En son gördüğünüz rüyayı anlatır mısınız?

En son gördüğünüz rüya nedir ? Size ne hissettirdi. ? Korku ? Ümit ? Endişe ? Heyecan ?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Akrabalarim bizdeydi.halamin dunya tatlisi bi kizi vardi.onunla oynuyorduk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• en son rüyamda merdiven çıkıyodum taki son merdivene geldim ayağım kaydı ve düştüm düşerkende uyanmışım garipti

0|0
    0|0
  • yenı ayrıldıgım erkek arkadasımı gordum gelıyormus turkıyeye gorusuyormusuz vs. işin garıp yanı gerçekten 4 mayısta goruscektık:)kalktıgımda cok buyuk bır kırıklık hıssettım...

0|0
    0|0
  • Savaştan kaçan bir aile bizden yardım istedi. Evimize aldık filan iyi insanlar değillerdi... Korku hissettirdi.

0|0
    0|0
  • En son balık gördüm, ve balıklar böyle simlenmiş gibi parlıyorlardı, hayır olur inşallah :)

0|0
    0|0
  • Geçen gece abimle ilgili bir şey görmüştüm korku-endişe-heyecan birlikte yaşandı

0|0
    0|0
  • Annem 5 tl ye 50 küpe veriyorlar alimmi diyordu bende al al ne duruyorsun diyordum :D

0|0
    0|0
  • Olen amcami gordum bu gece cok kotu oldum yaaa:/

0|0
    0|0
  • ben ruyamda ıkı avcumada kına yaktım ve banyo yaptım cok guzeldı anlamıda cok guzeldı huzur buldum bundan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• muhabbet kuşlarım artmıştı güzel gelebilir ama sıkıcı bir rüya idi bir garip bir tuhaf bilmiyorum hoş değildi

0|0
    0|0
  • izlanda daydım ve hep geceydi hiç güneş doğmuyordu harikaydı.

0|0
    0|0
  • en son et yediğimi gördüm.malum et ya ölüm ya hastalık habercisi.1-2 gün sonra dayıma kanser teşhisi konuldu ne garip değil mi :S

0|0
    0|0
  • karişık şeyler gördüm

0|0
    0|0
  • Bir şeyler gördüm ama hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...