Galatasaray şampiyon olur mu ?

(fanataik gsliyim)

Adam gibi herkes ne düşündüğünü yazsın ben ce olamaz çünkü kadıköyde galibiyt yok 13 yıldır bu bir ikincisi kendi evinde 5 puan kaybettik bence zor

Güncellemeler:
Şampiyon olduğumuzda yine en çok seviencek adam benm gs maçlarında beni tanıyanlar bilir ama işimiz zor yani ama fatih teriminde dediği gibi ama almeida az önce golü attı haftaya ts ölümüne oynayıp alırsa :D aslanım cimbom

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• haftaya herşey belli olacak trabzona puan verirse fener gs zaten işi götütür ki avantajlı taraf o ama iş kadıköye kalırsa orasına bişe diyemiyeeğim berabere de bitebilir fener seriyi arenaya bağlayacak gibi grünüyor gs istediğini yinede alabilr ama süper lig bu yinede hiç birşey kesin değil

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bir Fenerbahçeli olarak şuanda alkışlıyorum seni...

bilinçli insanın hali başka oluyo...

seni takım taraftarlarımız arasında görmek isterdik genç...

2|0
    0|1
  • Bugünkü maçı alırsak kimse önümüze duramaz. Galatasaray şampiyon olsa üzülmem çünkü mücadele ettiler. Ama fernebahçe olursa bayram ederim çünkü hakettiler

2|0
    0|2
  • Kabullenen bir galatasaraylı olmuş sonunda.

Şampiyon Fenerbahçe olacak. Fenerbahçeli olduğum için söylemiyorum az objektif bakın farkedeceksiniz.

1|0
    1|2
    • kabullenmedim işimiz zor nerenden anladıysan

• işimiz zor demişsin. ben de onu diyorum. diğer gs taraftarı yeneriz şampiyon oluruz havasında çünkü. en azından zor olduğunu kabullenmişsin.

• olmaz deyyolaa

1|1
    0|2
  • Bencede zor ama yensede yenilsede kalbimiz onda degil mi en buyuk her zaman GS

0|1
    2|0
  • Trabzonspor insallah feneri yener gsde sampiyon olur iyi gunde kotu gunde galatasaray..

1|1
    1|0
  • Bu sene en çok biz hakkettik.Fatih İmparator bunu hakkediyor biz olucaz.

1|1
    1|0
  • Aynen kaç dakikadır yedikleri gole gülüyorum :)

1|0
    1|0
  • Hiç belli olmaz

0|0
    0|0
  • biyerleriniz fazla kalkmış son haftayı bekliyorum susuyorum.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Galatasaray'ın şampiyon olacağına 5.000TL sına iddaa ya girebilirim.

0|1
    0|1
  • fanatik derecede fener taraftarı olarak diyorum ki bir kaç saat sonra beşiktaşı yensek bile hala avantajlı takım galatasaray.zira kadıköye beraberliğin yeteceği bir tablo ile gitme ihtimalleri çok yüksek..

Zaten play off dedikleri saçma düzen adaletli değil..Sezonluk performanslara göre hakettiler.

1|1
    0|1
  • aşağıdaki cümlede ne anlatılmak istenilmiştir ?

Galatasarayın şampiyon olur mu ?

0|0
    1|2
    • Sana ithaf etmiş :(

• şu şekilde de olabilirdi ;

lütfen boşluk kısmını doldurunuz.

Galatasarayın... ... ... ... ... ..şampiyon olur mu ?

a) futbol takımı

b) avcılık ve atıcılık klübü

c) huzur evi tavla takımı

d)..koyim, beşiktaş

e)...

• kardesım benım pazar aksamı kaskolunu atkını fılamanı al gel florya metın oktay antreman tesıslerıne :D:D

0|1
    0|0
  • yaw kızamıyorum takımada gslıyım, alsaydı su fener macını sımdı karamasar olmaycakdık.. alex yan yatar penaltı alır kadıkoyde gıbıme gelıyor sonu..

0|1
    1|0
  • iyi günde gsliyim diye övünüyrsan bu zor durumundadA yanında olucaksn herşeye rağmen bu takım ŞAMPİYON olucak !

0|0
    0|0
  • çok zor görünüyor, ya fenerbahçe bugun beşiktaşa takılması gerekiyor, yada galatasaray zoru başarıp kadıköyde galip gelmesi gerekiyor,

0|0
    0|0
  • evet gs şampiyon olur

0|0
    0|0
  • şansı az.

0|0
    0|0
  • pek sanmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...