İddaada tutturan dostlar, yok mu bu işten anlayan?

Yahu öğrencilik hali sıkıştım bu aralar. Kaç kupon yaptıysam yattı. Yokmu bu işten anlayan arkadaşlar? Azıcık el atsınlar da kalkındırsınlar biz anlamayanları.

0|0
0|17

En İyi Erkek Görüşü

• ilk yarı 1 ikinci yarı 0 böyle 2 maç bulman gerek .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• söliyim yaz barcelona 1 real madrid 1 chelsea 1

0|0
    0|0
  • İddaa'dan ve de futbol denen 3 ihtimalli oyunu oynuyorsan kaybetmeye mahkumsun. İki ihtimalli oyunlara yönel.

0|0
    0|0
  • futbol bu ne olacağı belli olmuyor bazen 1,05 verilen takımların bile yenildiği oluyor, biraz şans işi

0|0
    0|0
  • anlıyorum ama şu an yardımcı olamam telden giriyorum hafta sonu bi kupon yapıp yollayabilirsem yollarım

0|0
    0|0
  • ahh keşke 1 hafta öncesinde sorsaydın müthiş patlama maçları vardı oranları süperdi ...:)

0|0
    0|0
  • hehehe tutturduk geçen bir adam gördüm 450 bin lira aldı aslında alması gerekn 1,6 milyon mu neydi.Ama sportoto en fazla 500 bin verdiği için yazık oldu adama 50 binde vergi kesmişler. Tavsiyem var mesaj at sana takip etmen gereken siteyi göndereyim buraya yazdımmı sıpa diye siliyorlar:))

0|0
    0|0
    • neyse la yanlış anlarsın sen şimdi silmeden önce oku o zman tuttur.com sitesini takip et oradaki en çok kazan en popüler üyeleri takip et.

• git bi iş bul ve çalış..amele işleriyle uğraşma

0|0
    1|1
  • facede iddaa sayfaları var çok görüyorum tutturan o sayfaları takip ede bence sende kazanırsın onların yardımıyla

0|0
    0|0
  • bet parasının bereketi de olmuyor boşuna oynama

0|0
    0|0
  • :)) tutar bir gün..

0|1
    0|0
  • her zaman kumarhane kazanir ...

0|0
    0|0
  • Ben az buçuk anlarım.Ama tüyo dönemi geçti çünkü ligler bitti bitecek :) Artık seneye nasipse...

0|0
    0|0
  • Anlamıyorsan sergen yalçını takip et onun tahminleri yüksek oranda

0|0
    0|0
  • Kapitalizmin metası.

0|0
    0|0
  • Offf oynamıyorum ama bizim arkadaşlara hergün tutturuyorlar bilmiyorum anlatabildim mi :D

0|0
    0|0
  • hangi maçları oynuyorsun söyle de yardım edeyım

0|0
    0|0
    • bu akşam tek maçtan yattım hem de 1.30 luk orandan. o kadar dertliyim.

• italya seri a ligine hep ilk yarı 0 oyna

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...