Beşiktaş-Fenerbahçe maçını kim kazanır?

Ben bir Galatasaraylı olarak diyorum ki bjk bu sene hepten çökmüş birşey yapamaz ya fener kazanır ya berabere biter..

Güncellemeler:
tebriklerr Beşiktaşşş :)))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bjk nin patlama maçı özellkle almeida maçn admı olur !

• şaşırtmadı bni açıkcası attığı gol beklydm ondan bu adamı bjk doğru düzgün beslese daha çok atar yetrki kafaya doğru düzgün orta:) !

• almeida ve 1-0 ilk yarı içimize su serpildi son dakkada (:

• süpersn almeida yanıltmadın beni yine sana yakışan kafa gollernn birini attın :))

Erkekler Ne Diyor 54

• Beşiktaşlıyız her zaman.

• Maç sonucu pamukluşeker'e kapak olmuş :)

• Besiktaslilar cekememisler Fenerbahcelileri eksilemisler :(

• Hep söylüyoruz, futbol karşılaşması bu, bir oyun, savaş değil.

• sen yapmıyorsun ama yapanlar var işte yenilgiyi kabul edemeyenler heralde :)

• Ben degilim ben oyle seyler yapmam

ben centilmen davraniyorum adil olani da budur

• Öncekileri Göster
  • bjk kazanır =)

• Beşiktaş'lı olarak söylüyorum. Beşiktaş bu maçta patlama yapar. Ha kaybetsek bişey kaybetmeyiz ama kazansak Fener'lilere büyük bir kapak olur :)

• Berabere biter veya fenerbahçe alır kanısındayım

• kesin şike var o maçta

• Berabere bitecek o maç :D

• galatasaray

• fenerim üflerrrr

• fenerbahçe kazanır alex 2 tane atar 1-3 fenerbahçe alır başı

• bir beşiktaşlı olarak gönülden beşiktaşın kazanmasını isterim ama tabi dostluk en başta gelerek iyi olan kazansın...

• Bence Fenerbahçe...

• eğer şampiyonluk son maça kalırsa bence puan olarak geride olan takım kimse o şampiyon olacak. beraberliğin yaradığı takım hangi takım olursa o takım fazla temkinli olup stres yapacakmış gibime geliyor.

• Elbetteki fenerbahce

• Arada boyle baskalarinada sans vermek lazim ki cabuk havlu atmalar olmasin degilmi ama

• büyük lokma ye büyük söz konuşma :)

• Fenerbahçe yine tarih yazar.

• heheh yazdı :)

• Fenerbahçe'de Beşiktaş'ta iyi futbol oynamadıkları aşikar.

Gönlüm Tuttugum takımım Beşiktaş'ın kazanmasından yana

(Kavga ve gerilimin olmadığı karşılıklı bol pozisyonlu çekişmeli bir karşılaşma ve her iki takımın seyircilerinin maç bittiğinde yenilsede yensede "güzel maçtı futbol böyle oynanır " diyebilceği bir karşılaşma olması dileğiyle diyerek her iki takımada iyi olan kazansın diyorum...)

• Tabiki FENERBAHÇE

• fenerbahce kazanır

• bjk

• Beşiktaş'ın borcu 442,4 milyon lira bırak oynamayı maçı bile satar :) açız yaaaaaaa o derece çarşı bile bomboş :D

• sandınız derken ben beşiktaşlıyımda şaşırttı acıkcası , ummadık taş gibiydi yardık kafasını fenerin :P

• gördük kimmiş bomboşş herkesi fenev gibi şikeci mi sandınız :)))

• beşiktaş

• fenerbahçeliler eksiliyordur :) tebriklerr bu aradaa :)

• ne eksiliyonuz laaa kazandı işteee:)

• Fenerbahçe kazansın ve şampiyon olsun. Kaos olsun sonra da...

Not BEŞİKTAŞLIYIM.

