Gençliğinizi çocuklarınıza, torunlarınıza nasıl anlatırsınız ?

hepimiz babamizdan,dedemizden,anneannemizden,babaannemizden gencliklerini,o zamanlardaki anılarını dinlemisizdir.bazen sıkılarak,bazen gülerek :) tipik " ben gencken..." diye sıralanan cümleler iste :) simdi bende bunu size soruyorm.ilerde genclignizi nasl anlaticaksnz cocuklarnza,torunlarniza,torbalariniza? :))

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Gelecekte cocukların ailesindeki bireylere gencligini pek de soracagını sanmıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben gençliğimi yaşayamadım evlat . . . GEL PES KAPIŞAK :D:D

0|0
    0|0
  • dedem bize calisan denir paslanmaz derdi ben gencken gurbet ellerde deli gibi calistim oyle kolay gelmedik bu hale sende calisacaksin ulen esseoglu bes kulak

0|0
    0|0
  • hersey bır dürtme ile başlamıştı :(

0|0
    0|0
  • İşte çocuk ve torunlarıma saklıyorum o cümleleri; sana değil ;)

0|0
    0|0
  • ozamanlar buralar dutluktu. nokta.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben gençken baban beni facebookta görmüş beğenmiş, tabi o zamanlar böyle kapsüller yok burger kinge gidip bir şeyler atıştırdık. Sonra babanın Bmw'si yok diye ben ona bakmadım ilk başlarda. Sonra bana iphone almıştı, eh işte idare eder dedim girdik bir yola. Sonra ne görsem baban facebookta kızın tekinin profil fotoğrafını beğenmiş, engelledim tabi. sonra yeni profil açmıştı bana bir güzel mesajlar bir güzel mesajlar ki sorma. Kazandı gönlümü yine. Bu sırada tabi iphone 4S çıkmıştı onu aldı bir de aramız iyi olsun diye. Sonra çok uzatmayalım dedik gittik düğün tarihimizi aldık facebookta da bir etkinlik oluşturduk. Halan o zaman da bana takıktı facebookta etkinliğe katılmıyor yapmıştı, nasıl gücenmiştim evladım ah bir bilseeen. Ya öyle işte. Eee bizim gençlik zordu tabi sizin gibi uzay mekikleriyle mars senin jüpiter benim gezemiyorduk. Bir hata yaptık mıydı babamız hemen 1 saatlik bilgisayara girmeme cezası veriyordu çok zor günlerdi inan bana evladım. Ah ahh.

0|0
    0|0
  • hayat zordu,bir sürü gerikafalı insan vardı,sokakta mağara adamları kol gezerdi,çevremde bir sürü aptal.

bazen beni cok geriyolardı şimdiki gibi,ben de allah ne verdiyse koyuyodum gitsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...