok

ayrıca biz mütevaziliği severiz

• Türkiye' de bir tane cumhuriyet vardır o da TÜRKİYE CUMHURİYETİ. Fenerbahçe Cumhuriyeti de nedir ?

Başka söze gerek yok. Al istediğin anlamı çıkar bundan. Lastik gibi uzat uzatabildiğin kadar.

0|1
    0|0
  • fenerbahçeyle uğraşmamın tek nedeni şike, aynısını diğer takımlarda yapsa onlarlada uğraşırım,

0|0
    0|0
  • boşverr fenerle kimse basa cıkamazz ugrasıosunuzz ama beceremediniz kadromuzu dagıttınız maddi manevi cökermenin peşindeler ama bu işler siyasi sebepleri var

0|0
    0|1
  • Sana şöyle söyleyeyim , ben futboldan anlamam izlemem de ama haberlerden veya insanlardan duyduğum kadarıyla sizler kötüsünüzzz! :)

0|0
    1|0
  • Yok yahu Fener'e neden tepkili olalım ki? Çok sever ve beğeniriz biz Feneri. Bu alemde en büyük eğlence, Fenerbahçe! Fenerbahçe olmasaydı biz hangi takımla kafa bulurduk!? :PP

0|0
    2|4
    • kamill kaç macda yendinde kafa buldunn asıl biz alaynızla bu sene su kosullaraa ragmen kafa degil d...geciyoruzz

• kardeşim benim tanıdığım fblilerin %90 ı kendini beğenmiş.yüce dağları ben yarattım edasında.zeytinyağı gibi herzaman üste çıkan,bizim paramız var istedğimiz elimizde oynatırız havasında kişilerdi.tabi bu kişilikteki bir toplulukta fenerbahçe camiasını oluşturuyor.o yüzdendir bu antipati.bence.bugun fb yenseydi en az 1 hafta muhabbeti sürerdi aa nasıl kyduk filan.şunuda söyliyeyim sözlerim genel değil içinde iyi insanlar mutlaka vardır.

0|0
    1|0
    • ulan konuşturmuyosunuz lan bi kere konuştuk hemen bukalemunlar gibi bahsedilen takımın rengine giriyorsunuz hepiniz.

• yok yapmadin dogru ama bjk yi yenseydi fener bir hafta yine konusulmazdi... gs maci bile bir hafta konusulmadi... ama son gs macinda sampiyon belirlenecek olursa bak iste o uzun uzun konusulur... iki takim icin de gecerli bu...

• hacı sana tavsiyem angrybird nickini değiştir çünkü gslilerin ağzında kartal kanaryaya gönderme yapıyorlar kendi çaplarında.ha bide senin problemin etrafındaki insanlar unutma her kalabalıkta her çeşit insan vardır ön yargını yıkarsan biraz da anlayışlı yaklaşırsan fenerlilere öyle olmadıklarını görürsün çünkü hacı biz hep bize saldırdıkları için rakip hakkında olumlu birşey söyleyemiyoruz(ben her durumda söylüyorum o ayrı)

• Hepsinin maziden kalma acısı var gibi.

1|1
    2|1
  • Ateş olmayan yerden duman çıkmaz, bir sebebi var demek ki.

0|0
    0|1
  • fenerbahçenin saglam duruşunu çekemiyorlar.maddi ve manevi yönden zengin olması rakiplerinin canını sıkıyor.

0|0
    0|1
  • fenerı cekemıyorlar dıye bırsey yok sorun baskanınızın saldırgan tutumu ve karaktersızlıgıı...yoksa bize ne fenerden...

0|2
    2|3
  • insanlar 2 ye ayrılır. FBliler ve diğerleri. :)) FBlilere göre FBnin yaptığı gayrimeşru işler suç değildir:)

0|1
    1|1
    • gayri meşru işler suç değilmiş bre zalim kanıtlandı mı gayri meşru işlerimiz ?

• sizin için yapmadıkları kaldı hala konusmalar bitmiyor tertemiz akpak bi takım gibi konuşuluyor.oynayın maçınızı yenildiysenizde durmadan laf sokmanın başka yerlere konuyu saptırmanın anlamı yok.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 9

• Şöyle diyelim ; çirkin ve kıskanç kızlar dünya güzeli bir kız görse bile beğenmezler, illaki bir klup takarlar.

Yada erkekler biscolata erkeleri için mesala; onlar şöyle böyle diye kendini avuturlar..

İşte durum bundan ibaret :))

Fenerbahçe var birde antifenerciler var..

Yani zaten ülkede iki tane takım var:))

1|1
    0|1
  • Meyve veren ağaç her zaman taşlanır...

