Insanın iç görünüşü mü dışını yansıtmalı?

iç görünüşü mü dışını yansıtmalı yada dış görünüşü mü içini yansıtmalı? hangisi?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• bence hicbiri, yani cirkin ama cok ii kalpli olanlarda var onlarin yuzu cirkin diye icide cirkin olur diye bisey yok ve tam tersi guzel olupta kotu kalpli olanda var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Aynı değil mi?:DD Daha uyanamadım sanırım.Tavuk mu yumurtadan çıkar yumurta mı tavuktan gibi olmuş:) Horoz'un cevabı aklıma geldi:) Neysen o ol:) Olmak istediğin kişi gibi görünme.

0|0
    0|0
  • şahsıma hitaben kanımca ikiside birbiriyle dengeli (dengesiz bir günümde değil isem)

0|0
    0|0
  • bence ıc gorunusu dısı yansıtmalı.en dogrusu da bu.

0|0
    0|0
  • Ne yapacan sen bunları...Ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol..

0|0
    0|0
  • içi dışına yansır

0|0
    0|0
  • Olduğun gibi görün tarafını tutanlardanım :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• şimdi adamın bir bir çeşme kenarına geliyor suyunu içiyor dinleniyor

düşünüyor ki buraya yolcu gelir atı ile ben şuraya bir kazık caakyım hem atını baglar hem su içer diye ve kazıgı cakıyor

bir başkasıda geliyor bakıyor kazık diyor ki ya bu birinin ayagına takılır ben bunu sökeyim diyor ve söküyor

burda iki farklı niyet iki farklı iyilik var biri başlatan biri sonlandıran niyet iyilik lakin

insanın niyetine düşüncesine bakmak lazım bence

0|0
    0|0
  • Hem iç görünüş dışa vurmalı , hemde dış görünüş içe vurmalı.Gözüktüğün gibi ol :)

0|0
    0|0
  • ne gerek var yansıtmaya

0|0
    0|0
  • sen kafana takma bunları.. Testide ne varsa dışarı o sızar..

0|0
    0|0
  • 7.mdde...ya olduğun gibi görün,ya göründüğün gibi ol

0|1
    0|0
  • Böbrek gibi kulakları, ciğeri andıran yanakları, bağırsaktan bozma dili olsun kafi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...