Fenerbahçe Galatasaray'ın 5 puan önünde miydi?

arkadaşla tartışıyordum 9 puan öndeydik şampiyon olacaktık play off çıktı dedim o da play off çıkmadan ilk başlarda 5 puan önünüzdeydik falan dedi. ne zaman önümüzde oldular ki 5 puan? sinir oldum ya

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• sezon başında kısa bir süre oldular ondan sonra en çok 9 en az 4 puanla hep önlerinde olduk :) ha bide play off olmasaydı normal ligin bitimine 3 hafta kala şampiyonduk sinir olma :))

1|1
    2|0
    • tutturdu biz 5 puan öndeydik diye nasıl sinir oldum anlatamam kavga ettik acayip. nefret ediyorum fener ne taraftarlarından

• inşallah şampiyon oluruz şampiyonluk bizim hakkımız bide fener olursa kafayı yerim sinirden

• rahat ol hiç birşey olmaz takıma sonuna kadar güveniyorum şampiyonuz :)

Erkekler Ne Diyor 16

• Öyleydi. Sonra 9 puan fark koyduk onlara.. Play off denen lüzumsuz organizasyon çıkmasaydı kadıköyde şampiyonlyuk turunu çoktan atmıştık.

1|0
    0|0
  • 9 dan bir yenildik 2 ye düştük. böyle adalet böyle mantık dünya da az gelişmiş ülkeler de olur ancak. 58. madde küme düşmeyi de kaldırdılar uefa sakın ha demişti şimdi tam bir komedi. dünyaya rezil olduk. kimse demesin neden avrupaya almıyorlar bizi diye işte bu mantıktan.

1|0
    0|1
  • ligin ilk yarısında bir ara böyle oldu ama bunun ne önemi var ki

1|0
    0|0
  • sezonun ilk başında henüz yeni başlamışken salla onu yaaa muhattaba alma :D EN BÜYÜK CİMBOM BAŞKA BÜYÜK TAKIM YOK

1|0
    2|1
  • farkedermi sonuçta bizim şampiyonluk gitti play off'a.

1|0
    0|0
  • Play off başladığında gs fb'nin 5 puan önündeydi sonra her zaman ki gibi GS'yi yenince fark 2'ye düştü hepsi bu.gs fb'nin 5 puan önündeydi ama fb gs'nin değil

0|0
    0|0
  • sinir olma hiç :) fener olsa ne olur gs olsa ne olur..seneye diğeri şampiyon tamamlar rekabet devam eder.Galatasaray bu sene hak etmişti.ancak 1. haftadan belliydi bu durum.

asıl önemli olan 105 yıllık bir kulübün suçu var ise eyyam ile olduğu gibi devam etmesi..bir fenerli olarak benim midem bu durumu kaldırmıyor.içime sindiremiyorum.

0|1
    0|1
    • arkadaşımla o konu yüzünden tartıştık ama başlarda 5 puan öndemiydi?

• yine her zamanki gibi yorumumu yazdım.fanatiklik nedeniyle işinize gelmediği zaman tepki göstermenizi normal karşılıyorum.insanları rencide etmeden önce hayal kırıklıklarına saygı duyup empati kurmayı dene sevgili justhe.

• yok yok sen bazen ıyı yorumlar yapıyorsun ama bazen...

• rahat ol sampıyonuz munakasaya gırmene gerek yok kımseylee... bu pazar turu atıcaz...GALATASARAYYY

1|0
    2|2
  • Şampiyon Galatasaray ya rahat olun .

1|0
    2|2
    • son maç kadıköyde unutma bence rahat olmayın okadar fenerbahçe 2 kupayıda alıcak.

• son hafta ben burdayım konuşalım bakalım. :)

• bende burdayım konuşalım :)) ama son haftaya kalmaz gibi geliyo bana son maçımız formalite olur :)

• ligin başlarında fener galiba puan olarak öndeydi yanılmıyorsam..İnternetten rahatça bulabilirsin

0|0
    0|0
  • fenerbahçe 5 puan öndeydi,doğru sonra nasıl olsa play off var dedi...basketbolda yıllardır play-off var üstelik puanların yarısı filanda taşınmıyor...boşuna sinir olma iyi olan kazansın...

0|1
    0|0
  • saçmalamş...

0|0
    0|0
  • önünü arkasını boş verin.kadıköyde hak eden takım şampiyon olacak.

0|1
    0|0
  • simdi fener 5 puandan fazlada onundeydi gs nin ama playoff lig başlamadan çıktı :D

0|1
    0|0
  • beşiktaş şampiyon olamadıgı zaman kim olursa olsun umrumda degil..

0|0
    0|0
  • Yemişler seni

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hayır sen haklısın sezon bittiğinde galatasaray fenerbahçenin 9 puan önündeydi play offlarla fark 5e düştü. galatasaray fenerbahçe maçını kaybetmesiylede puan farkı 2ye düştü arkadaş takımını karıştırdı galiba :)

2|1
    0|0
  • 2 puan fark war arada o puan farkınıda fenerbahçe kadıköyde kapatıcak yani :)

1|3
    1|0
  • şuan 2 puan var :) onuda kadıkoyde halledicez :D

0|0
    0|0
  • 2 puan var

0|0
    0|0
Yükleniyor...