Kadınlar yalandan ağlar mı? Gözyaşlarını silah olarak kullanır mı? Nasıl anlarız?

Mentalist
Sevgilimiz olsun başka birisi olsun bir bayan misal haksız başlıyor ağlamaya ve öyle bir hal alıyor ki olay siz suçsuzken suçlu duruma düşüuorsunuz onun ağlamasına dayanamadığınız için

-*bu tür şeylere alıştığım için bir kadının ağlamasına hiç aldırmamaya başladım artık tepki yok bazen sinirim bozuluyor .. hatta bir bayanın

''''gerçek mi yalandan mı ağladğını NASIL anlarız ?
Güncellemeler
+1 yıl
Kadınlar Alayınıza oscar :)
Kadınlar yalandan ağlar mı? Gözyaşlarını silah olarak kullanır mı? Nasıl anlarız?