Aradığında neden böyle yaptığını sbormalı mıyım?

erkek arkadaşım yaklaşık 2 hafta önce üni ye geri döndü bulunduğum ile geldiğinde herşey çok güzeldi ama gittiğinden bi süre sonra anlam veremediğim değişiklikler farkettim ne biliyim arıyorum meşgule atıo bikaç saat dönmüo. konuştuğumuzda da şu işim vardı açamadım gibi bi cümle de kurmuyo .s konuşurken iyiyiz ama ben bu sorunu çok takmaya başladım bu sabah bi günaydın mesajı bile atmamış mesela öğle gibi aradım meşgule attı öylesine bi aşk mesajı da attım hala ses seda yok .s sizce aradığında neden böyle yaptığını sormalımıyım ? bugün doğumgünü yoksa daha sonraya mı saklıyım bu güne kadar sustum hep ama artık canım sıkılmaya başladı sizce kuruntu mu yapıyorum ben ? :S

Güncellemeler:
hadi vakti yoktu diyelim facede ne işi vardı o zaman :S
bana bi neden açıklasın istiyorum herkez bekler dimi bi mazeret.. yalandan bile mazereti yok. bide ygs olayımız oldu geçenlerde neymiş ygs den düşük puan almışım kendisini sorumlu hissediomuş geri planda olmak istiomuş.. napıcam ben ya ayrılmak değil ilişkimi kurtarmak düzeltmek istiyorum :S
Sevgimle gözünden düştüm,

Belki de ben de bir düştüm,

Bilmeden kendimi aştım;

Anlıyorum yeni yeni..

Kaygılarım yedi beni offf !

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• çünkü yaşı küçük boşver gitsin:))

0|0
    0|0
    • ya ama ne bileyim bana bi neden açıklasın istiyorum herkez bekler dimi bi mazeret.. yalandan bile mazereti yok. bide ygs olayımız oldu geçenlerde neymiş ygs den düşük puan almışım kendisini sorumlu hissediomuş geri planda olmak istiomuş.. napıcam ben ya ayrılmak değil ilişkimi kurtarmak düzeltmek istiyorum :S

• yani geleceğin seninle olacak onun nerede olacağı belli olmaz biraz mantıklı düşün

• haklısın... ayrılırsak falan ilk işim delirmeden psikologa gidicem söz :)

Erkekler Ne Diyor 4

• kendsyle konşmadn anlayamazsn işin içinde ygs olayı da varsa ;)

0|0
    0|0
    • hay o ygs nin içine... hayatımı mahfettiği gibi ilişkimi de mahfetti be :P

• :DD bugünlk beynni dinle...

• mesaj attı bende aradım bunu keyifli keyifli konuştuk işte laf çaktırdım buna tabi sonra beni sevmiyosan gidebilirsin diye açık kapı da bıraktım. arayamamasının nedenini açıkladı ağzım açık kaldım .p

• O zaman sabret biraz, sınavların bitmesine çok az kaldı...

0|0
    0|0
    • ya nasıl diyim ben herşeyi çok kafaya takan biriyim bi laftan çok mana çıkarabiliyorum.. bide ona karşı çok ilgiliyim bu huylarımdan mı sıkıldı diye düşünüyorum... sınavlar bitene kadar nasıl sabredicem bilmiyorum ya :(

• Başka biri olma ihtimali var diyeceğim ama 2 hafta olmuş daha. Sen yarın konuyu aç, konuşun...

0|0
    0|0
  • Belki de face ten cevap vermeyi düşünüyordur.:))))

0|0
    0|0
    • ben face kullanmıorum sadece doğumgünü için duvarına yazılan yazılara cevap vermesinden anladım facede olduğunu :S

• belki de bu durumdan sıkımıştır , benim düşüncem , belki

• benimle cinsel birliktelik yaşayamadığı için böyleyse buyursun gitsin ben ona o kapıları açtım..

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence cocuk senden sogumus ama soyleyemiyo o yuzden o ayrilmadan once sen ayril

0|0
    0|0
    • geçenlerde dedim soğuduysan bitir gibilerinden saçmalama soğusam sevmesem emin ol 1 dk durmam dedi. kafam karıştı ya :S

• evet ailesi yaşadığım şehirde..

• Belli iste orda gununu gun ediyo ama ailesinin yanina geldigindede bosta gezmek istemiyo aci ama gercek kusura bakma

Yükleniyor...