Şike soruşturması sonrası TFF'nin aldığı Fenerbahçe kararı doğru mu?

Şike soruşturması sonrası TFF'nin aldığı Fenerbahçe kararı doğru mu?

• Evet Doğru
    21% (15)27% (28)25% (43)Oy Ver
  • Hayır Doğru Değil
    39% (28)57% (58)49% (86)Oy Ver
  • Fikrim Yok
    40% (29)16% (16)26% (45)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|21

En İyi Erkek Görüşü

• Feneri küme düşürmedilerse karar her türlü yanlıştır.

3|8
    5|4
    • sana katılıyorum dostum

• aynen kardeşim...

• teşvik ödemeleri şikeye teşebbüs değil sanki

Kızlar Ne Diyor 12

• Sahada yenemiyorsunuz Feneri gerisini boşver ya:D:D

0|3
    4|5
  • Hayır doğru değil Bu kadar kolay sıyrılamazdı.

0|3
    0|2
  • takımların süper ligden çekilmesi en doğru karar olur. adamlar hem şike yok diyor hemde temiz ligden bahsediyorlar madem şike yok niye temiz bir lig için gündemi meşkul ediyorsun böyle tffnin nesine güveniceksin onlar yüzünden avrupada oynicak takımların başı ağrıyacak sebepsiz yere. bir yandan takımları birbirlerine düşürüyorlar bir yandan lig tv para kazanıyor maçlar oynanıyor ne diye takımlar avrupada oynamasınlar diye galatasaray taraftarların uefayı mail yağmuruna tuttuklarını duydum en güzeli digitürkü iade etmek ve ligden çekilmek pardon olmiyan ligden namını silmek

0|0
    1|1
  • karar ne oldu ki?

0|0
    0|0
  • Fikrim Yok

0|0
    0|0
  • karar ne oldu öğrenebilir miyim? Kaçırdımda.

0|0
    0|0
  • Tek bedduam ne biliyor musun? inşallah demirören başlarına geçer elbet bir gün <3

0|0
    0|0
  • imkanlı değil.

0|0
    0|1
  • evet dogru ...

0|0
    0|0
  • fifa şike araştırsın

0|0
    0|0
  • Fikrim Yok

0|0
    0|1
  • B: Hayır Doğru Değil

0|3
    0|2

Erkekler Ne Diyor 20

• Yıldırım demirören yeeeeteeer yıldırım demirören yeeeeteerr

Başkan olsanaaa başkan olsanaaa fenerbahçeyeee başkan olsanaaaa

2|4
    0|1
  • ben bugün çıkan sonuçtan şikenin artık serbest olduğu kanısına vardım..Şike yapanları cezalandırmak varken şike yapanları kurtarmaya çalışmak ancak bize yakışırdı. Tüm takımları PFDK'ya sevk etmişler ki herkes sürece destek versin. Yani herkese aba altından sopa gösterilmiş. "Puan silme bu sezon geçerli olacaktır" diyorlar bu komik ötesi. Yahu geçen sezon yapılan şikenin cezasını bu sezon nasıl verirsin. Ben gerçekten temiz futbol isteyen tüm futbolseverleri bu olaya tepki göstermeye, mahkemeye gitmeye ve maçlara gitmemeye davet ediyorum. Eğer sonucu belli maçları bazıları bu şekilde aklayacaksa bu ülkede futbol izlemenin hiçbir anlamı yoktur. Acaba şu rezilliklere isyan edip ligden çekilmeye göze alabilecek bir delikanlı takım var mı? Bu rezaletin anlamı şu; Çocuklarımız da bu şike belasıyla uğraşacaklar. Parola şu; Bir kanarya uğruna ya rab ne güneşler

1|3
    1|1
  • bu kafayla daha çok avrupaya alırlar türkiyeyi. tam bir rezalet komedi. adamlar suç işlesin kanunu değiştir, şike de yok de ama emniyet güçlerine haksızlık et. eufa en ağır cezayı vesin inşallah 10 sene avrupa kupalarına gidemesinler de akılları başına gelsin.

