Galatasaray yeni başkanıyla bu sene ligde kalabilir mi?

Galatasaray geçtiğimiz sezon neredeyse ligden düşüyordu.

Yeni başkan çok disiplinli ve profesyonel bir yönetici.

Sizce Galatasaray bu sene ne yapar ligde?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Eski bir Tribün lideri ve Galatasaraylı olarak, hedeflerimiz oldukça büyük.. Özellikle de Yeni başkanımız Ünal Bey, işi ne kadar sağlam tutacağını İmparator Fatih Terimi getirerek ve transfer için söylediği şu sözlerle göstermektedir: ''Para sorun değil, transfer için ne gerekiyorsa ödemeye hazırım.. Galatasaray Kulubü, benim yetiştiğim yerdir ve gereken neyse yapılır, kimsenin şüphesi olmasın..''

İşte bundan dolayı beklentilerimiz çok fazla.. Yeni bir Terim dönemi de yaşanabilir.. Umutluyuz ve şampiyonluk hedefliyoruz ;)))

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• şimdi ben bu soruya cevap veririm. gönlümden geçeni söylerim. sonra biri bana sataşacak bişey söyler. sonra iş büyür büyür...

başımı belaya sokmayayım şimdi.

bırakalım biz değil de Terim konuşsun... takımımızı konuştursun.

0|0
    0|0
    • Yürüü be sezen ablaaa..:)) Bu taraftar seninle gurur duyuyorr :)))

• tahmin edemezsin desem... o yüzden pek biriyle bu konularda tartışmak istemiyorum :(

sene sonunda görüşelim :))

• Size katılıyorum. Sahada konuşulsun boşa konuşulmasın )))

Erkekler Ne Diyor 5

• Terim yine egosuna yenik düşmezse 4 sene üstüste şampiyon olduğumuz dönemdeki gibi üstüste şampiyonluklar yaşarız. Yalnız orta sahaya bir maestro şart. Bu görevi daha önce Hagi yapıyordu. Onun yeri hala doldurulamadı.

0|0
    0|0
  • Buradaki Galatasaraylı olan ve İstanbul'da yaşayan tüm Galatasaraylı taraftarları 1 Temmuz'da başlayacak olan kombine satışlarında kombinelerini almalarını rica ediyorum. Öğrencilere yüzde 50 indirim uygulanmaktadır. GSBonus karta yüzde 10 indirim uygulanmaktadır. Pegasus 4. kat tribün sorumlusuyum herkesi beklerim.

0|0
    0|0
  • ligde kalabilir mi derken. Herkesin içi rahat olsun. Biz büyük camiayız, her zorluğun üstesinden geliriz. Biz ligi 8. bitirmiş olabiliriz ama zamanında serçe gibi küme düşmemin ucundan dönmüş bir takım değiliz. Ultraslan olarak zaman zaman kızsak da her zaman tribünde olacağız ve takımımızı destekleyeceğiz. Herkes gider biz kalırız çünkü biz GALATASARAYLIYIZ

0|0
    0|0
  • Onemli olan başkan değil...Ekip yani yardımcıları sonra teknik ekip sanırım bu sene en azından disiplini koruycagız. Set sağlam ve büyük amaaaaa yıkılırsaaa bi okadarda büyük yıkım olurr

0|0
    0|0
  • Bu sene şampiyonluk beklemiyorum da galatasaray'dan ama ilk 5 e girer diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...