Kadınlar yalandan ağlar mı? Gözyaşlarını silah olarak kullanır mı? Nasıl anlarız?

Sevgilimiz olsun başka birisi olsun bir bayan misal haksız başlıyor ağlamaya ve öyle bir hal alıyor ki olay siz suçsuzken suçlu duruma düşüuorsunuz onun ağlamasına dayanamadığınız için

-*bu tür şeylere alıştığım için bir kadının ağlamasına hiç aldırmamaya başladım artık tepki yok bazen sinirim bozuluyor .. hatta bir bayanın

''''gerçek mi yalandan mı ağladğını NASIL anlarız ?

Güncellemeler:
Kadınlar Alayınıza oscar :)

0|0
98

En İyi Kız Görüşü

• kes ulenn deyip bi tane yapıştırasım gelir böyle zamanlarda.

0|2
    0|1
    • Elin ağırmı beb :((

• hmmlamayaydın iyiydi.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben hiç bir zaman göz yaslarimi silah olarak kullanmadım ve kullanmıyorum.Duygulandığımda kendimi tutamadığım için ağlıyorum.Üzülünce duygulanınca veya cok sevinince bazen göz yaşlarıma hakim olamıyorum.Bunu başkasına silah olarak değilde kendi içimin temizliği olarak görüyorum.Hepimizin ağlamaya ihtiyacı var ve ben anlıyorum ne demek istediğinizi.Bazı kadınlar istedigini alamadıklarında bu çareye baş vuruyorlar ve haksız olsalar bile haklı çıkıyorlar.Ben özellikle insanların içinde aglamayi sevmiyorum misal cenaze vs.Uzunca zaman tutarım ve sonra ağlarım ve göz yaslarimi silah olarak kullanmam.Ben silahım dilimdir ve sözlerimdir.

0|0
    0|0
  • anlamak zordur :D

0|0
    0|0
  • Sevgilimin karşısında çok kırılsam bile hiç bir zaman ağlamadım. Ama arkadaş ortamında vs bilerek ortalığı karıştırıp sonra yalandan ağlayıp suçu başkasına atmışlığım çoktur.

0|0
    0|0
  • Insan yalandan aglayamaz, ya da ben oyle dusunuyorum. Cok aglayan bir insan degilim, olmadimda aslinda. Hemcinslerimin bu ozelligi hakkinda hicbir fikrim yok. Ama aglasam bile bunu onun onunde yapmam. Gururlu takilirim nedense...

0|0
    0|0
    • eğer cevabımdaki linke bakarsanız, kadınlar; gözyaşlarını ne denli silah olarak kullanmayı sevdiklerini görebilirsin. evet, sen yalandan ağlayamazsın ama günümüzde bir çok kadın bu şekilde ağlıyor.

• cevabımın altını okursanız iyi olacaktır. iyi geceler.

• yalandan neden aglayalim ki..kendimize garezimiz mi var..

0|0
    0|0
  • Yalandan ağlayamam ki.. gülerim.

0|0
    0|0
  • Anlayamazsınız :D

0|0
    0|0
  • kadinlar erkeklerden daha kirilgan ve alingan olurlar ondan biraz uzdunuzmu hemen gozlerimiz dolar aglmaya baslariz ben yalandan aglamam ama cabuk aglarim hele sevgilim kirici olursa ozaman gozlerim dolar ama tabi herseye aglamam

0|0
    0|0
    • yahu normalde ağlamaz tai kalpli bir kız bir mevzu olsun haksız olsun hemen ağlıyor bende dayanamıyorum sonra bır bakıyorum ''' mıllet kızı ağlatmış diyo ben suçlu o masum olay tersine dönüyor '' artık ağladımı sinirleniyorum!

Erkekler Ne Diyor 8

• buradaki cevaplara bakarsanız, belli bir yüzde'nin gözyaşlarını silah olarak kullandığını görebilirsiniz. link

0|0
    0|0
    • Baktim. Bence kadinedena kadina fark var. Ama "kadının gülüşüne, ağlayışına ve sevişine" aldanma derler " cumlenize katilmiyorum, kadinlarin hepsini ayni gruba sokmak cok yanlis.

• kadindan kadina diyecektim yanlislik yapmisim

• yalnız cevabımda aynen şunu yazmışım; "buradaki cevaplara bakarsanız, belli bir yüzde'nin gözyaşlarını silah olarak kullandığını görebilirsiniz" size yaptığım yorumda da kendi genelimden bahsetmişim. yani tüm kadınları aynı sınıfa sokmuyorum. siz ve sizin gibiler tabi ki vardır ve olacaktır.

• Kadınlar ağlamalı yoksa catlarlar selülit olur heryerleri :((

0|0
    0|0
  • Ooooo, dünyadaki en gelişmiş biyolojik silahtır gözyaşı, kötü niyetli kişilerde dehşet sonuçlar ortaya çıkarır :D

0|0
    0|0
  • Yalandan ağlarlar ve asla anlayamazsın bu konuda çok profesyoneldirler.Eee sonuçta ortalama 2 2,5 yaşından sonra sürekli kullanırlar önce babalarında sonra kocalarında.

0|0
    0|0
  • en cok etkilendigim sey karsimdaki kizin aglamasi heleki benim yuzumden agliyorsa susmasi icin ne istiyorsa veririm ama yalandan agladigini anlarsam elimin tersini yer

0|0
    0|0
  • Ağlayan kadından tiksiniyorum arkadaş.

1|0
    0|0
  • ohooo haksız suçlu kadın öyle bir rol yaparki oscara aday olur :))

0|0
    0|0
  • kız milleti yapar arkadaş

0|0
    0|0
Yükleniyor...