Ultraslan şampiyonluğa hazır mısın?

aslan parcaları hazır mısınız ? sampıyonlugaa... bırılerının kursagında kaldı adamların ıcı kan aglıyor...kendını masum zanneden şikeciler :D süt için geçer :D ne demısler... cekırge bır sıcrar ıkı sıcrar ...:D:D

Güncellemeler:
link :D kendını sampiyon sanan çakma timsahlar :))))

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Keşke aslan heybetiyle şampiyon olabilseydi. Ne oldu bjk aldı .. Sanki bu başarı gassarayın :D:D

Bu halleri öldüryor beni gülmekten ahaha yenilemizin üzüntüsnü sayenizde atıyoruz ahaha

2|3
    3|3
    • :D:D bızı yenmekle ıs bıtmıyor gıtsın bjk yı yensın bakalım :D:D hahahah bız sıze cok gulduk :D

• Sanana değil sandırana bakacaksınız biraz da :))) Suç sizlerde...

• haha :D:D uyumadın mı sen :D üyecan .D alısın bız sandırmıyoruz ki :D

• ben fenev alacak diyordum ama g.t ettiler beni :D

0|2
    0|0
    • :D sana dedım ben bjk yener :D kesın sende fenerın balına guvendın emınım :D:D

• Ben bjkyi tutmadım isterse fener yenseydi her türlü GALATASARAY şampiyon olacaktı zaten :))

1|2
    1|0
    • buyuksunn :D:D:D bak sımdı sempatı duydum sana :D:D:D

• geçen günde oradaydım kaçar mııııı bn fanatik galasaraylıyım öyle böyle değil. odamda tavandan tabana uzunlamasına bayrak var şuan forma var bileklik var babamda hediye gs tesbihi asılıyor odamda <3 atkılarım var futbolcuların resmi çerçevede asılı arda imzalı eski formam var gs ayakkabılarım var. kalemlerim var defterlerim var spor çantam var çorabım bilene var :D halım var

• buyuksun .D demıstım .D:D

• Hauahuahauaha aaaai koptum :D

0|1
    0|0
    • D:D bız koptuk bıttı ama :D bugunluk...

• benim söylediğimden ne frkı vr smdi bu dediğinin ya:d

• :D:D öff :D

• didim bjk alır diye iyi oldu...

acıpamuk şeker nirde ?

1|2
    2|1
  • Sende bağırdın mı en büyük beşiktaş kartal gol gol gol diye :D nasılda aldık ama maçı top vermedik ayaklarınaaaa hahaha :D

0|1
    2|0
    • yooo zaten bellıydı yenılıcegı :D:D:D

• ilk yarı iyi paslaştılar hak yiyemem ama ikinci yarı pert :D

• :D:D besıktas gol atınca fenerın acık verıcegı bellıydı :D

• Haftaya bu iş biter :D Şampiyon Galatasaray :D

1|1
    2|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Beşiktaşı kimse dost kardeş edinmesin feneri gs için değil kendimiz için yendik fenerin şampiyonluğu bizi ne kadar mutsuz ediyorsa gs ninde şampiyonluğu aynı oranda mutsuz ediyor link Beşiktaşım Oleeeeeee

0|1
    0|0
  • dün bazı fenerbahçeliler kendilerini şampiyonluğa inandırmışlardı, bugunkü malibiyetten sonra o eziklerin tipleri görmek isterdim.

1|2
    1|0
    • onların su an bıle susmasını beklemıyorum :D:D uc gunlerı var konusabılırler :D:D hahah

• sinemcim susabılır mıyız :D

• manchester city e biri ezik mi dedi?

• Aykut kocaman kim ki feneri şampiyon yapacak :)

1|1
    1|1
  • Sonuna kadar hazırız. Şereftir seni sevmek GALATASARAYım !

Türkiyedir Galatasaray !

0|2
    0|0
  • Tüysüz KANARYA tüysüz KANARYA tüylerin nerede?

Tüylerim yok tüylerim yok BEŞİKTAŞ yoldu İnönü'de. :D

0|1
    0|0
  • bir maç fener kazanır hobaa şampiyonuz der bir maç gs kazanır hobaa şampiyonuz der..mübarek millete gaz lazım hemen havalanıyorlar

2|2
    1|0
    • dereyi görmeden paça sıvıyolar,hadi biz alışkınız şampiyon olmaya onlar napsın gariplerim

• ahahaha adiler sizi:D

• sinemcim susabılır miyiz :D:D

• biz aslında şampiyonduk ama işte eski köye yeni adet getrirerek riske attıp şampiyonlğmzu uzattılar... bu sebeble çılgnlar gbi kutlamaya çoktan hazırız :)

0|1
    0|0
  • ULTRASLAN Şampiyonluğa zaten hazırdı şimdi icraata geçirme zamanı :))

1|1
    2|1
    • keske ıstanbulda olsaydın D:

• olur ya hiç sorun değil,her zaaman muhbbt ederim bn:D

• tamam bız senınle muhabbet ederız o konuda sımdı susalım :D:D

• Aslan belgeselinde çiftleşmelerini filan mı izledin ne oldu ki ben anlamadım konuyu?

2|2
    1|0
  • kendi galibiyetetinize sevinin bırakın bjk nin galibiyetine sevinmeyi.

1|0
    0|1
    • aa olmaz,onlar yoksa neye sevnecekler? fenerbahceyi yenemiyorlrki ,yenenler oluyor seviniyorlar işte:D

• bekliyoruz zaten.

• fenerde bu kadar bal olduktan sonra barcelona da olsak yinede hazır olmam...

1|1
    1|1
    • aynen sende haklısın :D ama cekırge bır sıcrar ıkı sıcrar :D ucuncude metrisde :D

• Almedıa Volkanı avladı

0|1
    0|0
    • volkanda gsyi avlıcak:D

• aa bana cahil dedi:Doo bende cahilsem herkes cahil o halde:d cevap veremiyor zaten senin gibi sorun orda:D

• seinem susalım lütfenn :D:D:D:

• Her zaman hazırız.

0|0
    0|0
Yükleniyor...