• az önce number one da da söledim.fener kazanır..çünkü beşiktaş ' ın ayakta duracak hali yok..klüp mali olarak çok zayıf,oyuncular isteksiz..ve herşey para ya bakıyor artık..sadece taraftar ın çok istemesi ile süpriz olabilir ama zor...fener alır gibi..

• tabiki fenevbahçem alıcak :)

• beşiktaş

• tabiki beşiktaş

• beşiktaşın 3. kalecisi oyunda olacakmış. fener rahat yener.

• hayıır cenk yetıstı... boynunda kı agrılar gecmıs.

• Turk Futbolundan bır cacık olmaz, Turk futbolu bitti malesef artik futbol yerine sevgilim ve sevdiklerim ile daha fazla zaman paylaşıcam.

• Bu saatten sonra fenerin kazanmasından aksi hiçbirşey olamaz...

• boşver kim yenerse yensin, üst biter üst oyna.

• şike şike fenerbahçem kazanacak

• beşiktaş ligde her zaman kötüdür ama fenerin ayağına takılmadan duramaz, beraber biter

• Bugün Beşiktaş Yenilir Galatasaray Ve Fenerbahçe'nin Puanları Eşit Olur Şampiyonluk Maçı Kadıköy'deki Maçta Belli Olucak Ki Galatasarayın Kadıkköyde Fenerbahçeyi Yenecegini Hiç Sanmıyorum Anlıycagınız Bu Yıl Fener Çifte Kupa Yaparsa Birilerine Fena Giricek :D

• Puan eşit olmaz. Fener bir puan öne geçer. Çünkü galatasasaraya 0.5 puan eklendi. Puan eşitliği halinde diğer takım öne geçer

• hahahah haha aynen öyle olucak zaten

• bjk için onur maçı 3-1

• Galatasaray puan kaybetmiş rahat durur muyuz tabi ki de ŞİKE ŞİKE FENERBAHÇE :)

• ve hepsinin renkleri yine birbirine karışmıştı gerçek rengin ne olduğu bilinmiyodu ama bizzzz yine SARI-LACİVERTTİK :))

• Galatasaray yine 1 puan aldı berabere kalarak ama sizzz :)))))

• BEŞİKTAŞK alacak insallah :)

• düşmanlık kazanır.

• skor=1-1

• fener alır maalesef hiç umudum yok başka bir şeyden

• bence beşiktaş alır.

• beşiktaşlıları üzmek istemem ama kadere de bi şey diyemezsin :D elbette fener alır

• beşiktaş

• Maç inonude fenerlıyım ama besıktas bırakmaz qbı duruyor fakat demırorenın dedıqı qbı FENERBAHCEMIZ tabırıne bakılırsa yatarlar dıye dusunuyorum...

• kardeş bu Beşiktaşı yenmeyeni dövüyorlar bu sene. :) Bende Beşiktaşlıyım ama malesef durum bu pek umudum yok bu ruhsuz futbolcularla

• arada kaynayan biz olduk

• fenerle alakası yok hocam mesele gundem degışsin lig tv kazansın devletın vergisi artsın falan filan

• boşversene biz iyiydikde ne oldu fenev şampiyon olsun diye 9 puanı hiçe sayıp play off çıkardılar

• Öncekileri Göster
  • Fenerbahce diye icimden geciyor

• Bir fenerbahçeli olarak beşiktaşı çok takdir ediyorum.Adamlar en azından delikanlıca mücadele edip elinden geleni yapıyor.Ha oynayamaz mağlup olur ama hakkıyla olur..Oynadık ama yenildik der.Oynayamadıysada oynamaya çalıştık der.Yatmaz yani.Anlatabildim umarım. :)

• @Tilki ne demek kardeş

• Ne dedim ben şimdi :D Gayet dürüstüz Allah'a şükür.

• eyvallah kardeş

• Öncekileri Göster
  • besik gibi sallariz

• maç inönü'de yani tanımlama yanlış. neyse fenerbahçe alır.