0|3
    0|1
  • Nasıl FENERBAHÇE kararı oluyor anlamış değilim!

Aynı soruşturmada 7 takım daha var.

Ama sizlerin karın ağırısı hep FENERBAHÇE olmuş! Nedense?

0|1
    0|2
    • ortada 16 takım var pfdk ya sevk edilen ama şike yok hatta teşebbüs bile yok bu nasıl oluyo.

• Onu yapana soracaksın dostum. Sürecin başından beri FENERBAHÇE başkanı 58.madde değişmemeli diye haykırıyor. Hatta bugünkü açıklamasında bunu yine tekrarladı. Artık Federasyon kimi/kimleri kurtarmaya çalışıyor sen düşün.

• doğru değil yeryerinden oynucak uefaya giden kulüpler olucak demirören sağolsun...bır gecede genelkurulun reddettiği kume dusme kaldırılsn maddesinii...aykırı şekilde getirdii...bakın neler oluyor yakında...butun bunlar nıye degıstırılıyor...anlayana tabi...

1|1
    0|0
  • Ülkede kayırmaca, torpil vs. erdemli olmayan işere bulaşanların iştahını kabartacak bir karar. Sadece futbol ile ilgili görmemek lazım. Toplumun her kesimine nüfuz edebilecek riyakar bir yaklaşım. Fener - Galatasary veya Fener - Trabzon mücadelesinden daha önemli ve geniş kapsamlı değerlendirilmesi gereken bir durum.

0|0
    0|0
  • benim henüz bir bilgim yok kararlarla ilgili ama eğer suçlu var ise cezasını çeksin diyorum ben.

0|1
    0|0
  • bir fb li olrk soluyorm ki malsf degil.

0|3
    0|1
  • geçen sene biz puan alamayıp küme düşsek aynısı olacakmıydıki acaba.

lig tv bu kadar cazırdarmıydı acaba.

B.

0|2
    0|1
  • bu adamlar değil miydi ellerimizde telefon görüşmeleri var fotoraflar var. deyip kamoyuna gösterip sonra da aylar sonra çıkıp, şike yok deyip ceza yok deyip madde değişikliği yapıyorlar. Gidin çocuk kandırın !

0|2
    0|0
  • ya benim anlamadığım şike yok diyorlar hatta teşebbüs bile yok peki küme düşürme yasasını neden kaldırıyosun 58. madde neden kaldırılıyo bu ne çelişkidir.demmekki var ki kaldırıyolar oyunlara bak ya yazık yazık olan türk futboluna oluyo.

0|0
    0|0
  • Pazarlık yapıp anlaşmışlar. FB davayı çekti. TFF işi kapattı. Sanırım AY şikeden yırtar ama bizim bilmediğimiz -şimdilik- başka davalar var işin içinde. AY'yi şikeden temizleyip başka bir kategoriye alma operasyonu yapılıyor. Çok açık.

0|2
    0|0
  • hayır dogru deyil çok yanlış sivas başkanı bize trabzon teşvik teklif etti dedi ama trabzon dan kimse içeri almadılar

0|1
    0|1
  • Saha icinde oynanan maclarda şike tespit edilemiyor,uydurma senaryolarla şike varmış gibi gösteriliyor,varsa somut delil kamuoyuna gösterilsin ve en ağır ceza verilsin...96 sanıktan cezaevinde 4 kişi kaldı çok komik..

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar doğru değil küme düşecekti.

Not: Evet fenerliler şimdi eksileyin.

0|3
    0|2
  • Hayır Doğru Değil

0|2
    0|0
  • karar doğru değil.zamanında şikeciliğin asıl en babasını gs yapıyordu.

0|1
    0|0
  • doğru değil!

0|0
    0|0
  • evet doğru

0|1
    0|1
  • şike olmadı ama puan 0 a kadar düşcek artık cimbomlular bol bol kına yakar şampiyon olduk diye

0|0
    0|3
Yükleniyor...