Bu sene çifte kupa gelecek mi?

Evet gelecek..Her türlü gelecek... Kendi sahasında fenere yenilip diğer takımların galip gelmesiyle mutlu olacağını sanalar bu sene çatıırrr çatıırr çatlıcaklar...Biz burdayız sizde çifte kupadan sonra buralarda olun...:)

Güncellemeler:
Deliyim ben deliyim gücün varsa engelleme hadii...Ezik seniiiii...

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Şu gizli ve xpersizleri umursama :))) Onlar bi grup olmus takılıyo :)) engelliyolar kafalarına göre falan :) Hazımsız insanın hali bir baska oluyor elbette...

sonra gelelim soruyaa. 2 kupayı alıcaz birini kupa diye dilenen TRABZONA vericez :)) Diğerini de Şampiyonlugu kaçıran CİMBOMA :))

Kucuk insanlar konusur. Büyük insanlar dinler :))

Dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Bu aksam tam kadroyuz neredeyse :) Besıktas koyacak dıyenler açın da baby tv yi izleyin :D

0|2
    1|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Şenol Güneş'i sinirlendirmişler galiba diğer konuda okudun fenerin canını yakacak bu 1.

Fatih terim yıllarım efsanesi elbet feneri yenmenin bir yolunu bulacak bu 2.

Diğer kupadada bursaspor var ertuğrul sağlam adam gibi adam o geçirecek fenere.

1|3
    3|3
  • Çifte kupa beklerken eliniz boş dönmeyin de :D

2|3
    3|1
    • Sen öyle şeyler düşünerek sıkma canını...Evelallah sıkıntı olmaz..:)

• Siz zaten eğleniyorsunuz minik serçeler :D

• Evet eğleniyoruz tabi..DOĞDUĞUNUZ GÜNDEN BERİ...

• Maçta goller atılınca sizin gene klasik ''Daha bitmedi!'' laflarınızı duyup gülmek için sabırsızlanıyorum açıkcası.

1|1
    1|1
  • Tabiki gelicek ikisinide alıcaz kimse merak etmesin .

1|1
    4|3
    • Evet kıskananlar çatlasın diyorum başkada birşey demiyorum. =)

• Melek itibar etme..Akıllı insanlara laf ver.Cesaretsiz korkaklara değil...

• Ağzımı açarsam olan sana olur bak fenerbahçe diyince akan sular durur benim için herşey bi yana fenerbahçe bi yana anlıyomusun beni bu yüzden çok arkadaşımla kavga ettim konuşmuyorum ve hiç tanımadığım biriylede aynı şeyin olmasını istemiyorum hangi takımlısın bilmiyorum maçına kaç kere gittin nasıl fanatiksin bilmiyorum ama laf dalaşına girmekte istemiyorum..

• Fenergolgolgol Şampiyonluk geliyor..

0|0
    0|0
  • kupa spor ...

0|0
    0|0
  • çifte kupa gs

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• fenerbahçe her sezona 4 kupayla başlar, ama sezon tek aldığı kupa süperlig şampiyonluğu olur onuda 3-4 yılda 1 alır :D

5|3
    1|1
    • trabzon un kupasını hala vermedi ama o kadar da onursuz bir takım.

• farketmez..Herzaman heryerde...

• hemde seneye tekrar ingilterede oynanacak final, bu avantajı değerlendirmek gerek

• kupayı da alırız adamın aklını alırız.

1|1
    1|0
  • fenerbahçe bu ne yapacağı belli olmaz bu akşam çok kızdım ama bizim işimiz bu millete umut verip sevindirip toprağa gömmek fenerbahçe her zaman tekdir mercedes gibi

0|0
    0|0
  • fenerbahçe türkiye kupasını alır diğerini bilemem.

1|0
    0|0
  • hiç belli olmaz futbol bu son maça kadar gs fb cekısesı surecek bence kadıköyde bellı olucak bakalım

0|0
    2|1
  • bursaspor şampiyonluk grubunda değil ki çifte kupa gelemez o yüzden

0|0
    0|0
Yükleniyor...