Ralli pilotu olmak için illa zengin mi olmak gerekir?

sizce ralli pilotu olmak için illa zengin mi olmak gerekir? sponsor bulmak çokmu zor? hangi aşamalardan geçmek gerekir?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• volkan ışıgın kursu var bi araştır derim yeni tasarımı olan wolkicar ile wolkicup düzenliyor istanbulda isen sen için zor olmamalı biraz mali güz ister zira arac modelleri cc hacimler ile aracı yaş sınırları var mesela opel manta alıp serbest tırmanma yarışlarına katıla bilirsin vs vs vs ...

1|0
    0|0
    • evet bende arastırtırdım o kursu hatta bı donem bırıncı bıtırene ralli arabası verıyolardı su anda yok sanırım sagol cevabın ıcın :)

• alakası yok olurmu you tube ye klasik otomobil rallisi yazarsan göreceksin ailece coluk cocuk katılınan apacilerin giremedigi gayet elit kefili bir ortam tafsiye ederim

• e ıyımıs bı arastırıyım o zaman

Erkekler Ne Diyor 10

• merhaba,eskıden bende motorsporları pılotu olmak ıstıyordum en azından tırmanma yarıslarına katılırım dıye dusunuyordum,rallı daha ust bır sey tırmanma yarısı bıraz daha amatore kacıyor zaten rallı polotları once cartıngden baslıyorlar sonra tırmanma falan oyle ılerlıyorlar,bu ıs ıcın maddıyat cok onemlı en basıtınden soyle dıyelım atıyorum bı tane orta hallı araba aldın r11 turbo dıyelım antrenman yapman gerekıcek bunun ıcın parkur parkur parası gıdıs gelıs masrafları,otomobılım parcaları,hem sonra bu tur araclar trafıge cıkmak ıcın pek uygun olmuyorlar onları her gıttıgın yere goturebılecek tasıyıcı arac lazım

hadı dıyelım bunları yaptın bı kac yarısa cıktın yetmıyor kendını ıspatlamalısın bu ıs cok para ısteyen bı ıs uzmanlık gerek ıscılık gerek cok para gerek buldugun sponsorlarında butun masraflarnı kaysılayacaklarını sanmıyorum

yok ben yaparım dersen carting yarıslarından basla derım

1|0
    0|0
  • Tavuksuyu içmek yeterli :! :DD

1|0
    0|0
  • Evet çok zor türkiyede bu tür şeyler pek ilgi görmüyo hali ile sponsorlar tarafından destekte görmüyor önce kendi başına bir parlama göstermelisin kendi harcamalarınla ondan sonra bi umut bakacaksın sponsorlara

2|0
    0|0
    • haklısın en azından bayanlar erkeklere göre daha kolay sponsor bulabılıyomus azda olsa bi avantajım var

• kendini avutmak için rc nitrolu bir araç al takıl. link ben 2 gün önce kullandım çok zevkli

1|0
    0|0
  • parayı veren düdüğü çalar misali.

1|0
    0|0
  • ralli çok hosma gidiyor ara ara izlerim...

1|0
    0|0
  • motorsporları biraz maddiyat ister. daha ne ister ben de bilmiyorum.

1|0
    0|0
  • evet biraz taşşak isteyen bir spor

0|0
    0|0
  • ilk önce kafayı yemek lazım

0|0
    0|0
  • ufak olman gerekirdi.o yaşı geçmişssin malesef. ufak yaşta baslıyorlar.diye tahmin ediyorum.

0|0
    0|0
    • ilk defa böyle böyle bişey duyuyorum

• balemi bu ya ne ufaklıgı

• kendi düşüncemi söyledim bak orda yorum bölümü var oraya yaz istersen yorumunu .futbolcuda direk 25 yasında başlamıyor herhalde futbola öyle değil mi .

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...