Kızların kol kıllarını almaları gerekir mi ?

herkesin kolunda kıl vardır. bayanların da var kimisi sarartır kimisi alır kimisi almaz . peki görüşleriniz nelerdir ?

0|0
13|22

En İyi Kız Görüşü

• Almıyorum ben hiç almadım.

Çünkü gözle görülür derecede değiller.

2|0
    0|0
    • o zaman süper bence de alma.

• =) hiç valla

• hahaha bittim muhabbetinize..

bende doğallık diyorum.. :))

Erkekler Ne Diyor 22

• benimkinden fazla değilse sorun etmem..

1|0
    0|0
  • dış görünüşe önem veren biriyimdir ama kolu kıllıymış kıllı değilmiş hiç önemli değil önemli olan anlaşabileceğim biri olması.. sonra istediğim şekle uydururum zaten:)

1|0
    0|1
    • uydururmusun vay be erkek dedigin elini masaya vurmali uydur kardeşim ipleri bir verdimi gerisi gelir yani :)

• e bi zahmet yani.sevgilinle el ele tutuştuğunda bi fark olmalı dimi.İkiside kıllı olursa bi anlamı kalmaz

0|0
    1|0
  • Alma boşver.Evlenince kocan nasıl isterse ona göre davran

1|0
    0|0
  • Fazlaysa almalılar, ama pek dikkat çekmeyecek nitelikteyse gerek yok.

1|0
    0|0
  • bıyıklı kolları kıllı kız gördüm mü direk tiskiniyorum arkadaş ya.. bazilarinin benden fazla kılı var.. insan baktikca utanir yav :D

1|0
    0|0
    • çok kıl olursa tabi hormonal bozukluktandır onunda tedavisi var yani lazer ile falan ama insan dediğin de kıl olur yani az olarak

• bi zahmet kılsız olsun :D

• Zaten Tinto Brass'ın o yönünü sevmiyorum. Filmlerindeki kızlar hep koltu altı kıllı... ıyk Almalılar.

1|0
    0|0
  • ya bitane bişey varda adı aklıma gelmiyor hatırlasam iyiydi..

1|0
    0|0
    • ağda mı ? epilasyon ?

• aferin:) oda olsun yahu mükemmel olmaya çalışma..

• :))

• kızların kolundaki kıllar cok guzel durmaz bence.almları gerekebilir fazla ise.

1|0
    0|0
  • O Kadar Belirgin Değilse Gerek Yok.

1|0
    0|0
  • Ne kadar olduğu çok önemli :)

1|0
    0|0
  • Benim almamı teklif etmediği sürece takılsınlar.

1|0
    0|0
  • Benim için bacaklarında olmadıkça sorun yok :) kıllı kadın bacağı iğrenç bi olay kesinlikle

1|0
    0|0
  • kesinlikle,sevisrken takiliyo :D

0|0
    2|0
  • bi bakmak lazım

1|0
    0|0
  • gözle görülür derecede kıllıysa alsın canım kıllı kadınmı olur sacma sapan knuşmayın ya

0|0
    1|0
  • kıl olurmuki kızlarda obboooooo igrenç

0|0
    2|0
  • almayın uzatın örün

0|0
    1|1
  • kılları alınsa iyi olur zira kötü görüntüye sebebiyet veriyor öğğ..

0|0
    1|0
  • birinci derece terketme nedeni

0|0
    1|0
  • Alın bence bazılarında ıqrenc duruyor ıqrenc yaratklar sızı sırf o yuzden uzaklastqm olmustu... :)

0|0
    2|0
    • yadırgama aynısı başına gelir. dikkat et de bir kızda senden aynı şey yüzünden ayrılmasın

• terbiyeni takın tamam mı bana böyle diyemezsin bir dahakine de adam gibi cevap ver .

• aman ne oldu...

• yani istenmeyen tüyleri neden bu kadar istediklerini anlamiş degil im ben :)

1|0
    0|0
    • küçücük bi yere ağda yaap bakalım. Bunu rutin halde her ay yap... bakalım ne kadar isteyeceksın o acıyı

• sorun o değil ben şaka amaçlı dedim pekbişirin arkadaşımızda zorluğu hakkında bilgi vermiş.

senin yorumun esas çok acımasız .

