Kapat

Onunla ciddi bir ilişki için nelere dikkat edersiniz?

Anlaşmazlık sonucu eşinden ayrılmış bir erkekle tanıştınız..Sizin kriterlerinize uygun birisi..Onunla ciddi bir ilişki için nelere dikkat edersiniz yada hakkında neler düşünürsünüz..?Ön yargılımı davranırsınız yoksa herkesin başına gelebir diyip neden olmasınmı dersiniz..?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Herkesin basina gelebilir. Hicbirseye dikkat etmezdim. Ben esi degilim farkli bir insanim cunku.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Araştırıdım daha ıyı gözlemlerdim ilişkiye başlamadan..Aynı yenı evlenmemış bır sevgılı gıbı görürdüm.

0|0
    0|0
  • ön yargılı olurum ama tanımaya bakarım ilk önce

0|0
    0|0
  • tercıh etmem aslında .. bır kere 2 el oluyo:) saka bır yana aslında ıstemem neden ayrılmıs ne olmus dıye hep dusunurum bırde kavga ettıgımız zaman sen dogru olsaydın esınden ayrı olmazdın gıbı seylerde cıkar agzımdan ıster ıstemez:( bu yuzden ıyı degıl huzu acısından.. ama evlenıp ayrılmıs olsam bu sekılde bırıyle evlenmek ısterım

0|0
    0|0
    • peki onu tanısaydın ve gerçekten budur diyebileceğin biri olsaydı..

• hımmm ozaman ıyıce dusunurdum bırde sebeplere bakardım neden ayrılmıslar ve ıyıce tanımaya calısırdım o kısıyı... eger sorunların kaynagı esı ıse bır sans verebılırım.. ama evlenmek ıstedıgım ınsan ılk evlılıgı yapacak bırı olmasını tercıh ederım

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...