Beşiktaş Fenerbahçe'yi, mağlup etti, bundan sonra ne olur?

Beşiktaş fenerbahçeyi almeidanın attığı golle 1-0 mağlup etti maç hakkındaki düşünceleriniz nedir ve bundan sonra bu gurupta bizi neler bekliyor sizce?

0|0
12|20

En İyi Kız Görüşü

• :) Şimdi herkesi alkışlıyorum Gs şampiyon olmuş gibi seviniyorlar :) Bukalemunluk gerçekten güzel bir sey :) Farklı birsey her an rengin değişmesi :) Tıpkı pille çalısan Isıklı taçlar gibi :)

Sonra maça gelelim.. Ne oldu ? Besıktas ılk galıbıyetını aldı tebrıkler :) Fener de 4/3... Ilk yenılgımızı aldık... Devam ediyorum... Ne oldu ? Fark sadece 3 puan oldu... Erken sevinenlere bir kez daha söylüyorum.. Dereyi görmeden paça sıvamayın :) İlk maçtan sonra arenada koyucaz derken avlandınız yetmedi arenada berabere kaldınız.. Son 2 maç var... Kazanmış gibi konusmayın... Son maç avantajımız var... Eger Trabzonu yenersek ! son maç skandal olur...

0|4
    3|4
    • Hala kendi göbeğimizi kendimiz kesme imkanı elimizde desene sen şuna FB'li kızkardeşim kalan 2 maçımızı kazanırsak başka takımların aldığı sonuçlar ne olursa olsun şampiyonuz o yüzden kimse erken sevinç yaşamasın :)

• Baskette kutluyorum ! ;) kutlarım da... Bundan kıme ne ?

• sende fenerlisin pehh kutladıgın takım fenerle dün bütn gece neler yazdı neler söyledi. taraftarına inönüde bayanlarına saldırdı haberin varmı yok.

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 20

• Zaten fenerin şampiyon olacağına kimse inanmıyordu ki yani beşiktaş yenmeseydi trabzonspor yenecekti her türlü gassaray şampiyon.

2|1
    1|2
  • dediğim gibi oldu hem bjk için hemde almeida için patlama maçı olucağı daha öncki yorumdada söylemştm yanıltmadı bni fb ye karşı iyi oynadılar hakkettkleri 3 puanı aldılar tebrkler şimdi susma ASLANIMIN KÜKREME ZAMANI ! fblilerde rüyadan artk uyanmışlardr bunu kafanızın bikenarına yazın TÜRKİYE LİGİ ŞAMPİYONU: GALATASARAY... TÜRKİYE KUPASI: BURSASPORUN sizde ancak havanzı alırsnz !

1|0
    1|1
    • Bursasporda kimmiş?

• Galatasaray diyorum alıcak diyorum kupayı diyorum :D

• akıllıbirdeli; türkiye kupası finali fb-bursa arasnda biz yokuz yani ama Lig şampiyonluğu herzamn bizim :))

• Yorumumu kaldıran moderatör arkadaşa sevgilerimi iletiyorum. Fenerbahçeli kendisi kanımca.

2|0
    0|0
  • Beşiktaşımı kutlarım.

2|1
    0|0
  • İlahi adalet tecelli ederse Galatasarayım şampiyon olucak.

1|0
    0|1
  • herzaman olduğu gibi yine fenerbahçenin yenilmesinden zevk almışımdır, Beşiktaşı tebrik ederim.

2|0
    1|1
  • şimdi fenerbahçeli arkadaşlar gelir yok beşiktaşın galibiyetine seviniyoruz diye laf ederler onlara sataşıyorum şu an: ya ne olacaktı puan kaybettiniz diye üzülelim mi :)))

3|0
    1|0
  • Beşiktaşlıyım ama şu gslilerden fblilerden daha çok nefret ediyorum. Adamlar ilk maçta hakem sayesinde yırttılar fener bizim yapamadığımızı yapıp koydu geçti sonra kartal gol gol gol. Dünkü maçta hiç galibiyete bile sevinemedim ama gsliler benden daha çok sevindi. Gerisini siz düşünün.

0|0
    1|0
  • Ama çok da fark eden bir şey olmadı yine her şey kadıköydeki maça bağlı erkenden ne üzülelim ne de sevinelim bence.

1|0
    1|0
  • çok öten kuşun kafasını kartal kopardı denir başkada bişi denmez...helal olsun sana BEŞİKTAŞ !

3|0
    1|1
  • Biz trabzonu yenersek büyük bi ihtimal ilk golden sonra hükmen yenmiş olacağız. sonrası kadıköye bakar orda cinconu evire cevire ya öperiz :) yada o stadı ciddi ciddi yakarız

0|1
    2|0
  • ne koydu ama

2|1
    1|2
  • Hakem hatası olmayıca sonuç kaçınılmaz oluyor işte.Dünkü futboldan memnundum.Özellikle volaknın kurtardığı 3 net pozisyonun olması buna karşın fbnin tek net pozisyonu baroninin şutuydu.

0|0
    0|0
  • cekırge bır sıcrar ıkı sıcrar :D:D:D:

1|1
    1|1
    • direk arenaya gidelim kardeşim..bir kaza olmazsa bu hafta şampiyonuz:))

• :D:D pazar gunu olmaz olmaz trabzon kobrayı vercek fenere :D tamam goruselım pazar gunu senınle :D anlasdık :D

• KURABİYE fener :D :D

1|0
    1|1
  • Hacı hayırlısı olsun ...

0|0
    0|0
  • galatasaray uefa kupasını alır gari.

1|0
    0|1
  • yine fener şampiyon olacak len fazla konuşmayın

0|0
    2|0