Aşkın gelişi aklın gidişi midir?

Aşkın gelişi aklın gidişi midir?

Aşkın olduğu yerde mantığın barınamadığı kanaatindeyim. Hep böyle olmak zorunda mıdır?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• bence gitmez :)

aşk dediğin nedir ya :)

bir insan'a aşık olmak :)

ne kadar saçma yaa :)

aşk dediğim odamın içindeki yatakta bitiyor :)

bunu yaparken aklım gidiyormu bilemicem... o kızın professionelliği...

saçma...

sizin için aşık olmuş insanlar :)

akıl olmasa ona aşkınızı anlatamazdınız

ona süprizler yapamazdınız

onu mutlu edemezdiniz :)

e aramızda aşık oldum diye asalak gibi yaşıyan varmı ? :)

0|0
    0|0
    • Mantıkla akılın bi alakası yok arkadaş Beyin dememiş mantık demiş arasındaki farkı ögren lütfen :)

• bir insana aşık olmak acizler içindir diye bi cümle kullanma lütfen. Bu kadar aşık olan insan aciz, bi sen akıllı değilsin..

• bu kadar insanda akıllı bir ben salak değilim :)

aşk işte bu zamansız ve amansız zamanda geliverir :)

ama insan o kadar müthiş bir farklıktırki

kendi değerini bilemez :)

başkası için ağlar başkası için zırlar üzülür :) hatta kahrolur :)

bunun adınada aşk derler :)

kendini sev :) herkes yalan...

Erkekler Ne Diyor 7

• ... Burda aşkın bir beklentisi varki ben gelirsem akıl gitmeli yoksa gelmem diye birde olayı büyütebilir.Ya ben ya o ! Aşk taki bu beklenti akılı hep kırmıştır.Sanırım bu soruyu soranın da cevap verilme beklentisine bir örnek olmuştur :)

0|0
    0|0
  • genelde doğru. Aşk geldi mi böyle damarlarına farklı bir kan pompalanmaya başlar. Bi nevi kafanın güzel olduğu devrelerdir bence. :))

0|0
    0|0
  • bence değildır ya neden kör olasın kı aklında gıtmez bır yere bence hiç aşık olmadım ama oldugumda da emınım hala aynı şekılde dewam ederım ben

0|0
    0|0
  • öyle deoğru bir laf..

0|0
    0|0
  • Bin kere sorulan sorulardan biri...

0|0
    0|0
  • Hep böyle olur bencede çok doğru tehşis.

0|0
    0|0
  • hep böyle olmak zorunda. aşk = körlük. mantığın saf dışı kalıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ikisi bir aradası vardır eminim

0|0
    0|0
  • Bencede öyle ama bu ilişki içinde olur bazıları ilişkiyi yaşam merkezi haline getiriyor ve herşeyini buna göre düzenlyor evli olmadıgın sürece saçmalık ilişkide mantık yok tamam ama diger sorunlarada mantıklı bakılsın leyla olmayı sevmiyrm:D

0|0
    0|0
    • İşte ilişke göre hayatını düzenlemekte bir bakıma aklın gidişine örnek oluyor. Aşk bittikten sonra da ben neler yapmışım diye farkına varılıyor :)

• Aynen öyle canımm

• bence de aşkı aşk yapan bence bu o zaman ne farkı kalırdı ki diğer duygulardan ama gerçekten aşk olunca mantığını ne kadar kullanmak istesen de aşk ağır basıyor.

0|0
    0|0
  • ben bu lafa katılmıyorum cok buyuk asklarda evet bu boyledır ama bır kere o buyuk asktan darbe yedınmı ondan sonra akıllı oluyosun bu seferde akıl askı pek barındırmıyor

0|0
    0|0
    • darbe yedikten sonra aşk kalmaz zaten. Darbe yemeden öncesinde akıl pek kalmıyor ki daha sonradan ben ne yaptım diye akıl başına geliyor insanın.

• Tam anlamıyla aşkın büyüsüne kapılmıyor insan .Sadece o an kendini bu güzel duygunun akışına bırakmak istiyor .Çünkü mutludur .Acı olsa da insan neden mutlu olmak vazgeçsin .

0|0
    0|0
  • 'aşkın gelişi aklın gidişidir''ben bu sözü bir yerde duymuştum çok doğru bir laf...kesinlikle öyledir

0|0
    0|0
Yükleniyor...