Salça kavanozunun sırrı ne?

Elinde salça kavanozuyla içeriye giren kadın, tv karşısında keyif yapan erkeğe seslenir.

+Hayatım ,şunu açar mısın?,

O an erkeği yerinden hiç bir sebebin kaldıramayacağı bir durum yaşanırken, bu teklife koltukları kabararak kalkması ve kavonozu açarken birazdan uzaya gidecek astronot havasına girmesi olası en sık görüntülerdendir.

Burda kadının kavonuzu açamadığını kimse söylemesin. Yoklukta, iki tahta parçasını bağlayıp dolap yapan; evdeki tek malzemeden üç çeşit yemek çıkaran, eşinin getirdiği azıcık para ile tüm ailesinin ihtiyaçlarını karşılayıp, üstüne üstlük daha kötü günler için para biriktiren kadın; kavanoz kapağını mı açamaz?

Kaldı ki kadın, o kavanozu açmanın en az üç yöntemini bilmiyor mudur? Kavanozun kapağını sıcak suya tutmak, dibine birkaç kere sertçe vurmak, bir bıçağı kenarına sokarak içine hava girmesini sağlamak gibi yolları mutlaka biliyordur.

Burda erkeğe kavanoz kapağı açtıran kadın neyin mesajını veriyordur?

• Seni seviyorum,bu yüzden seninle paylaşmak istiyorum.
    7% (3)0% (0)4% (3)Oy Ver
  • Sana ihtiyacım var.
    27% (12)33% (8)29% (20)Oy Ver
  • Gücünü kullanırken seni seyretmekten zevk alıyorum.
    20% (9)25% (6)22% (15)Oy Ver
  • Keyfini bozmak için en güzel yöntem.
    20% (9)29% (7)23% (16)Oy Ver
  • Kapağı açmak için aklını ne kadar kullanacaksın görmek istiyorum.
    26% (12)13% (3)22% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Sadece oylamaya katılıp E şıkkını seçenleri merak ettim:)

Gerçi bir kaç tanesini tahmin ediyorum:)

0|0
13|9

En İyi Kız Görüşü

• Al aç şunu biraz işe yara mesajını verır :)))))) ( ay yarıldım gülmekten)

Ne yaparsın hayatımız erkeklerın egolarını şişirmekle geçiyor

Ama nedense ben bu kavanozu açabilirken hiç denk gelmedım ahahah

Bu da ayrı bir gülme sebebi

0|1
    0|0
    • sen gül gül bir gün denk geldiğinde yine kavanoz elinde kalırsa bende sana gülüyor olacam:)

• mesela , ayrılırken , kendi kendinize ayrılıyorsunuz , bunu karsı tarafa demek gıbı bir düşüncenız olmuyor.

• +1

Unutmuşuzdur :)

Kızlar Ne Diyor 12

• Önemli olan kapak değil, onun varlığı. Hayatı paylaştığımızı hissetmek. Onun gücünü görmek, onunla gurur duyabilmek : )))

1|1
    0|0
    • Hadi be buna sen bile inanmıyorsun:)

• ister inan ister inanma ama ben inanıyorum. bir güç var :)

• Bunu açamadım ellerim kayıyor ordan bir bez getir diyerek derin derin nefes alan erkeğin gücü:)

• B tabi ki :)

0|0
    0|0
  • Sana ihtiyacım var

0|0
    0|0
  • Sana ihtiyacım var.

0|0
    0|0
  • Gücünü kullanırken seni seyretmekten zevk alıyorum. :))

0|0
    0|0
  • (D)

:))

0|0
    0|0
  • güçlü erkek iyidir onu güçlü görmek için bahanelere ihtiyaç vardır.

0|1
    0|0
  • yemeli bir seydi buuu?

0|0
    0|0
  • Uğraşmak işine gelmiyordur kadının .d

0|0
    0|0
  • Sana ihtiyacım var.

0|0
    0|0
  • d şıkkı. 'ben şu evi yuva yapmak için kendimi paralarken sen karnını kaşıya kaşıya televizyon karşısında kaideni yaymaktan hiçbir suçluluk duymuyorsun, bari şu şeyi aç da bu kadarcık da olsa bir işe yara' demenin kısa yolu. evet.

0|0
    0|0
    • işe yara :)

• olsun, mesajın yerini bulması ana amacım olsa pasif değil alabildiğine aktif bir agresif olurdum zaten:D

• Kesin su taarruzu başlardı :) en etkili sinir eden yöntem:)

• e şıkkı tabiki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bir nevi erkegin o akiillardaki klasiklesmis guc olayini gormek kadinlara eglenceli geliyor :) yoksa ampul degistirip tesisat kontrol eden kadinlar gordum ki evde eslerine bunlari yaptiriyorlar :D aslinda bu iyi bir durum, basit bile gorunse erkegin de evi sahiplenmesini sagliyor, bir muslugu yapmak bile kendini o evin lideri sandiriyor erkege :D boylece sogumuyor ailesinden , garip ama gercek.

1|1
    0|0
  • E şıkkını kızların cevaplamaları ne kadar doğal olasada, en çok cevaplanan şık olması açısından ilginç..

"E: Kapağı açmak için aklını ne kadar kullanacaksın görmek istiyorum." Eşitlik isteyen kadının aynı zamanda aşşağılayabilmesi, istekle tezat bir tercih!

0|0
    0|0
    • Kadın istediği zaman eşittir istemediği zaman öncelik isteyendir.Hiç geride kalmayı kabul etmediki...

• Geride kalmasını bende istemiyorum. Eşitlik isteyip ardından amazonvari bir hükmediş arzusu ( D şıkkında bu var).

• d kesinlikle:) sanki kendi acamıyor:)

0|0
    0|0
  • Süper ötesi bir soru :) sabah sabah güldürdün beni. Ama karar vermekte zorlandım, duruma göre sırf rahatsız etmek için olabileeği gibi onun adaleli kollarının seyir zevkine de doymak istiyor olabilir :))

0|1
    0|0
  • Neyse ki salça kavanozunu açtıktan sonra "Al sıra bunda" deyip 100 kiloluk halter koymuyorlar önümüze. Kavanoz açarken izledikleri show'la yetiniyorlar.

0|0
    0|0
  • Sana ihtiyacım var.

0|0
    0|0
  • Maksat canını sıkmak :)

0|0
    0|0
  • C: Gücünü kullanırken seni seyretmekten zevk alıyorum.

0|0
    0|0
  • Sana ihtiyacım var

0|0
    0|0
Yükleniyor...