Hayatta bir ilişkinizde yaptığınız en büyük çılgınlık neydi?

Arada sırada cesaret hapı almışız gibi dolanabiliyoruz ortalarda. Sakın sürpriz olarak algılamayın arkadaşlar, sürprizlerinizi sormuyorum.

Mesela hiç unutmam herşey gerçekten 4/4 lükken birden galiba yanlış yerdeyim diye bir hisse kapılmıştım ve karşımdakine ben gidiyorum demiştim..Böyle anılarınız var mı sizin de?

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• sana yaptığımı söyliyim lisedeyken iki kız arkadşım vardı. Hani binde bir olanlardan biri oldu çocukluk işte lisedeki kız arkadaşımla sinemaya gidecektim diğerine de yalan söylemiştim. Ancak ikisi de aynı zamanda ben de yakın yerlede oturuyoduk. Nitekim pişti oldum o zamanı unutamıyorum pişti oldum derken ikisi denk gelmedi yani ben bi şekilde denk getirmedim. Yanında kankası vardı ve bi şekilde durumu kurtardım ancak ertesi gün okula gittim. Okula gittim tabi kankası ile orataklık kurup durumu düzelttim ama sen gel bana sor yusufçuklar havada uçuşmuştu

0|0
    0|0
    • :)cok degısık hıkayeler cıkıyor ya:)

• :)) :)) sorma şimdiki aklım olsa ben manyak mıyım birbirine yakın oturanlar birlikte oliyim. Haftasonu okul yok millet nerede ya yeşilköy ya bakırköyde ee aferin bana yani :))

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• neden bilmiyorum sevgilimi gormek icin 12 saat ucak cekmistim. gittim sonra da onun evinin anahtarini taa kendi evimde ucaga binmeye gitmeden unutunca disarida kalmistim :D aksam saat 8 civariydi, kasim ayiydi, yagmurda oyle bekliyordum :D arabasiyla apartman kapisina yaklasinca onune cikip el kol sallayarak durdurmustum :D sonra da korkuyla arabadan inince sarilmistim orada :D evet deliydim, ustelik o gecenin sabah 5 inde ucagim vardi geri donmek icin. bir kac saatligine gitmistim ozledim diye

1|1
    0|0
    • abıcım tesekkur ederım yorum ıçın gayette guzel bır durummuş allah nazarlardan saklasın sızı ama benım sordugum şu mesela kız arkadasını aldatıp karsısına geçıp ıtıraf etmek yada bırden bırakıp gıtmek ne bıleyım ıkı kısıyı aynı anda ıdare ederken ıkısınede açıklamak boyle seyler

• valla su yasına kadar yasadıysan yıne yasarsın be abıcım hem kedıler 9 canlıdır bısey olmaz:)

• benim korkum o 8 canin gitmesi :D 1 tane kalmistir onu da kaybetmeyelim...

• ankarada yaşıyanlar bilir :)

kızılayda karşıdan karşıya geçerken tam ortadayken yayalara kırmızı ışık yandı ve :)

tam ortada öpüştük :)

ilginc yada çılgınlık değil basit birşey ama :)

benim için çılgınlıktı çünkü kızılaydaki tüm kızlar'a kısmetim kapandı :)

0|0
    1|0
    • yazık sıze:)

• sız derken tanımadıgım kısılere sız dıye hıtap edıyorum ondan dolayı bı karısıklık oldu galıba:)

• hıı tamam :)

o zaman oldu yazık bize :) ayy ya bana :)

dur benim konuşma şeklimi değiştirceksin şimcük :)

• 3 gün kıza nasıl ona teklif etcem diye düşünmüştüm cevap ondan gelince çok şaşırmıştım büyük süprizdi benim için :)

0|0
    0|0
    • surprız olarak sormamıstım ben şu mesela kız arkadasını aldatıp karsısına geçıp ıtıraf etmek yada bırden bırakıp gıtmek ne bıleyım ıkı kısıyı aynı anda ıdare ederken ıkısınede açıklamak boyle seyler

• allah'a şükürler olsun böyle adam olmadım olmakta nasip eylemesin.Pardon bu konuda fikrim yok soruyu yanlış anlamısım:)

• onemlı degıl en azından guzel bır surprızınızı ogrenmıs olduk buda guzel bırsey

• sevgililer gününü unuttum bu bir çılgınlıkmıdır başka bişemidir sen karar ver:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Arkadaşlarımdan çok ayrı kaldığımı, hatta onu bırak hayatı çok ıskaladığımı düşünüyordum. Kısıtlayıcı ve "ben bilirim, ben izin veririm" hareketlerini hiçe saymanın yanılgısı. Her şeyin o olduğunu sandığım Lise zamanı.

Ani bir noktalama. Arkasından bana ok gibi gelen soru işaretleri. Ünlemlerle olayı kurtardık neyse ki.

0|0
    0|0
    • Allah bıdaha hayatınıza soru ısaretı vermesın umarım

• illa ki oluyor :) ilişkilerin olmazsa olmazı, ünlemlerden korunmalı en güzeli

Yükleniyor...