• biliyorum inönü de olduğunu ama dikkat etmedim

• bu işin sencesi bencesi yok maçın sonucu belli biz 6s gibi değiliki

• ahaha problem yok son maçı beklemede ol :D

• bjk koydu mu? geçmiş olsuunn fenevlii :))

• işte cinconlunun yorumu :D gol direkten dönüyo ne yapsın garibim mahalle takımının taraftarı böyle oluyo yakında siz ligden de çekilirsiniz bu adaletsiz ligden :D hadi bakim cinconlu yürü :)

• Öncekileri Göster
  • Beşiktaş almalı

• bir beşiktaşlı olarak diyorumki inşallah fener alır galatasaraya fena gıcığım

• +++++

• geçen haftada fener sizi yenerken onuda fedarasyon yaptı di mi?iyiseniz yenilmiceksiniz..

• cadııııı + deniz yıldızı baştacısınız : D

• Öncekileri Göster
  • bu sefer beşiktaş alır alamazsa çıkarsın kramponunu...

• bjk alır bence

• inş.

• inşallah düşündüğün gibi olur

• bu sefer alır diye düşünüyorum

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 20

• Fenerbahçe alsın Allahım lütfen!

• Adım adım şampiyonluğa gidiyoruz. Beşiktaşı yeneceğiz.

• tabiki de FENERBAHÇE kazanır

• BJK♥

• Beşiktaş. (L)

• Fenerbahçe diyorum..

• tabiki fenerbahçe aziz başkan metristen çıkabilir buda size koyabilir:DD

• bugün herkes besiktasli biz yine FENERBAHÇELİYİZ ! Hiççççççççç umutlanmayın :) Fenerbahçe bu maçı alıcak! Alex e kadar tam kadroyuz tek sow eksık :) onunda açığını kapatırız gafil avlanıcaksınız :) Volkanında oynaması ıhtımalı var eyvah dıyorum eyvah :) Alex emre stoch :)) peehhhhhh :)

• ummadığın taş yarar başş, geçmiş olsunnn :))

• dedeeeeeeeeeeee :D yapma böyle seyler :D

• ben galatasaraylıyım :P

• Fener bu maçı 2-0 alacak bir sonra ki Trabzonspor maçında da 3-1 yenilecek ve şampiyon GS olacak olay bu.

• rüştü yokmuş bu durumda fener 3 atar bjk a.

• olamaz ki o sekılde sampıyon ama soyle olucak ...fener ıkı macını da alamayacak pazar aksamı GALATASARAYIMIZ sampıyon olucakk...

• Bu maçı beşiktaş almalı başka yolu yok

• alır bjk...

• beşiktaş alır.

• Beşiktaşlıyım , bu sene tökezliyoruz kabul amma velakin taş olup fenerin ayagına takılmayı o maçı berabere bitirmeyide biliriz bence berabere.

• fenerbahçe

• Şimdi biraz gerçekçi olalım yani. İnönü stadında oynanacak belki ama yine de durum ortada, -ki ihtimalleri göz ardı etmezsek. Ben Fener alır diye düşünüyorum, bunun takım tutmakla da ilgisi yok aslında. Sadece realist düşüncelerle yaklaşılırsa, düşünülen sonuç kaçınılmaz olur. Dediğim gibi Fener alır umudum tam, güvenim son sürat devamm :)

• kim alırsa alsın şampiyom GA-LA-TA-SA-RAY ..

• inşallah beşiktaşım alırr

• Beşiktaş almalı gururları için.Bizim içinde iyi olur tabi bi Galatasaraylı olarak

• Ne yazık ki fb maçı alacak diye düşünüyorum.Ve gs lı olarak söylüyorum bjk yenilirse has olur onlara fenerbahçemiz demesini biliyorlar.Fenerbahçeleri alsın bakalım maçı çarşı ondan sonra nasıl tepki gösteriyor?

• fener kazansın..beşiktaşlıyım nasılsa herkese yenildik bu seferde yenilelimde fb şampiyon olsun.gs nin olmasını istemiyorum.

• fenev alır

Yükleniyor...