Ayakkabınızın ömrü en az ile en fazla kaç oldu?

Soru gayet açık ne net (:

Benim aldığım bir Bot bile ve o kadar da para verdim 3 ay bile dayanmadı (: patladı hemde öyle bi patladı ki yanlardan filan değil hani botların yanak kısmı olur ya (: o tarafı koptu diyelim veya kopartım D:

Güncellemeler:
Nasıl yapıosunuz ne ediyorsunuz (:

müzeye mi Saklıosunuz bunun sırrını açıklayın :D

0|0
14|7

En İyi Kız Görüşü

• ayakkabılarımı çok özenli kullanırım. ben onlardan vazgeçmedikçe onlar yepyeni gibi durur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• babam bana bi harley almıştı ben lise 2 deydim :)) şimdi 24 yaşındayım hala duruyo taş gibi hatta kışın çok karlı havada giydim

0|0
    0|0
  • 2 yıl önce niken spor ayakkabısını aldım halada sapasağlam ben ayakkabıları iyi kullanırım en azda 2-3 ay sürdü herlde bi babetim vardı annemde almıştı bnden o giyiyordu o zamanda kıymetlimdi şimdi bakkala yada komşuya giderken öyle hemen giyyrm :D

0|0
    0|0
  • Ayakkabıya şiddet mi uyguluyorsun:DD Bu ne şiddet ne celal:)Sürekli aynı ayakkabıyı giyorsan dayanmaması normal.Bir de futbol oynuyorsan.En azından 2 ayrı ayakkabın olsun.Ömürlerini de uzatmış olursun.

0|0
    0|0
  • 3 yıllık 2 tane yazlık ayakkabım var (:

1yıllık kırmızı bir topuklummm

sporlarım zaten 3 yıllık var :D

0|0
    0|0
  • 3 senedir aynı spor ayakkabıyı giyiyorum :D

Ve gün aşırı giyerim nerdeyse.

Benim hiç bir şeyim eskimez ki sırrı yok öyle işte.

0|0
    0|0
  • iki botum var çok iyi valla greyder biri biri de dockers greyder 8 yılı geçti

dockers da 5 6 yıl oldu taş gibiler hala taşşşşş

0|0
    0|0
  • 8 sene önce bir ayakkabı aldım ben giydim onları bir ara komşunun kızına vermiştim sıkılıp o kız giydi sonra ayakkaları büyüdü diye bana geri geldi.Hala ilk günki gibi ya :D

0|0
    0|0
  • ben senelerce kullanırım:D

0|0
    0|0
  • 2-3 yıl olmuştur

0|0
    0|0
  • En fazla 6-7 yıl, en az bir gün (vurduğu için)

0|0
    0|0
    • Maşşallah allah uzun ömürler versin daha ne dym :D Nasıl dayandırabiliosunuz o kadar

• şans işte:)

• hemde ne şans be :d

• gozum gıbı baktıgımdan ayak numaram buyumedıkçe 2 sene fılan gıder bana

0|0
    0|0
  • En az 1 ay, en fazla 2,5 yıl oldu.

0|0
    0|0
  • 1gün-9ay

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 12 yıllık var bi tane çok fazla kullanmama rağmen hala giyilebilir durumda.reklamdan nefret ederim ama adidasın bazı ürünleri eskimiyor.

0|0
    0|0
  • Sevgili arkadaşım. Giyim sürenle ilgili. Yai bende bir ayakkabıdan 2 çift var. Biri dinlenirken diğerini giyiyorum... koşu ayakkabımı 6 ayda bir değiştiriyorum. Obama abimizde aynı ayakkabıdan 4 çift vamış... Başkanlığının 3. senesini bitirdi hala giyiyor :D

0|0
    0|0
  • Bir önceki spor ayakkabımı 6 yıl giydim. Genelde de yıllarla ölçülür ayakkabı sürelerim.

0|0
    0|0
  • Küçükken 2 sene falan kullandığım olmuştu. şimdi 1 sene falan gidiyor.

0|0
    0|0
  • hiç dikkat etmedim..

0|0
    0|0
  • ayakkabılarımı uzun süre giyerim eskitmem kolay kolay

0|0
    0|0
  • walla en az 5 ay oldu garantiden değiştim en fazla 4 yıl oldu ama sıkıldım başka aldım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...