Bir dizide veya filmde gördüğünüz bir olay başınıza geldi mi hiç?

Dizi de veya film de gördüğünüz bir olay başınıza geldi mi? "Ya ben bu olayı geçen bi dizide seyretmiştim şimdi de başıma geldi" dediğiniz bir olay yaşadınız mı?

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• hayır daha öyle bir şey başıma gelmedi önümüzde ki günlere bakacağız artık :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• walla ne tecavüze uğradım ne de aldatacak kadar düşük bi insan oldum:) ne de ihtiras veya entrikalı bi hayatım oldu... eski filmlerdeki gibi hayat mücadelesinde komediler... en fazla benzeyen dizi olarak değil de film olarak kemal sunalı örnek verebilirim...

1|0
    0|0
  • diziler zaten hayatlardan esinleniyor, arada diyorum ama orada verilen tepkiler daha yapay geliyor o ayri mesele

1|0
    0|0
  • bir ara yaprak dökümü senaristleri sanki beni izliyodu, aman o günler bi daha gelmesin.

1|0
    0|0
  • kurtlar vadisindeki olaylar hep başıma geliyor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ewet geldi en yakın kız arkadaşım vardı okuldan biliyormusun adını ferihe koydum dizisini şok olmuştuk kendisini bizlere zengin olarak tanıtıyor hatta svgilisine bile yalan söylmş meğer kendisi kapıcının kızıymış diziyi seyrederken inan arkadaşım aklıma geliyor her defasında

1|0
    0|0
  • link

film değil de bu durumun fırtınasız halini yaşadım :)

1|0
    0|0
  • Evet, geldi " When Harry Met Sally "

Filmin çekildiği yıl yani 1989'da ben 6 yaşında olmuş olsam da bu filmin benden esinlediğini düşünüyorum her izlediğimde :)))

1|0
    0|0
  • ıssız adam filmini izlerken biri hayatımı not etmiş de beni erkek karaktere büründürmüş sandım. şaşkınlıkla izlemiştim filmi.

1|0
    0|0
  • pearl harbor ...

1|0
    0|0
  • senaryo hayatı yaşamadım hiç

1|0
    0|0
  • Hayır.

1|0
    0|0
Yükleniyor...