Fenerbahçe gibi bir çok takım neden?

Arkadaşlar biliyorsunuz ki 16 takım pfdk ya sevk edildi şikeye karışan kulüplerin yüzünden bana kalırsa 3, 4 takım bilemedim 5 takım ceza alır peki sizce aralarında en büyük cezayı kim alır fenerbahçe alırsa galatasaray otomatikmen şampiyon olacak ama galatasarayda pfdk ya sevk edildi o zaman galatasarayda alır diyorlar yada galatasaray fenerbahçe kadar ceza almaz diyenler de var sizce ne olur?

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

• Adalet budur. Şike olayı varsa yapılıyorsa bunu bütün takımlar yapmıştır . Gerçeklere gözleri kapamamk gerek.

Bu arada bu sene şike olmadı fakat Fenerbahçe yine gassaryı yendi :D:D

Yoksa yoksa buda mı şike aaa?**

0|2
    0|0
    • Cevap verin lan hadi! ! !11BİR

<3 Yöb harbi kız <3

• Türkiye kupasını da dert eden bir Fenerbahçeli göreydim :D:D

Boşverin antifenerciler klubune karşı koca Fenerbahçe camiası

Fenerbahçe mahalle takımı olsun biz yine kaldırmdan destekleriz :D Bu kadar..

• Heee tam üstüne bastın fenerbahçe zaten mahalle takımı olmayı hakeden bir kulüp derhal yürüyüşe geçin gfb liler :)))))

Kızlar Ne Diyor 4

• yaa feneri düşürmek ne demek biliyor musunuz..? Aboww Cıngar çıkartırız... ! :D ama fener bahçe bu şike olayLarını bu sene kapak ederek zaten bitirdi... önüne geleni dağıtıyor hala farkında değilLer.. Yapmayın yaa ... Şike mike hikaye ... Fener Bahçe şahane... :D

0|0
    0|1
    • Uffff sen ne diyosun ya sizin yöneticileriniz ve başka kişiler yüzünden futbol bitiyor sen hala fenerbahçe ne yapıyor dysun büyük konuşmayayım ama fenerbahçeyi ben seneye avrupada görücem hadi bakalım

• size sadece allah inş bu sene kim daha fazla şampiyonluğu haketmiş onu şampiyon yapsın diyorum adalet yerini bulur inş GALATASARAY top oynuyor

• Hayat bazen şans'tır topu oynar ama kaLeyi buLamaz.. Top ayağına 1 kere gelir ama kaleyi bulur.. :D Düşünsene fener bahçe'nin ayağında oLduğunu o topun bence şükretmelisiniz :D

• bekle gör demek gerekir.ama sadece fenermi suçlu veya sadece diğer takımlarmı masum.

0|0
    0|0
  • saçmalığın daniskası.bütün takımlar aynı kefede.tff yi istifaya çağırıyorum :(

0|1
    0|0
  • Neden hep Fenerbahçe ?

0|1
    0|0
    • Çünkü nerde bir olay nerde bir kötülük hep fenerbahçenin adı var yeter be sizin yüzünüzden bütün kulüpler zarar görüyor ülkenin futbolu zarar görüyor belkide sizin yönetiminizin başkanınızın yaptığından dolayı uefa ülkemizi men edicek ayıp be

• Bıktırdınız ınan ki... Sanırım sen olayların içindesin... bu kadar rahat ve kendi bildiğini okuduguna göre parmagın var bu işlerde... Düşürsünler bizi.. Biz düşünce diğer takımlar ne hale gelıcek ? Ligden çekılcez demıstık. ? Kimseler istemedi... Kişilerin yaptıgı seyi kurumların ustune yıkamazsınız... ;)) Sen git de Yıldırım Demirörene söyle onu kararlarını doğru versin neyse o söylesin.. Tırnagımız varsa basımızı kasıyalım.. Turk adaleti adaletse baskalarını kararlarımıza ortak etmesin

• 1 olayların içinde değilim 2 düşürmesinler sizi çünkü 4 büyüklerden hangisi düşse ligin zevki kalmaz puan silme bence iyi olmuş:) 3 bugün neredeyse 18.000 galatasaray taraftarı lig tv üyeliğini iptal etti bende dahil lig tv fenerbahçeyle kazansın parasını bundan sonra böyle 4 ben fenerbahçe yaptı demiyorum zaten aziz başkanınızın yaptıkları yöneticilerin yaptıklarından bahsediyorum 5 yıldırım demirörende size çalıştığı için ona söylenecek hiç bir söz yok...

Erkekler Ne Diyor 11

• hepsi ligden düşsün de rahatlayalım artık. feneri düşürmediler ya, gs'yi düşürürler şimdi. bir takım neden bu kadar çok tutulur ki.

0|2
    0|0
    • Aynen kardeşim bu şike her geçen gün bitiriyor futbolu

• sen onları geç, türk futbolu komple ceza alacak,

0|1
    0|0
    • o olcak aynen futbolu bitirdiler anasını satayım

• o değilde milli takıma ceza verirlerse o kötü olur, bu olay 2020'ye evsahipliğinde bir dezavantajda oldu

• Aynen kardeşim

• feneri örtbas etmek için bir çok takımı kapsama alanı içine aldılar herkez kendi takımı ile uğraşsın diye

0|2
    0|0
    • Bana kalırsa bu yıldırım demirören fenerbahçeyi savunuyor adam resmen her kulübü aldı içeri feneri en az zararla çıkartmak için

• uefa işe el koyacak affetmez olacağı ne biliyormusun türk futbolu avrupadan men olacak

• O olacak başka ne bekliyoz zaten

• adamlar utanmadan fbye ceza vermeyıp Galatasaraya ceza verecekler

0|1
    0|0
  • raporlarda hiç şikeye rastlanmamış hatta teşebbüs bile yokmuş ama 16 takım pfdk ya sevk edlimiş bu nasıl bir çelişkidir ya komedi türk futbolu bitmiştir galatasarayın da pfdk ya sevk edilmesinin sebebi geçen bu süreçte galatasarayın sessiz kalmasını sağlamaktır.Erman toroğlunun dediği gibi türk futbolundan cacık olmaz bu saatten sonra.

0|0
    0|0
  • bıktım artık şike sorularından bir galatasaraylı olarak...

1|1
    0|0
  • Türk futbolu bitmiş herkese rezil olmuşuz bii sorunu çözemeyck kadar aciz duruma düşmüşüz ülkede adaletn içine edilmiş yok yokta yok hala şu bu diyipte brbnze salça olmayın UYANIN ARTK bu ülkede FutBoL HİKAYE !

0|0
    0|0
  • adil bir karar verme niyetleri yok karar mercilerinin.yayın geliri ekonomik kayıp vs hesabı yapıyolar ilk günden beri...adam dövmekle öldürmek farklı olaylar.dövene hapis öldürene idam diyo uefa kuralları.idam küme düşme hapis puan silme.bunlar dövenide sövenide öldürenide aynı teraziye koydular ayıramadılar bakalım inşallah pfdk nın terazisi de bunlarınki gibi kantar değilde gerçekten terazidir.

0|0
    0|0
  • Beşiktaşım Oleeeeeeeee

0|0
    0|0
  • ttf kuruluş tarihinden beri yapılmış maçlara bir baksınlar.kimin ne kadar şike yaptığını kısmen de olsa anlarlar.

0|0
    0|0
  • ne var bu fenerde herkesi çeker anlamıyorum ki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...