Şampiyon Fenerbahçe'min taraftarları buraya gelir misiniz?

Fenerbahçeliyim ama sadece fenerbahçeliyim diyen tüm arkadaşlar burada toplanalım mı? Bir merhaba desek yeter birbirimize...Kıskananlar çatlasın...hadi bakalım...Renginde kırmızı olanlar müdahele etmesin lütfen...

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• 105. Kuruluş Yılımız kutlu olsun.. Ata'nın evlatlarıyız ;) Dağ ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE...

0|2
    2|1

Kızlar Ne Diyor 6

• fenerbahçeli olmak ne güzel birşey:):):)))

1|3
    2|0
  • Haklıyız ve kazanmak için son 1 adımımız kaldı :)

0|0
    0|0
  • yalnlış anlama ama çok rezillik yaşadınız yaaa şike olayları başkanınız hapiste sonra şampiyon oldugunuzu sanıp hüsranla sonuçlanan bir malubiyet :D valla ne bilim ben fenerli olsam utancımdan sokaga cıkamam sen kalkmış şampiyonluktan bahsediyorsun haahaha a:D

1|0
    3|2
    • Sen fenerli olamazsın zaten...Fenerli olmak herkese nasip olmaz...Herkez önce kendi rezilliklerine baksın..Bu sene şike şike çatlata çatlata..Anladın sen onu toka .. :)

• koydukmu tuğbacım ? :D

• insan olsanız lütfen kelimesine saygınız olurdu lan gidin kutlama yapın mu galibiyet size 3 4 sene yeter

• yayla şampiyonu

0|0
    0|0
  • ne şampiyonu

0|0
    0|0
  • Bize Her Yer Trabzon!

1|1
    0|0
    • Tamam abla öyle mutluysan öyle olsun..

• yookk herkes değil sadece ezikler dalga geçtiğini sanıyorlar...takma sen onlara..boşver bak etrafa ne güzel her yer trabzon ne güzel :)

• sen kafanı yaşa keyfine bak tirabzon

Erkekler Ne Diyor 10

• bugün 3 mayıs fenerbahçemizin 105. doğum günü onu kuran yaşatan arması çubuklu forması için ter döken herkese kutlu olsun.!

1|1
    1|0
  • selam ben çiftçiyem

fenerbahce klubümüze tarıma verdiği destekten dolayı teşekkür ederim

1|1
    1|0
    • senidemi sürdü tarla diye yoksa hahaha dikkat et... :)

• senidemi sürdü tarla diye yoksa...Hahaha :) dikkat et ... fener bu karambole gitmeyesin...Acırem sonra sana...:)

• şampiyon fenerbahçem...

1|1
    1|0
  • ben koydum olacak kadıköyde görüşmek dileğiyle fenerbahçenin yerinde başka bir takım olsaydı bu sene küme giderdi açlktan kokardı stadı çürürdü biz bu kadar sorunlara karşı hala şampiyon adayıyız ve koymak da hiç zor değil her zaman koyduk yine koyacağız para bizde aşk bizde alex bizde ne var sizde bir meşale ve bir puan sevinçleri En büyük fenerbahçe diğerlerini sktret hepsi bitlisspor

0|0
    1|0
  • Koyduk mu ?

1|1
    2|0
  • tamam görücm ben sizi...pazar aksamına dişini sık.

2|0
    1|2
    • hahaha iyi bak ama..sonra neticeye itaat et...

• pazar gunu kim kime itaat edicek görüşücez :D o başlığı dilim dilim yiceksin ;)

• dikkat et gözüne kaçmasın ...netice... maçtan sonra buralarda olda dalgamı geçiyim senle biraz haha..ezikler...:)

• bir kerede şikesiz şaibesiz şampiyon olunda sizi kutlayalım

0|0
    2|0
    • Biz şikeyle şaibeyle şampiyon olsaydık son maçlarda şampiyonluk kaybetmezdik dostum unutma bunu sende...

• bana verdiğin 1. cevabınla 2.cevabın birbiriyle çelişiyor.1.cevabında şike şahibe yapmıyoruz diyosun 2.cevabında 'her maçta şike şaibe yapamıyorsunuz 'cebanımı doğruluyorsun.önce kafanın içindeki çelişkileri bitir ondan sonra bana cevap ver.

• O senin görüşün dostum...6S'li isen ankaragücü, 8taşlıysan bursa maçlarında şikenin hasbabalarını yaptınız...SEn bunları düşünde ondan sonra bir şanlı fenerbahçelinin sorusunu cevapla..Hasetlik yapma içindeki kıskançlık tohumlarını söndür dicem ama bunu yapacak yürek varsa tabii..

• olur öyle

0|0
    0|0
  • şikeyi yediniz gardaş

0|0
    0|0
  • sabah sabah sadece bir fenerli böyle bir soru sorardı.İşte akıl fikir olmayınca.Ayrıca Fenerbahçe amblemine bir bakmalısın bence

link

İçinde hangi renk var :)

1|0
    2|1
    • şşşiiiiiitttt sus ve işine bak..SEn kendi aklına hakim ol başkasına karışma...Sizinde aklınızı alıcaz az kaldı . :)

• Bende senin diğerlerinden olmana...yazııkk..

• Cahilll.Fenerbahçe'nin renklerini bilmeyen cahilll :)

Yükleniyor...