En yakınındaki kitabın 60. sayfasındaki 2. cümle nedir?

"seninle evlenir mi bilmem, ama çıkacağından eminim." benim gördüğüm cümle bu..size en yakın kitabın 60.sayfasındaki 2. cümle nedir?

0|0
22|25

En İyi Erkek Görüşü

• baş uçumda duran şu an iki kitap var

1::zorbalık insanın doğasında var acı vermekten zevk alır sizde acı cektirmekten korkunc bir zevk alıyorsunuz...( dostoyevski --- kumarbaz )

2:: bir başkasının güçlenmesine yol açan kendi sonunu hazırlamış olur ; cünkü güçlenme beceri ile yada zor kullanılarak sağlanır ve güçlenmiş olanın bu iki durumdan da sakınması gerekir (niccolo machiavelli --- prens )

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Orsino'ya bir ranzaverilmiştive kendisini şaşırtan birşey olmuş ,neredeyse yatar yatmaz uykuya dalmıştı

1|0
    0|0
  • hoppala paşam malkara keşan(kitabın ismi rakım buzlu olsun:DDDDD

1|0
    0|0
  • kürdan gibi inceydi.

1|0
    0|0
  • Linda Goodman - Love Signs

Koç - Boğa ilişkisi genel bölümü:

They are not, and numerous incidents will occurs betwwen the two of them to make the distinction clear.

1|0
    0|0
  • İslam dinini, yüzyıllardan beri alışılageldiği üzere bir siyaset aracı durumundan uzaklaştırmak ve yüceltmek gerekli olduğu gerçeğini görüyoruz.M.Kemal ATATÜRK

Atatürk'ün Din Anlayışı Sayfa 60

1|0
    0|0
  • yumurta akini unla karistirip uzerine surun

2|2
    0|0
  • Mimari ve heykelde biçim, derinlik, genişlik ve yükseklikle ilgili; resimde ise yüzey üzerindeki kompozisyonu oluşturan leke, çizgi ve noktaların birbirine olan mesafesi gibidir.

1|0
    0|0
  • bi dk abdest alip, gelip yazacagim

1|1
    0|1
  • Her iki Anayasada da hürriyetçi demokrasilerin büyük bölümünde kanunlara veya yasama meclisleri iç tüzüklerine bırakılan bazı konuların düzenlemesine gidilmiştir.

1|0
    0|0
  • aynen yazıyorum :

"filan felan oldum hakikaten; zira evin tam orta yerinde bir karadelik var"

1|0
    0|0
  • Emile zola- Nana

"Akıllı degilim,ama aptalda degilim"dedi,yerinden fırlayarak.

1|0
    0|0
  • daha kaç kişiyle çıkacksn direkt evlen gitsin :)

1|0
    0|0
  • yüreğimin belirli bir nedeni olmadan bana zorla kabul ettirdiği yaşam boyu bir sevgiydi bu...

1|0
    0|0
  • üşenmeden kalktım baktım :)) woman understands children better than man does,

but man is more childlike than woman... yazıyor

1|0
    0|0
  • ilk cümle soru. İkinci cümle şu:

LİMİTİNİN DEĞERİ KAÇTIR? :)

1|0
    0|0
  • Güçle yürütülen boyu 50 metre veya daha fazla olan ve diğer gemiyi bordasında yedeklemekle meşgul olan gemi

COLREG

1|0
    0|0
  • Verilenlere göre x kaç derecedir?

1|0
    0|0
  • Halbuki onu şimdi düşündüğüm bile yok.

dostoyevski-karamazov kardeşler 1.cilt

1|0
    0|0
  • 4.000

1|0
    0|0
  • ansızın ordan geçerken birden arkasını döndü vee orda ne var ?

1|0
    0|0
  • karanlık geceye inat kapanmayan gözlerim seni görüyor baktıgı heryerde

1|0
    0|0
  • Bilgi toplamada amaç sorunu açıklamak ve tanımlamaktır.

