Beşiktaş yapamaz ise biz yapacağız, yapacaz olacak! Buna inanıyor musunuz Türkiye?

Pazar akşamı Trabzonspor olarak feneri yenerek hem 3 puanı almayı hemde şampiyonluk için umutlanan küçük emrahları susturmak için iman gücüyle ve alın teriyle mücedale vereceğiz. Buna inanıyor musunuz Türkiye? herkesden bir evet alalım :)

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Trabzonspora güveniyorum, süperligin en sağlam 2 takımından biri

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Fener en azından 2 puan kaybeder diye düşünüyorum. Şenol Güneş yaklaşık olarak şöyle demişti. "Önümüzdeki Fenerbahçe maçına bakalım ilginç bir maç olacak". Yüz ifadesi ve mimikleri aslında şunu anlatıyordu: "Fenerbahçe camiası her şeyi kendine göre yontuyor ama biz onlara hadlerini bildireceğiz" :)

2|0
    0|0
  • trabzonu destekliyorum

2|1
    0|0
  • iki maçı da alamıcagı ıcın fener ınanıyoruz merak etme trabzondan cıkamaz fener.hepsı suscak sabretmelerı gereken 4 gun var.

1|1
    0|0
  • evet

1|2
    0|0
  • Futbol fanatizmine gerek yok.

Bir Bjk li olarak Fb yi çok takdir ediyorum. Bu kadar baskıya rağmen çıkıp oynamaları bile mucize. Futbolcuların psikolojilerini düşünün biraz.

Gs de güzel takım kurdu ve güzel futbol oynamaya çalışıyor yer yer başarılı da oluyor.

Kısacası şampiyon kim olursa olsun haketmiş olacak bence.

1|0
    0|0
  • arkan boş galiba senin iyi sallıyosun.

1|0
    1|1
  • Trabzonsporlu değilim hatta dün akşam aşırı sinirliydim ama söz konusu Fenerbahçe ise herşeye varım. :D

1|0
    0|0
  • iman gücüyle savaşa gidilir. bu bir milli maç olsa anlayacağımda fenerbahçede bu ülkenin takımı değilmi. fenerbahçelilerin imanı yoku. bence iman kelimesi fazla olmuş.

0|0
    0|0
  • biz 1 tane atarsınız bizde 3 tane sallarız ve siz trabzonlular 3 ün 1 ini alır

0|0
    2|2
  • Ben Beşiktaşlıyım ama Fenerin şampiyon olmasını isterim. Sebebi malum...

1|0
    0|3
  • Emrah artık büyüdü..Dikkat et emrah artık ergen...:)

0|0
    0|0
  • dikkat etinde o küçük emraklar siz olmayın haha:))))

0|0
    0|0
  • Trabzon son zamnalarda kendine çeki düzen vermeli :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• iki maçıda alacağına pek inanmıyorum hele trabzonda hiç şansı yok bence

2|0
    0|0
  • kızlarsoruyorda ki trabzonsporlular galatasarayın kazanmasından yana anladığım kadarıyla ama ne olursa olsun trabzonspor farklı oynar pazar günü malum olaylar... stada gidenler bağırsınlar biraz ses duyalım maçı anlatan adamın sesi duyuluyor bir tek biiik biik :D hak eden kazansın

0|0
    0|0
  • Trabzon'da Fener'in hiçbir şansı yok.Trabzon'da ki Fener nefretin orada yaşayan bilir :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...