Hangi kişilik özelliğine sahipsiniz, sevmediğiniz yönünüz var mı?

Hangi kişilik özlliğine sahipsiniz sevmediğiniz yönünüz varmı?Hangi kişilik özlliğine sahipsiniz sevmediğiniz yönünüz varmı?

0|0
16|9

En İyi Kız Görüşü

• Sabırlı , anlayışlı , optimist ,güvenilir , agresif , çoğuna göre eğlenceli , kimine göre soğuk , kimine göre de ukalanın tekiyim ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sabırlı olduğum kadar sabırsızım,çok tartışmacıyım.

0|0
    0|0
  • Üşengecim

Sorumsuzum

Kendi işime gelmeyen şeyleri yapmamak için ip un sererim :)

Bazen sabırsız, bazen umursamazım

En sevdiğim yanım, sevdiğimin mutluluğuyla mutlu olmak ve bu nedenle onu mutlu etmek için yürekten davranabilmek

0|0
    0|0
  • iletişim yeteneğine sahip olmamamdan nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • Herşeyi planlamayı sevmiyim bazen çarşıya uymuyor

0|0
    0|0
  • ufak ıyılıkleri çok önemsemem ii ya da kötü olduguna siz karar verin...

0|0
    0|0
  • çabuk inanıyom insanlara :ı

0|0
    0|0
  • Çabuk unutmam bu huyumu sevmiyorum:(

0|0
    0|0
  • Sevmediğim yönüm cildimin biraz soluk olması. Geri kalanlarımı seviyorum. :)

0|0
    0|0
  • aşırı kıskancım

aşırı duygusalım nefret ediyorum özelliklerimden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Bana göre en pis kişilik bozukluğu kendini çok anlatmaktır...

0|0
    0|0
  • ben Tatli,komik,egLenceli.deli-dolu kipir kipirim severim bu huYlarimi ama kotu huylarimda vazgecmediyim huylarimda var cabuk kuserim,bi defa kirilddim cok zor barisirim barissamda unutamam hep aklimda kalior kotu anlar silmeyi beceren biri degilim malesefki

0|0
    0|0
  • bazen çok üşengeç olabiliyorum

0|0
    0|0
  • hayata hep pozitif bakıyorum.hep mutluyum mutsuzken bile yüzümden gülüxcük eksik olmaz sevecen sıcak kanlı şekerim tatlıyım güzelim...ee daha ne olsun..kaşıyımda nazar edmesinler.en sevmediğim huyum sanırım çok fazla iyi niyetli olmak..

0|0
    0|0
  • sabırsızım az daha sabırlı olaydım iyidi

0|0
    0|0
  • sabırsız,güvenilir,çabuk sinirlenen,kafamın uyuştuğu insanlara göre eğlenceli diğerlerine göre masum biriyim,duygusallık,umursamaz,üşengeç,istediğim zaman iyi konsantre olabilen biriyim,değişken ruh halim var birde,objektif.Ama iyi yönlerimi de kötü yönlerimi de seviyorum çünkü ben böyleyim =)

0|0
    0|0
  • Çok iyi empati kurabildiğimi düşünüyorum karşımdakiyle bu sevdiğim bir özelliğim. Sevmediğim sabırsızlığım ve kinci oluşum.

0|0
    0|0
  • burnu dusse yere egılıp almayacak sekılde gururlu ve ınatçı,odunumsu bır duygusallıga sahıp olan,tahammulsuz,sıkılgan,hırslı,gamsız,planlı,çalıskan,kinci,soğuk,eğlenceli biriyim.sevmedıgım ozellıgım hem gamsız olup hemde takıntılı olusum:)ıkı burcu bırden tasımak zor:)

0|0
    0|0
  • Olmaz mı... Yapılan iyiliğide unutmam kötülüğüde...

0|0
    0|0
  • sevmedıgım ozellıgım bırıne hayır dedıgım zaman zoruma gıdıyo bıde bıraz hassasım karamsarım.ama sabırlıyım merhametlıyım ıyı bır sırdasım agzım sıkıdır.hosgoruluyum agırım olgunum durust oluırum.hata yaptıysam kabullenırım.

0|0
    0|0
  • çok umursamaz ve üşengecim bide dağınık (her anlamda)

0|0
    0|0
  • Mikemmelim.

0|0
    0|0
  • çok çabuk ınanıyorum herkese ve hıc bırseyı unutamıyorum ne ıyılıgı nede kotulugu

0|0
    0|0
  • sıcak kanlılığımı seviyorum,aşırı asabi oluşum çabuk sinirlenişimi sevmiyorum :)

0|0
    0|0
  • ikna ederim

neşeliyim

iyi niyetliyim

inatçıyım

0|0
    0|0
Yükleniyor...