Dışardan okumak kolay mı?

ben ortadan sonra okumayı bırakmak zorunda kaldım şimdi durumum oldu liseyi dışardan bitirmek istiyorum açıköğretim zormu nasıl bir sistemde çalışırsam başarılı olabilirim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hayır zor değil ama bu ortaokuldan cıkalı ne kadar zaman olduguna baglı. eğer yapabileceğine inanıyorsan ve ortaokulu bırakalı çok olmadı ise git kayıt ol ve başla tekrardan. ama içindeki tutku yu bırakma çünkü okumak kolay değil. kendim ünideyim tutku olmazsa derste oolmuyo benim için

• ortadan çıkalı 5 sene oldu

Erkekler Ne Diyor 3

• Zor değil taktik çalış sınav sorularına yönelik olsun çalışma yöntemin. Konunun tamamını öğrenmeye yönelik değil.

• açık öğretim çok basit bir sistem zorlanacagınıda düşünmüyorum yani okula gitsen o kadar kolay yükselmezsin neyse işin bazı püf noktaları var onları bilmen yeterli çok çalışmasanda iyi diploma norları tutturabilirsin sadece bir kaç ayrıntı yeterli oluyor cogu zaman örnek: sınav sırasında sınıftan son cıkmaya çalış aceleci davranma sona kalanlar bir çok zaman hocalar tarafından yardım alıyorlar :) e o kalabalığın içinde yardımda olmaz dimi :))))))

• evet sınavın son dakikalarında yardım ediyorlarmış bunuda duymustum :)

• Çok kolay bence.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...