Kapat

Numaramı Turkcell'e taşıdım ama...

Telefonum içindeki kartıyla beraber kayboldu, vodafonedu. aynı numaramı turkcell e taşıdım. (kaybolan kartın numarasını) ve yeni kart aldım. yarın aktifleşecek. merak ettiğim şey ise atıyorum benim telefon kayıpken o numaraya mesaj geldi, şimdi yarın aynı numarayla kart açılınca gelmiş olan mesajlar görünür mü?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• hayatının hatasını yapmışsın tcell gecerek

0|0
    0|0
    • 20 tl 400 dk 2000 sms neresinde hata?

• numara taşımada sana uyguladıkları bu paket 3 veya 4 ay geçerli.bu süreden sonra normal tarife uyguluyorlar.en mantıklısı her üc ayda bir numaranı diğer oparatörlere taşımak

• En iyisini yapmısın.Ayrıca 5000 sms de ayrıca türkcelle e var ;) @ soran

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Görünmez.

0|0
    0|0
  • hayır görnmez

0|0
    0|0
    • nereden biliyorsun :S

• çünkü ben herşeyi bilen adamm ksaca kahin dieblrsn... bnu herkes bilr çünkü gelen mesaj ya simkarta kaydedlr ya telefna... hattnı kaybettğne göre geçmş olsn

• görünmez

0|0
    0|0
    • nerden biliyorsun görünüyormuş yaşayana sordum :)

• şuan aktif olan operatör vodafone hattı kırılmış olsada mesajlar ona geliyor hattı o kadar da taşımazlar :D

• bende katılıyorum hayatının hatası konusunda :)

0|0
    0|0
  • Sen vodafona ihanet etmişsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• görünür.

0|0
    0|0
    • gerçekten mi? sen de yaşadın galiba

• bende kartı kaybetmıstım yenı kart cıkardım telefonu açtıgımda mesaj geldi

• Senin mesajların taşınma işlemi gerçekleştikten sonraki mesajlardır. Yeni hatta geçiş iletişim trafiğinde kayıp yaşanmaması için sana bildirilen belirli bir zamanda anlık olarak yapılıyor. Şu an geçiş olmadıysa mesajlar Vodafone sisteminde dönüyor. Gelmez...

Yükleniyor...