UEFA Avrupa Ligi kupasını hangi takım alır?

2011-12 uefa avrupa ligi kupasını hangi takım alır? finali iki ispanyoldan hangisi kazanır?

Atletico Madrid mi? Atletico Bilbao mu?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• madridin kadrosu daha iyi ama bilbao madridden daha iyi, Llorente boş geçmez, Atletico Bilbao alır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 17

• madrid iyi olsa da bilbao daha iyi takım kupayı alıp bask bölgesinin gururu olmaya devam edecektir.

0|1
    0|0
  • ben A.Bilbao'nun almasını istiyorum.çünkü klübün bir düzeni ve değişmezleri var.bu klubde sadece bask bölgesinin oyuncuları oynayabiliyor.yabancı transfere kesinlikle karşılar.farklı ülkelerin oyuncuları değil ispanyol bile olsan bask'lı değil isen bu klübte oynayamazsın.barcelona ile tek forma reklamı almayan klübtü 2008 yılına kadar. forma reklamlarını bile basklı bir petrol şirketinden aldı. Lorente gibi bir forvetin gol atmasını izlemek keyif verici..

0|1
    0|0
  • forza Bilbao !

0|1
    0|0
  • Bilbao lig 4.lüğünü feda etti,çok büyük önem verdiler bu kupaya.United ve Schalkeyi de elediler.Oynadıkları futbol da çok iyi.Sonuca gitmeyi de iyi biliyolar.Ben burda dediğim gibi İddaa tek maç verirse zaten direk Bilbao yener diyeceğim,hatta Falcao gol atar ama ona rağmen Madrid alamaz kupayı.

0|0
    0|0
  • atletico madrid kadrosu çok daha iyi .

0|0
    0|0
  • bilbao alır bence

0|0
    0|0
  • bilbaoda lorente ve munuain Madridte ise falcao adrian ve arda maçın kaderini belirleyeck isimler.madrid favori

0|0
    0|0
  • tabii ki basklar.

0|0
    0|0
  • madrid

0|0
    0|0
  • madrid bırakmaz

0|0
    0|0
  • çakma madrid alır...

0|0
    0|0
  • Atletico Bilbao

0|0
    0|0
  • Atletico alır.

0|0
    0|0
  • a. madrıd alır

0|0
    0|0
  • madrid diyorum

0|0
    0|0
  • madrid aldı :D

0|0
    0|0
  • erdinand13 ahbap: BİLBAO YA KARŞI SEMPATİM VAR.

0|2
    0|0
Yükleniyor...