Galatasaray'ın şampiyonluğu bitti mi?

artık galatasaray sampıyon olamıcamı fenermı olacak ne dersınız?

0|0
10|20

En İyi Erkek Görüşü

• olucak CİMBOMUM şüphemiz yok...

3|1
    5|1
    • teşekkür ederım...pazar gunu bırlıkte kutlucaz gızlıcım saygılar...

• Şampiyonluğu Kadıköy'de ilan etmek, Souness'in diktiği bayrak gibi koyar Fenevlilere. :)

• inşallah keanu...:)))

Erkekler Ne Diyor 19

• fenerbahçe bu duruma rağmen şampiyonluğa oynayabiliyorsa, şampiyon olamasa da şampiyondur... Galatasarayı sıkmadan 4 üncü 5 inci bitirip taraftarından para dileniyorsa, bu sene şampiyon olsa da rüsvadır. saygılar.

4|0
    3|2
  • zaten FENERBAHÇEM olucak

3|3
    3|0
  • şampiyon fener olacak galatasaray şansını tepti gibi

2|1
    0|0
  • herşey şükrü saraçoğlunda belli olacak, fenerbahçe büyük avantaj elde etti

0|0
    0|1
  • digitürk olacak şampiyon :)

2|0
    0|0
  • zaten bu sistem fener sampiyon olsun diye geldi.9 puan fark at gel puanı yarıya indir.ben böyle işin içinede dısınada federasyonunada yandan yandan öpücüklerimi gönderiyorum .

2|0
    1|2
  • yok ya daha başka maçlar var. trabzon'da fener kazanabilecek mi buna odaklanmak gerek.

0|0
    1|0
  • yellow34 kaliteli adam olsaydın kaliteli fenerli olsaydın kaçmazdın engellemezdin çünkü yaranız var kaçıyorsunuz hahahahha D:D:D:D laf soktuğunu san kaç ezik :DD

0|0
    0|0
  • Gerçek şampıyonlar Hakemler, Digiturk, Lig Tv ve Federasyon. Bu arada şampıyon olmasak çok can yakıcaz çok olaylar olacak

0|0
    0|0
  • Galatasaray artk rüyasında görr KESİN FENERBAHÇE alacak :D

0|2
    1|0
  • bittii benimki :D

0|0
    0|0
  • Bayrağın diyorum..sapı diyorum...bu sefer diyorum..Dikkat edin diyorum..ey 6saraylılar diyorum...Ağlıcaksınız diyorum..çok acıcak diyorum...Ve hahahaha diyorum...

0|0
    0|1
  • fenerbahçem sen çok yaşa...

0|0
    0|0
  • galatasarayı bilemem amam biz real madridle şampiyonluğa doyduk :))

0|0
    0|0
  • Galatasaray mı yaa bırakın hayalleri... Fenerin olduğu yerde 6Sarayın adının anlamı bile olmaz...:)

0|0
    0|1
  • Şampiyon şampiyon gibi oynadı.

0|0
    0|0
  • Eğer Galatasaray Bu Yıl Şampiyonlugu Kaybederse Takım Dagılır Zaten Dünkü Maçta Elmander İle Necati Arasında Çok Enteresan Dialoglar Geçmiş Bu İyiye İşaret Değil Galatasaray İçin...

0|0
    0|1
  • bitmez ve bitemez ayrıca

0|0
    1|0
  • Yıllardır Play off var ya Basketbolda. Futbolda oldu da korkular mı asrdı 4 bir yanı ?

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• tabiki canım FENERBAHÇEM olucak :) cinconlular acınız büyük biliyorum üzülmeyin seneye tekrar denersiniz.

3|2
    2|0
  • 3 Temmuzdan beri olanlara rağmen hâla şampiyonluğa oynayabiliyorsak, kupa almasak da olur Fenerbahçe şampiyondur, Fenerbahçe Taraftarı Şampiyondur.

Ki zaten kupayı da alcaz herkese, her şeye rağmen ;)

3|1
    2|0
  • Aynen öyle olucak :D Fenerim Şampiyon olucak :D

2|2
    2|2
  • İnşallah fener şampiyon olur. Olmasa bile bu sene okadar mücadeleyle gönüllerin şampiyonuyuz zten

1|2
    2|1
  • fenev olamaz inş

4|1
    3|3
  • Şampiyonluğa son 3 gün :)

0|0
    0|0
  • Hakkeden tek bir takım var o da GALATASARAY :)

1|1
    1|1
  • fener şampiyon olursa play off amacına ulaşmış olur

1|0
    0|0
  • losing my religion...

0|0
    0|1
  • maleseff öyle görünüyorr zaten fener şampiyon olsun diye 9 puan yarıya indi play off çıktı fenerede o yakışır

1|0
    1|2
Yükleniyor...