Boks maçı izlemeyi sever misiniz?

ve favorite boxörünüz kim..? :d kız arkadaşınızın box maçı izlemesini yadırgar mısınız...?

mesela ben bir : patrice quarteron (kemik kıran) hayranıyım...

:d

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• PATRİCE QUARTERON boksör değil kick bokscu o bir 2.si o kadar da önemli bir adam değil sadece Tarık Solağın şişirmesi Tarık Solak şarlatanın tekidir.kimsenin kaale aldığı yok dünyada gerçek bir dövüşcü görmek istiyorsan bu adamı izle link

1|1
    0|0
    • babam'da bu adamın hayranı ama bennce bu adam Patrice'i dövemez... :D Tarık SoLağın şarlatan oLduğunu kabul ediyorum.. ayrica Box : İster kick İster NormaL Farketmez... :D İkiside box İLe bitiyor ...

• elbette paylaşırım emin olabilirsin.bu konuda sohbet de ederiz ara sıra artık :)

• AnLaştık :)

Erkekler Ne Diyor 18

• Boksla yakından ilgilenirim, iki günde bir anrenmanlarım var :) Roy Jones favorimdir. Bu serilikte bir adam umarım karşıma çıkmaz :D

link

İzle yorumunu merak ediyorum :D

Ama Mike Tyson kadar güçlü birisi de zor bulunur :D Hele ki kulak kopartmasını unutmamak lazım :D

link

Türklerden Onur Sipal çok iyidir :)

link

1|0
    0|0
    • Roy Gerçekten serimiş :D ama mike tyson değil de muhammed ALi daha güçlü gibi sanki :D TürkLer iyiler ama çook başarılı birini göremiyorum bitek Gürkan Özkan bi zamanlar iyi gibidi :D

• sana göre spor 25 kişinin bir topun peşinden koşmasıysa haklısın. Boks, kick boks, mma, muay thai, judo, güreş... bunları zaten spor olarak kabul etme, ne gerek var...

• hımm ok..

• pek boks maçı izlemem izledim mide ringe bile girmeyi düşünürüm

muhammed ali

Vitali Klitschko ve Wladimir Klitschko kardeşler

ne denk gelirse

boxs en iyi nereden izlenir ringte kendi savaşınız

1|1
    0|0
  • adamını buldun :-)

hastasıyım. gece 3 - 5 lerde de olsa kalkar izlerim.

çok seviyorum. hatta 4 yıl full contact yaptım. kodum mu göçertirim :-)

1|0
    0|0
  • sporla ugrasan biri olarak dansın spor oldugunu boksun ise yanından geçmediğini söylemek isterim yani anlayacagın izlemem ... nefret ederim...

0|0
    1|0
    • Boks spor değil mi :D anca gülerim sana. Futboldan daha eski tarihi vardır. Eski Yunan'da ve Roma'da boks önemli sporlardan biriydi

• Sinan şamil sam maçları dışında yabancılar izlemiyorum

oda maçlara çıkarsa tv de

1|0
    0|0
  • kliçko kardeşler in maçlarını izlemeyi severim

1|0
    0|0
  • hiç sevmem.

0|0
    0|0
  • tek favrorim vardır oda Wladimir Klitschko (kliçko) "(WBA, IBF, WBO, IBO, )"

0|0
    0|1
  • Mike tyson

0|0
    0|0
  • sevilmez mi ? deli gibi izlerim .D kendim sokak dövüşleri sanatı çalışıyorum zaten 3 yıldır

0|0
    0|0
  • yaptığım sporlardan biri olduğu severim keratayı..Bir bayanında bu spora sempati duymasına ayrı bi sevindim..

0|0
    0|0
  • hayıır sevmem

0|1
    0|1
  • Boks bir spor değildir.

Şiddet eğilimi olan insanların

ego tatminidir.

0|0
    0|0
  • bir ara izlerdim sinan şamil sam falan vardı.

0|0
    0|0
  • onun gibi diz atma da kocaya şiddetten haberlerde gösterirler:)

0|0
    0|0
  • bende bizim mahalledeki deli sezainin hayraniyim kapistiralimmi ne dersin

0|0
    0|0
  • severim ne yalan sölim

0|0
    0|0
  • ilgilendiğim spor olduğu için severim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Severim.. Farklı bir spor dalı ama zevk verıyor izlemesi..

1|0
    0|0
  • Ben denk gelirsem televizyonda falan izlemeyi severim ama öyle özel olarak takip ettiğim bişi değil.

1|0
    0|0
  • iki adam neden birbirini döver ki?

-bizim patrona çok kızdım güm

-ben de bizim ev sahibine girişecektim pat

0|0
    0|0
  • hayatımda o kadar salak bi spor bilmiyorum daha ben hiç sevmem hiçde izlemem

0|0
    0|0
    • neden salakça olsun ki? binlerce yıldır yapılan bir spordur. Sadece dövüş değildir boks, tamamiyle taktik sporudur...

• bence daha fazla eğitici salon açılmalı. Sonuçta bir spordur ve bir boksörün sokakta dövüşmesi kanunen yasaktır. Silah taşıyor olarak tanımlanır. Korkutucu birşey değildir :)

• ringde yapılması çok normalde sokakda yapılması yasak...bnce heryerde yasaklanmalı

• isimlerini bilmiyorum ama aralarda denk geldiğimde izliyorum =)

0|0
    0|0
  • adamlar çok çıplak haha :D

0|0
    0|0
  • Nefret ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...