1|0
    0|0
  • Senı sevıyorum

Bende senı

(Özdemır Asaf

benden sonra mutluluk)

1|0
    0|0
  • Batı Uygarlığı Ütopya veTrajedi

George FRANKL

bacaklarımdaki sayısız engerek yılanı etrafa korku saçıyordu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• 'Bu yönelim idealizmin ve varoluşçu felsefenin reddinin gerektirdi; insan bedenine odaklandı ve böylece antropolojik düünüş için bir başlangıç noktası oluşturdu.'

Tarihsel Kültürel Antropoloji / Cristoph Wulf

1|0
    0|0
  • "İlk doz 12 aylıktan küçük yaşta uygulandıysa 4 hafta ara/çocuk 12 aylık veya daha büyük ise ve 2. dozunu 15. aydan önce yaptırmış ise 8 hafta ara (son doz olarak)/bir önceki doz 15. ay veya daha büyük bir yaşta uygulanmışsa başka doz önerilmemektedir." Aşılar, 2. Baskı :P

1|0
    0|0
  • al diyorum.. okuyabilirsin

olmaz! diye karşı çıkıyor öncelik senin.. açıp göz ucuyla bakıyorum gene bir nazım hikmet şiiri

1|0
    0|0
  • Yemek vagonuna girerken, Effie Trinket elinde bir fincan kahveyle yanımdan geçti.

Açlık Oyunları - Suzanne Collıns.

1|1
    0|0
  • Yüzlerce cariye,Yüzlerce köle:))

1|0
    0|0
  • Kitaplarım düzenlidir bu yüzden hepsi kütüphanemdedir. Bunun için elime ilk geleni aldım ve bakıyorum...

-Tamam, arabaların çoğunun "dişi" olduğunu biliyorum, ama benimki o muhteşem metalik mavi rengiyle kesinlikle bir "erkek" olmalı.

2|0
    0|0
  • Sana bir öykü anlatayım mı?

1|0
    0|0
  • "Bebek gözlerini açtı ve sanki gülüyormuş gibi suratını buruşturup yüzüme baktı"

1|0
    0|0
  • piyasa denge noktasının değişmesi arz ve talep eğrilerinin birisi veya ikisi birden yer değiştirdiğinde değişecektir.

iktisat kıtabı

1|0
    0|0
  • imitatio christi fizyolojik bir tepki göstermeden elimde tutamadığım kitaplardandır:yaydığı sonsuz kadınsılık parfümü için zaten bir fransız olmak gerekir-ya da bir wagnerci...

1|0
    0|0
  • Bu geceyi benimle geçirmek ister misin?

2|0
    0|0
  • Bu taşın sıradan bir madde olmadığını herhalde anlamışsınızdır.

2|0
    0|0
  • ''Şehidimiz o gün bugündür dillerde, gönüllerde'' Kitaplığa elimi attım ve ilk gelen kitap..

1|0
    0|0
  • uçak pistte yavaşca ilerlemeye başladı.

1|0
    0|0
  • 'acınası birer sosise benzediklerini düşündü.'

P.C Cast - Işık Tanrıçası

1|0
    0|0
  • gidersen bir daha dönme...

1|0
    0|0
  • yanımda kitaplık var hangisine bakıyım :)

1|0
    0|0
  • ''Bu ciddi, Jack.''

1|0
    0|0
  • ışıklarına yüzlerini çevirince, şüphesiz her birinin ışığı ayrılamaz. (Mesnevi)

1|0
    0|0
    • bundan önceki cümle neydi merak ettim :)

• surete/ görünüşe bakarsan, gözün ikidir.Sen gözden doğan ışığa bak. Kişi, ışığına baktığında, her iki gözün ışığını ayıramaz. Bir yerde on kandil bir araya getirilirse, her biri görünüşte birbirinden başkadır.

• Bu hastalık karaciğer bozukluğundan ileri gelir.İlacı:...

1|0
    0|0
  • Bana kefil olacaktır.

1|0
    0|0
  • vallahi mali rehbere baktım 60. sayfa boş :D ahha

1|0
    0|0
Yükleniyor...