Play off ne anlama geliyor?

play off nedir abime soruyorum anlatmıyo oyun bitti demek diyo nedir ki play off

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Play off şu demek . Ligi ilk 4 sırada bitiren takımların puanı yarıya bölünür . Aralarında her takım 6 maç yapar. En yüksek puanı alan ilk takım şampiyon olur ve şampiyonlar ligine direk gider . 2. şampiyonlar ligine ön eleme oynayarak gider . 3. uefaya direk gider. 4. ise arkadan gelen avrupa ligi playy off ( yani 5. 6. 7. 8. takımların kendi aralarında maçlar yaptığı grup ) grubunun 1.siyle maç yapar. Kazanan uefaya gider

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Oyun dışı anlamına geliyor.Normal oyunlar tamamlandıktan sonra başlayan bir periyodu ifade ediyor.34 haftaydı lig .O bittikten sonra yeni bir 6 maçlık periyod birinci lig için mesela.

0|0
    0|0
  • oyun kapandı hadi herkes evlere akşam ezanı da okundu zaten demek."golddiger" isimli üye ise gerçeği,sadece gerçeği yüce kızlarsoruyor jürisi önünde söylemiş.

0|0
    0|0
  • Sen kelime manasını soruyorsun anladığım kadarıyla. Bu manada "mevcut oyun dışında" denilebilir. Günümüzden örnek: lig ayrı bir oyundu, super final ayrı bir oyun.

0|0
    0|0
  • iki takımdan karşılaşır biri play(kazanan) oyuna devam,diğeri off(yenilen) veda edecek demek türkiyede kimse veda etmiyo normal lig gibi gidiyo sistemin kendi gibi ismide düzmece.

0|0
    0|0
  • testereye sor

0|0
    0|0
  • play off türk futbolunun içine etmektir ... vede etttiler ...

0|0
    0|0
  • play off; final oynamak, rövanş oynamak, birbirine düşürmek, sonunu çalmak

0|0
    0|0
  • Ofsaytı çözenler direk geri pas ve play off u soruyor.. :)

0|0
    0|0
    • ben neden sizin anlatmak istemediğinizi anlamıyorum anlatan olunca anlıyoruz :) bak hiç futbol izlemem ama bilince hah ben biliyorum bunu die bi böbürlenme oluyo o yuzden sordm :)

• kadın onların hepsini zaten anlar aanlamamzlıktan gelenler anladıgını belli edenler diye 2ye ayrılıyo bence :)

• doğru belkide biz safız bizimki suurlu bir saflık.. sizinki şuursuz hissiyatlı bir zeka.. Bazen çekilmiyorsunuzda dünyanın süsü neşesi de olmazdı sizsiz ne deyim iiki varsınız :))

• oyun bitti demek ama oyun devam ediyor :)))

0|0
    0|0
  • 4 lü final anlamında daha cok basketbolda kullanılır bu tür play off grupları

0|0
    0|0
  • play off=?

game over=oyun bitti

0|0
    0|0
  • büüyünce anlarsın

0|0
    0|0
  • cidden sordun mu bunu:(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Play off bir futbol terimidir dolayısıyla futbolu ingilizler bulduğu için bu terim futbolda oyna ve ele demektir.

0|0
    0|0
  • 4lü finaldir en acık ve net..

0|0
    0|0
  • play off oyun bitti demek miymiş :S game is over olmasın o :) play off finali oynamak demek sanırım...

0|0
    0|0
  • oyun bitti bebek

0|0
    0|0
  • yeni lig .. ...

0|0
    0|0
  • tekrar maç ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...