Niye kızların bazıları sevgilisi olan erkeklere bakar?

niye bazı kızlar var yolda arkadaşın veya sevgilin olsun bir kızla yürürken gözünün içine içine bakarlar ?

0|0
18|8

En İyi Kız Görüşü

• Kalite sorunsalı herkeste de bulunmaz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Midesizdir de ondan... :/ !

0|1
    0|0
  • karaktersiz-dir ondan!

0|0
    0|0
  • Mallar.

0|1
    0|0
  • yanındaki kız gzl olunca sevgilisinin nasıl olduğunu merak edip bakarız göz ucuyla gözünün içine içine bakmıyorlardr ya

0|0
    0|0
    • hani şimdi bakmak var bakmak var bnim dediğim kızlar bkarken sanki cilve yapıomuş gibi bakıo :)

• yıldırım aşkı o yıldırım beğenide neymiş :D

• ne aşkı be :) beğeniiii başkada bişey değilllll

• bunu bende çok merak edıyorum erkek arkadaşımla elele yürüyoruz kızlar nerdeyse bakışlarıyla yiyorlar sevdiceğimi...

0|0
    0|0
    • senin işin zormuş :D

• bn öyle bi durumda kıskanırsın die düşündüm rahatsan tabi güzel senin için :D

• gayet rahatım=))

• Pardon da o kişi kızların gözlerinin içine kadar baktıklarını nerden görüyor? demekki oda bakıyormuş :)

0|0
    0|0
    • ee sen şimdi birisi sana bkınca anlamıomusun sende merakından dönüp bakıosun kim bu acaba bakıp duruo die :D

• onu yanımdaki kızın demesi lazım mantiken :)

• haha sende haklısın :)

• tek nedenı var onuda açıkça soyleyım adam yakısıklıdır yakısıklı olmasa bıle bı cekıcılıgı vardır ve kızlar sunu dusunur:bu kız bu adamı nasıl elınde tutuyor nasıl bu adam bu kızla sevgılı!ben nıye sevgılı degılım boylelerıyle.

bunun zıttını ıkna eden yalancıdır

0|0
    0|0
  • Aptallar çünkü.Uyuz olurum öyle hemcinslerime.Bir de yanında sevgilisi varken başka kızlara bakanlara gıcık olurum.Bu iki kategoriyi toplayıp yolla,daha güzel olur buralar.

1|0
    0|0
    • aynen ölede erkekler hiç olmazsa sevgilisi olan kızlara öyle abartılı derecede bkmıyolar :)

• En sinir bozucu durumdur salaklık tamamen.

0|0
    0|0
  • Çünkü kızlar imkansızı seçer.

0|0
    0|0
  • Ben mesela erkege deyilde sadece ortadaki görüntüye bakmayi severim öyle mal gibide süzmem yanlis anlasilmiyimde yakismislarmi yakismamislarmi diye bakarim gecer giderim zaten allah korusun sonra kiz ark yanlis anlar istemem dogrusu

0|0
    0|0
    • işte sen 1 defa bakıp gözlerini çeviriosundur ama çoğu öyle değil

• başkasının yemeği daha tatlı geldiği için olabilir.

1|0
    0|0
  • kızların meraklı ve erkekle kızı kıyaslaması acaba tanıdıkmı acaba bana bakarmı ah kızlar ahh

0|0
    0|0
    • şimdi sadece erkeklere bktıkları için kıyaslama amaçlı bktıklarını hiç sanmıorum ama bana bakarmı düşüncesi olablir gibime gelio :)

• valla bakan salak kızlara soracaksınız, hiçbir fikrim yok

0|0
    0|0
  • salak oldukları için bazı erkeklerde sevgililerinin yanında öküz gibi bakıyorlar saçmalık

0|0
    0|0
    • acaba burdaki amaç kıza mesaj mı vermektir hani bk senin sevgilini bile bana baktırıyorum demek mi istiyorlrdır

• zten hala devam ediosa kız arkadaşını serbest brakcan saçını başını yolcak başka çaresi kalmaz :D

• beraber saldırısınız o da olmazsa :D

• kız gelsede benim gözlerimi oyup elime verse hayatımda atraksiyon olur diye düşünüyo olabilirler .S

0|0
    0|0
  • soruyu değiştiriyrm niye erkeklerin bazıları sevgilisi olsun olmasın her kıza bakar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kıymete biniyor da ondan. Karakter zaafı

0|1
    0|0
  • Sevgilisi olan erkekler daha cekici gelir kizlarada ondan

nasil olsa biri begenmis hazir begenilmisi varken bende begeneyim demeye getirirler

0|0
    0|0
    • sonuçta o erkeğin dolu oldğunuda bilmeleri gerekio bence

• kizlararasi rekabet yuksektir

burada amac erkege ulasmaktan cok kende egolarini tatmin etmek ve begenilme hissini diger kiza dikte ettirmekten gecer

• aynn bende bu görüşe katılıyorum zaten bence en önemli amaç erkeğin sevgilisine gözdağı vermek mesaj yollamaktr bi nevi alay atme gibide bişe yani

• Cevaplarda p.rno mu ? o ne ya ? gibi olmuş :) kızların hepsi o bakan kız ben değilim havasında hadi hadi :)

0|0
    0|0
  • güzel bi kızın yanındaki erkek tipsizde olsa kızların dikkatini cekiyo buna bende anlam veremiyorum cogu zaman

0|0
    0|0
  • kezbanlıkların dan

0|0
    0|0
  • kısılık meselesi.

0|0
    0|0
  • elde edılebılırlılık ve cekıcılık ters orantılıdır da ondan

0|0
    0|0
  • Kardeş erkekleri lokanta gibi düşün. Yolda gidiyorsun 5 tane lokanta var ve 4 tanesi boş fakat 5.si baya dolu hangisine gidip yemek yersin ? sinek avlayana mı ? yoksa müşterisi bol olana mı ? tabi ki talibi çoksa bu herifte birşey vardır diyorlar ondan bakıyorlar

0|0
    0|0
    • şimdi ucuzluk ve sıra beklemeyi göz önüne almıcaksan tabiki dolu olan daha ii gelir o an :D aslında mantıklı boş olana gitsen bile aklının ucunda hep dolu olan kalır

• tabi ama o yazdığım içgüzellik zırvalığı yapanlaraydı :)

• hepsi kızları etkilemek için ayak onların :D

Yükleniyor...