Bir kitap yazsaydın, konusu ve başlığını ne seçerdin?

Kitap okumayı sevenlerin aklının bir köşesinde her zaman bir şeyler yazma istegi vardır.Birgün sende bir kitap yazsaydın konusunu veya başlıgını ne seçerdin ve türü(Şiir,Roman,Deneme,Hikaye) ne olurdu?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Babamin ve Annemin hayat hikayesini yazardim ve ismi de "Ömerin Kanunu" olurdu

0|1
    0|0
    • En iyi Cevab olarak tskler, bu arada Ömer Dedemin ismi, cok otoriter bir insan oldugun da zamanin da annemle babama az cektirmedi, Allah uzun ömür versin, onca yaptiklarina ragmen babamla annem asla dedenizi sevmeyin demedi, anneme babama yaptiklarina ragmen Dedemi herkezten cok seviyorum diye bilirim

Kızlar Ne Diyor 3

• billyle maksat muhabbet:)radyo baslıgı gıbı oldu ama bunu bıgun yapıcam

0|1
    0|0
  • amatörce yazıyorum.. konusu aşk tabiki ve tarihi bir aşk :)

0|0
    0|0
  • konusu ve türü hakkinda henüz bir secimim yok, ama ismi naber len dürzü olurdu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Çoğu konuda kitap yazmak istiyorum fakat bu kadar konu çokluğu içinde ve kararsızlıkla daha adım atabilmiş değilim.Siyasi, bilim, tarihi ve felsefe kitabı yazmak isterdim.Sanırım siyasi olsaydı adı "Cahilliğe aşık olmak" olurdu.Şuan aklıma gelen bu ve ülkemdeki insanlar başta olmak üzere tüm insanlığın baskı,kapitalizm,emperyalizm,psikolojik oyunların baskısı v.s... altında kalmasına karşı bir şey yapmamalarını falan eleştirir ve kendimce yön gösterirdim ...

0|1
    0|0
  • Muhtemelen deneme türünde olurdu. Farklı konulara değinirdim. İsme gelince, ben başlık özürlüyüm; şiirlerimi bile isimsiz yayınladım.

0|1
    0|0
  • sefiller diye bi kitap yazmak istiyorum, hugodan daha iyi yazacağıma inanıyorum.

1|1
    0|0
  • hayatimi yazardim ismi de ucamayan kus olurdu yada inemeyen kus

0|1
    0|0
  • belçika'da gece hayatı başlık olurdu ve olan biteni anlatırdım çekinmeden.

0|0
    0|0
  • epik fantastik türde olurdu

0|0
    0|0
Yükleniyor...