Arkadaşımın hoşlandığı çocuktan hoşlanıyorum, ne yapacağım?

arkadaşlar benim en yakın arkadaşımın 5-6 aydır hoşlandığı birisi var çocuktan bende hoşlanmaya başladım ne yapacağım bilmiyorum arkadaşım bu tarz olaylara da çok karşı anlasa benimle bütün bağını koparır.

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşının çıktıgı kişi değilse bu kadarda dert etme derim ben hoşlanmak ve çıkmak arasında fark var birde şu varki erkek çok bir erkek içinde arkadaşınızı kaybetmenizi tavsiye etmem gerçek arkadaşlıklar kolay kurulmuyor ben hiçbir kız için arkadaşımdan vazgeçmem

1|0
    0|0
    • dert etme dedin de o bana aynısı asla yapmaz ister çıktığım olsun ister hoşlandığım..bu arada çok haklısın

• o sana aynısını yaparsa sende yap ben sağlam arkadaşlıklardan bahsediyorum vazgeçilmez diye

• o bana aynısını yapmaz işte kendimden utanıyorum

Erkekler Ne Diyor 9

• çok ayıp

1|0
    0|0
  • unut onu

1|0
    0|0
  • bence sen dünya ile bağını kopar :D yok yok bakma dediğime sen..ama bu tür olaylar güzel değil.biz erkekler şunu deriz afedersin ; bir vajina yüzünden arkadaşımı mı kaybedeyim? milyon tane kız var :) sende bence bir erkek için yapma böyle şeyler :)

1|0
    0|0
  • kan cıkar :)

1|0
    0|0
  • kendinden utanmalısın.

1|0
    0|0
  • seçim zamanı gelmiş ozaman, önemli olan aslında şu

çocuk kimden hoşlanıyo

0|0
    0|0
    • çocukla arkadaş değiliz ama arkadaşıma bakarken yakalıyorum . Bilmiyorum ikimize de bir şey hissetmiyo olabilir

• yol yakınken vazgeçç

0|0
    0|0
  • Peki o çocuk arkadaşından değilde senden hoşalnırsa ne yapacaksın..Evet arkadaşın hoşlanıyor ama bakalım o da ondan hoşlanıyormu..?

0|0
    0|0
    • çocukla arkadaş değiliz ama arkadaşıma bakarken yakalıyorum . Bilmiyorum ikimize de bir şey hissetmiyo olabilir

• Ozaman arkadaşına bırak..Böyle durumların sonu hiç hoş olmuyor..Sonra gereksiz yere başını ağrıtma..

• fırsat kolladığında bir kere fordcular gibi arkadaşıma çok yakınlaşmıştı o an bana da yakınlaşabilirdi ama arkadaşıma çok yakınlaştığına göre bana karşı bir şey hissetmiyodur

• Çocuk hiç mi birşey belli etmedi ikinizden birine ? duygu olarak yani.

0|0
    0|0
    • duygu olarak ne arkadaşıma ne de bana açılmadı ama bi kaç tavrı arkadaşıma karşı bişey hissediyomuş gibiydi

• Boşver zaten erkeklerin bi lafı vardır "bana karı mı yok" diye sende öyle düşün sana erkek mi yok :)

• :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Geçmiş olsun. İlk varan kazanır

1|3
    0|0
    • bu durumda arkadaşım kazanmış oluyo ?

• bence bazı şeyleri insanlar içlerinde yaşatabilmeli.. gelip geçici bi heves uğruna en yakın arkadaşını kaybedebilirsin..

1|0
    0|0
  • Bence sen o kız arkadaşınla da fazla takılma , az biraz ayrı gez ..

0|0
    0|0
    • neden

• Aman sen kotu olmada ablacim ..

• bugün anladım da ben arkadaşımın hoşlandığı çocuktan hoşlanmıyor muşum ikisini bugün gördüğümde canım acırdı en azından ama mutlu oldum :) bu arada size gerçekten çoook teşekkür ederim

• bak canım böyle durumlarda ilk önce gidip çocuğa kimden hoşlandığını açık açık sor eğer arkadaşından hoşlanıyorsa ve arkadaşın anlayışlı biriyse çok üzgün olduğunu söylerek güzel bir şekilde anlatmaya çalış ve ondan hoşlandığını ama onun arkadaşını sevdiğini açık açık anlat zaten gerçekten arkadaşınsa seni anlar ve bu gönül işlerinin senin elinde olmadığını bilir.

0|0
    0|0
  • bir şekilde onu unutmasını bekle bence.. daha sonra onunla konuşsan bile bir sorun çıkarmaz. Çıkarırsa o kaybeder. Senin patronun değil.

0|0
    0|0
  • Çocuk kimden hoşlanıyor?

0|0
    0|0

Yükleniyor...