Hangisi daha iyi, C.Ronaldo mu yoksa Lionel Messi mi?

Evet Soru Gayet Açık Hangisi Daha İyi Ronaldo mu Messi mi

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• İkiside iyi ama benim tercihim Messi den yana adamın kırmadığı rekor kalmadı drippling süper top saklama top alma pas verme şut adamın herşeyi süper.Ronaldoda sadece bu söylediklerimden sadece pas vermesi eksik onu da Realde Mesut yapıyo zaten en güzel.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Ronaldo yakışıklı.

0|1
    0|0
  • Lionel Messi !

0|0
    1|1
  • ronaldo bu tartışılmaz bile

1|1
    0|0
  • Ronaldo sadece yakışıklı geliyor bazılarına (bana hiç değil ööö.) Messi'de çok tip yok ama çok iyi oynuyor.

0|0
    0|0
  • messi daha atak

0|0
    0|0
  • ronaldo bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ikisi de farklı tip oyuncular ikisi de farklı başarılar yakalamış oyuncular ve dünyanın en iyi futbolcuları

birisi barcelona altyapısından yetişerek barcelonanın simgesi haline gelerek mükemmel bir futbolcu ve kırılmadık rekor bırakmadı onu başka takımlarda görmeyi isterim.

ronaldo lizbondan sonra unıted de kırılmadık rekor bırakmadı ve 3 sene boyunca la ligada yapmadığı şey kalmadı ikisi de süper futbolcular.

0|0
    0|0
  • lionel messi link

0|0
    0|0
  • şu kıyaslamayı artık bırakın arkadaşım.klub başkanı olsam messi için 100 milyon dolar, ronaldo için 50 milyon dolar verirdim.

0|0
    0|0
  • lionel ronaldo daha iyi:))

1|0
    1|0
  • ikiside aynı..

0|0
    1|0
  • cristiano

0|1
    0|0
  • ronaldo

1|0
    0|0
  • bu soruyu sormamış kabul ediyorum !

0|0
    0|0
  • stil olarak ronaldo daha hoş ama messi gerçekler acıdır ya da tatlıdır ;) ama gönlüm ronaldo

0|0
    0|0
  • messi

0|0
    1|0
Yükleniyor...