Sevgilim koyu Fenerli ben ise Galatasaraylıyım. Her anımız kedi köpek :)

sevgilimm koyu fenerli ben ise galatasaraylıyım. ona saygı duyuyorum ve fener eşyası bile aldm hiç hoşlanmasamda ama ben gs dair bişi taktığımda burnumdann getiriyo. gsden vazgeç fenerli ol ne istersen yapim dioo. bundan vazgeçersem sanki kişiliğimden ödün vermiş gibi olcam onuda yola getirmek istiyorum. bi nebze yola geldi her maçı izlemiyo ama en fazla 1 hafta sonra izin isityo nolur aşkım izleyim die . kıramıyorum o beni neden kırıyo pff kafam gene durdu :D

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• Kızım aranızda fark var o fenerli :D Fenerlilerin ne psikopat olduğunu bilmezmiş gibisin :D GS ler daha o kadar kafayı yemedi de ondan sen daha sakinsin. Salla gitsin canım, fenerliler hep böyle kafaya takmayacaksın, alttan alacaksın, onlar maçı kaybettiğinde de arkana bakmadan kaçacaksın, çok pis sinirli oluyorlar da :D

0|0
    0|0
    • sesini çıkaramıyo bana :D sıkıyosa çıkarsın teli açmam . :D ya bana biras saygı göstersn istiyorum benim yaptıklarıma

• Birbirinizi bulmuşsunuz işte mutlu ol, eğlenceli kavgalar bunlar :D

Erkekler Ne Diyor 6

• Olabilir. Zordur böyle sevgililik.

0|0
    0|0
  • sen ona karşı üstünsün çünkü Galatasaraylısın.sonuçta ikinizde Türksünüz bu ayrıcalık sana bir fener galatasaray maçı sonrası galatasaray yendiğinde veya bu sneeki gibi 2-0 dan 2-2 gibi fb için üzücü durumlar olunca ve sana mesaj atıp senden sinirini çıkarıyorsa mesaj atıp hiç ama hiç cevap verme aradan bir gün geçsin iki gün geçsin sabret sonra aranız çok iyi gider bu tür şeylerde ayrılmaya değmez

0|0
    0|0
  • bence çok güzel duygu :D:D tadını cıkarın tatlı kapısmlar kavgalar yapın :D herkes tuttugu takımı savunsn işte :D

0|0
    0|0
  • seni de fenerbahçeye transfer etmesi gerekir

0|0
    0|0
  • saçma sorunlar rekorunu kırdın..

0|0
    0|0
  • bırak izlesin maç değilmi bu nolcak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Anlayıslı olun.. Benim Galatasaraylı sevgilim Benı Fenerbahçe-Besıktas macına kendısı arabayla bırakmıstı :) Göster dişini..

0|0
    0|0
  • sakın takımını değiştirme onun için. baya takımına bağlıymış çok gereksiz ya bu tarz şeyler o fble ilgili bişey takınca bişey olmuyor sen gs ile ilgili bişey tkınca sorun oluyor çok gereksiz ya anlamıyorum sonuçta takım yani seni kırmasınıda anlamış değilim :)

0|0
    0|0
  • çok şekersiniz :) tebessüm ederek okudum sorunu :)

size çözüm bulalım ikinizde beşiktaşlı olun olsun bitsin :D mesele çözülsün oohhh mis gibi takım hemde :))

0|0
    0|0
  • atışmak güzeldir benim sevgilimde fenerli ben bjklıyım ama o beni serbest bırakıyor yani bana üstelemiyor fbli ol diye

0|0
    0|0
  • kendine bence gsli bir manita bul

0|0
    0|0
  • Bende bildgimiz kedi kopekten bahsediyosunuz sandim.

Bay.

0|0
    0|0
  • Söyle ona bunları oda biraz anlayış göstersin.

Hep bana hep bana olmaz.

0|0
    0|0
  • heyecan dolu ..

0|0
    0|0
  • oh oh çok iyi ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...