• ama öyle yani yil 2012 bazi ekran önünüdeki erkekler bile kıl sız yani bayan larda nedne var ha görünmüyor sa sorun yok bende bilgi verdim ama pekşirin miş arkadaşa :)

Kızlar Ne Diyor 12

• Kesinlikle evet.

12 yaşında kuzenim geçende bana dedi ki; dershaneden soğudum yaz geldi ya kızların kolları kıl içinde midem kalkıyor .deidi çocuk

düşün artık gerisni. Benimde açıkçası midem bulanıyor.. alın onları. Aşırı kıllanma probleminiz varsa hekime başvurmayı unutmayın.

1|0
    0|0
  • Ben önceden hiç takmazdım bile Twitter'da erkekler kolları kıllı kızlar hakkında öyle tiwitler atıyoki gidip aldırmayı düşünüyorum o derece. Meğer hepsi tiksiniyormuş koldkai kıllardan.

1|0
    0|0
    • canım benim bence önce sen rahatsız oluyorsan aldır ama bence sarat hem daha doğal durur.

çünkü aldıkça çok çıkma ihtimali var lazer le olursa iyi ama oda maliyetli . benim kendinden sarı olduğu için hiç almadım almayıda düşünmüyorum fikrinizi almak istemiştim ama çoğu kişi bak burada azsa alınmaya gerek yok dedi canım benim sorun yapma sakın önce kendini düşün.

• zaten çok acıyormuş ya:)

• derisi ince ya ondan hasas oluyor bacak mesela kalın

• Ben alıyorum valla..

1|0
    0|0
    • ne ile alıyorsun ?

• hıhı azalır biraz sabır gerekiyor . çok kıl olması da işte hormanal bozukluk yada genetik olabiliyor allahın işi yani işte biz kullarda düşünüyoruz ne yapacağız diye .

• Aynen öyle:)

• ben almadım ama bazen yakıyorum lazer epilasyona gitmeyi düşünüyorum çok değil kıl ama pürüzsüz olsun istiyorum

1|0
    0|0
  • Erkeklerde alsin bananeee

2|0
    0|0
    • bence de öyle laf söyleyen erkekler onlarıda biz kıllı istemiyoz .

• Dokunma hiç.

2|0
    0|1
    • evet çok çıkabilir. bende sarı diye almıyorum.

• zevk bu kimi sever kimi iğrenir

1|0
    0|0
  • En önce alınması gereken yer.

1|0
    1|1
    • alırsan çok ç.ıkar

• Az olursa sarartılabilirde çoksa alınması gerek, sonra sarı sarı parlıyolar.

• :(

• Zaten cevabı kendin vermişsin...Kimin ne yaptığı beni ilgilendirmez..Ben gerekirse alırım gerekmezse almam...alıncak bi durum varsa alırım...

1|0
    0|0
  • ben aliyorum eskiden farkedilmicek kadar azdi simdi biraz daha cok almadan olmuyo

1|0
    0|0
    • lütfen işte çoğalır sonra arkadaşım vardı vivet ti sanhırım markası saratıcı kullanırdı

• evet bende kullandm bi ara ama biri dokununca purusuz bi cilt daha ii bence :)

• :))) hıms ona bişey diyemem o zaman :)))

• aynı soruyu ben de sordum herkes aldır dedi :/

1|0
    0|0
    • sarart bence alma benimki sarı çıkıyor o nedenle almıyorum

• ben de sarışınım, hatta sorumda bunu da belirttim, kıl kıldır sarısı karası farketmez dediler :)

• onlarda çok şey istiyorlar bacak alınırda kol biraz hassas ya hani acır alınca da iyiki şarışınız şükürler olsun.

• görünmediği için almıyorum. eğer dikkat çekseydi alırdım. bu yaşa geldim daha söyleyen olmadı.

1|0
    0|0
    • yani alındığında daha çok çıkar azsa dokunmamak lazım ...

• sarıysa sorun yok. hiç dokunma bence. aldıkça almak zorunda kalırsın.

• haklısın evet .

Yükleniyor...