Şike yapmısız para vermısız.. Para vermek önemli değilll parayı alıp şanını şerefını satmak önemlidir.. Boşver ben kımseyı aldırmıyorum.. Ağzı olan konusur bilende konusur bilmeyende...

Biz Fenerbahçe dedikçe herkes çıldırıyor :)))

1|0
    0|2
  • Bunu meyve veren agac taslanir deyimine baglamassin umarim:P Basarilariniz degil siz konusuyosunuz cok gereksiz haliyle basarilariyla konusan takimlarin taraftarlarida tepkili yaklasiyor size.. ahuhahhahahahhahah Daha dune kadar kupayi al gel diyolardi size:P

0|0
    0|0
  • Yenilirsiniz artistlik yaparsın , yenersiniz artistlik , şike çıkar artistlik , paramızla şike şike aldık falan dersiniz ki bunlar hoş değil ayrıca çok reziillik yaşadınız kabul et. Antipatiksiniz

1|2
    2|1
    • yasanan rezillik dedigin sike olayi ise sayet, tek tarafli sike olmaz... eger kacirilan sampiyonluksa, tek kaciran fener degil ki sampiyonluk kacirmakta bir bakima basari sayilir benim gözümde cünkü onca takim arasinda üst siralarda oynamis takim demek... bunu sadece fenerbahce icin demiyorum...

• fenerbahceli kadin taraftarin küfür ettigini ben simdiye kadar hic bir macta duymadim... ayrica kiskirtici tavirlarda ya da artistlik yapan da sadece bizim oyuncular degil her takimda var öyle oyuncular... ki öyle olma ihtimali zaten yok bu sene misal besiktas da oynayan oyuncu besiktas taraftari tarafindan el üstünde tutuluyor alkislaniyor ama baska takima gittiginde küfür yiyor... bunu da anlamis degilim...

• konumuz o değil beşiktaş gönderdiye aten işe yaramazdır , küfürü eden ediyor merak etme olmayan şeyiyle sokup çıkaran kız çok konuşturma beni lütfen :)

• bir tarafı kalkık bir takım..kendileri olmadan bir şey olmayacağı imajını çiziyor ama hiç de öyle değil durum..bana göre bir ortodox takımı.

0|0
    0|0
  • Canlarını acıttığımızdan. Her dalda hepsinden üstün olduğumuzdan. Kuyruk acısı :)

1|0
    1|0
    • böyle kiskirtici cümleler kuruluyor sonra da gicik oluyorlar bize... gerci onlar da kuruyor bu tür cümleleri... sunu anladim ki bu isin icinden asla cikilmaz bir cevapta bulunmaz bu böyle devam eder ama ne olursa olsun ben takimimi seviyorum yaaaa...

• Tüm branşlara bak, onlardan daha iyiyiz. Başarılı olan insanlar karalanmaya çalışılır, sevilmez. Çünkü kıskanırlar.

Kışkırtmak için söylemiyorum, bu böyle. sadece takım konusu değil, normal başarılı insanlar da fazla sevilmez :)

• fenerbahce <3

1|1
    1|2
  • çekememe durumu

0|0
    0|0
  • sevilecek bir tarafları yok da ondan. gittikçe nefret ediyorum. fenerli arkadaşlarım var yendiklerinde ağızları susmazz cevap vermeyince kaçıyorsun derler ama yenildiklerinde kendileri hiç konuşmaz bu akşam ve daha önce şahit oldum arkdşıma.. kısacası çok itici takım ve taraftarları. hem şikeci hemde ırkçı. ne ırkçılığı yaptı diyceksn diğer futbolcuya zenci demişti. şike fenevde ırkçılık fenevde her türlü rezillik onda. nefesimi tutarım feneri tutmam he ayrıca Fatih Terim'in yara bandıyla dalga geçecek kadarda insanlık duygularını kaybetmiş acizler

0|1
    1|0
    • emre irkcilik yapti diye tüm fenerbahce irkci oldu... fenerden önce gs de oynuyordu emre... emre belki bugün gs de oynuyor ve yine ayni irkciligi yapmis olabilirdi... o zaman da tüm gs mi irkci olacakti? volkan demirel in gecen hafta dizi yarildiginda dizin kirilir insallah diye beddua eden diger takim taraftarlarini da duydum/okudum...

• yerden yere mi vurdum? sen benim yorumlarimi dikkatlice okumamissin... birisi bana bi de savunmaya geciyorsun dedi...

• yahuu pardonn yaa :D:D:D:D ben cevaplayan soran olaylarını karıştırdım kusura bakma ha bide çok sabırlıymışsın valla :D:D neyse en büyük fener başka büyük yok :D

Yükleniyor...