Kız arkadaşım, ben ve biz...

arkadaşlar sorum kızarkadaşımla ilgili. karşılıklı anlayış ve kusursuza yakın bir ilişkimiz var. ve bu şekilde sürmesini çok istiyorum. onu geçmişiylede yargılamadım hayatınada kısıtlamalar getirmedim. sadece onunda anlayabileceği somut gerçeklerle ricada bulunduğum durumlar oldu. çünkü şunu biliyorumki benim getireceğim kısıtlama onun zihininde benim egomu tatmin etmem gibi algılanacak. son zamanlarda somut gerçeklerle anlatamadığım ve ortayı bulamadığımız bir durum oldu. kızarkadaşım bir arada olamadığımız için tek başına, içimizin razı olmadığını bildiği halde büyük bir etkinliğe katıldı tanımadığı adamlarla halay çekti eğlendi sonrada bu şekilde mutlu olduğunu söyledi ve benim bu konuda sinirli olduğumu farkettiğinde şaka yapıyor olmalısın gibi tepkiler verdi ve halada yaptığının doğru olduğunu düşünüyor. kızarkadaş sayısı sıfıra yakın olan kızarkadaşımın bu yaptığı davranış sizce normalmi, beni sıkıntıya sokan yakında ilişkimiz resmiye binincede bu konularda aynı tepkiler gösterirmi bu sorunu nasıl sönümlendirmeliyim ?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• biraz farklısınız sanki.kafasına göre iş yapmış seni dinlememiş bu gibi sorunlar ilerde daha da büyüyebilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...