Kalın kaşlı erkekler kaşlarını aldırmalı mı?

Kalın kaşlı erkekler sizce kaşlarını aldırmalı mı? Tabi öyle incecik değil normal şekilde?

0|0
14|10

En İyi Erkek Görüşü

• Her insan bir güzellik suretiyle yaratılmıştır. Buna inanıyoruz herhalde hepimiz. Bedensel bir engeli olmayan birisi için çirkin ya da diğer insanlar tarafından yadırganıcı görüntüsü olmak, kişinin kendi elinde olan bir şeydir buna göre... Bayanların hepsi güzel ve kusursuz, erkeklerin hepsi yakışıklı ve kusursuzdur. Sadece, "güzel ve yakışıklı" olabilmeyi bilmek gerekir. Tabi bu hususta işin içinde eğer yaratım varsa, o zaman din ve hükümleri de vardır diyip sahih olan bir hadisi aktarmak isterim:

"Erkeklerden kadınlara, kadınlardan ise erkeklere benzeyenlere lanet olsun." (Taberani)

Ha, bu yorumlamadan yola çıkarak şunu deriz ki: elbette erkek de güzelleşmeli, kadın da, ancak gerçekten dışarıdan çirkin görünebildiğine kanaat getiren birisi kendisindeki o çirkinliği gidermeli. Mesela burnu ağzı yamuk olan ve dışarıdan bakıldığında gerçekten diğerlerinden farklı görünen birisi, bir ağız estetiği yaptırıp bunu düzeltmeli. Bu, antidindar bir bakış açısı da değil. Ancak sanırım kaş almak, işi feminen boyuta getirdiği ve insanların doymak bilmez mükemmelliyetçiliğini de işin içine katınca bu durumun, sadece kaş almakla kalmayacağını da dile getirmekte fayda var. Fakat kaşların durumu, gerçekten farkedilebilir düzeyde çirkinse, bunları aşırıya kaçırmadan düzeltmenin herhangi bir zararı olmaz, diye düşünürüm.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Tek kaş ise ve suratı orman gibi duruyorsa azaltmasında zarar yok ama kalem gibi yapınca pek topumsu duruyor. Erkekler bazılarımız sizin maço kıllı mıllı halınızı seviyoruz, uğraşmayınız kendinizle.

0|1
    0|0
  • tek kaşlarsa ortasını aldırsınalr ama onun harici incecik kaşla dolanamsınalr ortada çok itici duruyor

0|0
    0|0
    • incecik demiyorum hafif inceltmekten bahsediyorum yani normal bir şekle getirmek

• bunu görmeden tam olrak söyleyemem ne kadar ince mesela kavis olucak mı onlara göre değerlendirlir ama bana yinede itici gelir

• bence aldırmamalı. kaşların ortası alınabilir ama tamamı alınıp şekil verilmesi falan çok itici bana göre

0|0
    0|0
  • evet çünkü çirkin duruyor

0|0
    0|1
  • orman gibiyse kenardan köşeden alsın da onun haricinde ıykk diyorum

0|0
    0|1
  • hayır belli ediyor ve çirkin duruyor, doğal hali daha iyi...

0|0
    0|0
    • Ama ben küçükken bir mallık yaptım tabi daha düşünecek kadar büyük değildim. Kasıma Full jilet attım, geçen de sevgilim kaslarin biraz daha ince olsa daha iyi olurdu dedi çok pis utandım o An sence ne yapim

• ortasını aldır gerisine dokunma alındığı belli oluyo

0|0
    0|0
  • Evet aldırmalı.

0|0
    0|0
  • doğal kalacak şekilde aldırsınlar bence

0|0
    0|0
  • bence hiç gereği yok normal oldugu gibi durması en güzeli

0|0
    0|0
  • tek kaşsa bir zahmet alsın

0|0
    0|0
  • Ortalarını aldırsınlar sadece

0|0
    0|0
  • ortasini alsalar yeterli bence.

0|0
    0|1
  • kendileri bilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Aldırsınlar.

0|0
    0|0
  • bend e bu abiyi örnek aliyorum :) link

0|0
    0|0
  • Kaşlarımı aldırmam ben ! diyenlerin çoğunun erkekliğinden şüphe ettiğim bir durum. Bu arkadaşlar kaşlarını aldıklarında bakımlı olmaktan endişelenmektedir.

0|0
    0|0
  • nefesinde dediği gibi ortalarını alıyorum sadece yoksa birleşiyor recep ivedik gibi oluyor erkeğin kaş alması kaşına şekil yaptırması bence abes

0|0
    0|0
  • ne kaş aldırırım ne de küpe takarım olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol demişler ;)

0|0
    0|0
  • hatunların gözüne hoş görüncem diye harama giremem.

0|1
    0|1
  • Erkek adam aldırırmıya neyse o kardeşim :)

0|0
    0|0
  • ben aldırmam şahsen ve bizzat kaşlarım kalın ama tek kaş değil :D

0|0
    0|0
  • tek şeridi çift şeride açtırmada sorun olmaz diye dusunuyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...