Spora başlamak için azimlendirici cümleleri olan?

Çevremde bu aralar sağlıksız kişiler var. Ben de sağlıklı bir yaşam adına spora başlayama karar verdim. Ama biraz tembel bir yapım var. Şu bilgisayara bağlıyım. Başından kalkıp da bir türlü başmayamıyorum spora. Sizin diyecekleriniz olabilir belki ben ve benim gibiler için :)

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• Sabah...sabah yapmayınca tüm gün o enerji gelmiyor.

Bunu keşfettiğimden beri sabahları çok erken kalkarım sırf spor, yürüyüş için.

Azimlendirici cümle " Yarın bambaşka bir insan olacağım diyorsun, niye bugünden başlamıyorsun ? " :))

1|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• O ne her tarafından yağ fışkırmış. Derhal spora başlaman gerekli senin :)))

1|0
    0|0
  • mesela kosarken veya spor yaparken yeni insanlarla tanismak gibi yeni bir cevreye girmek gibi farkli seyler gorup farkli seyler yasarsiniz bununla beraber spor yapmak insanin kendini cok iyi hissettirir bunuda bilin etmus arkadasin gorusune katiliyorum ayricada ne olur ne olmaz spordan once check up iyi olur.

1|0
    0|0
  • Bir kere spor yapıp, ter içindeyken duş al. O hazzı defalarca yaşamak isteyeceksin.

1|0
    0|0
  • check up yaptir... emin ol orada rapor sonuclarindan fena gaz yiyeceksin :D

1|0
    0|0
  • gozunun onune fit uykuları tatlılasan...cıldı guzellesen mukkemmel bır sen getir ve kalk gıt spor yapp her gun tazele bunu.

0|0
    0|0
  • bence gaz maz arama fitness salonunda sikiysa 50 tane barfix cek gaza getirdiler omuzum cikti bi daha yemem

0|0
    0|0
  • spor yapmalısın

0|0
    0|0
  • Gel beraber koşmaya başlayalım :)

0|0
    0|0
  • spor bir lüks değil ihtiyaçtir !

0|0
    0|0
  • hadııı bıraz daha olucakkk kalk fırla...

0|0
    0|0
  • yok

0|0
    0|0
  • Sıfır beden olucan, şlak diye geçicen sıfır beden pantolonlara.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çok sık karşına çıkan mümküse hemen hemen hergün gördüğün (ofis, okul) taş gibi bi hatunu gözüne kestir vve onu kıskanmaya zorla kendini :)) işe yarayacaktır..

1|0
    0|0
  • Herkes yapıyor sen niye yapamayasın?

0|0
    0|0
  • Yapacaksın !

0|0
    0|0
Yükleniyor...