Aldığınız eşyaların parasını vermeden mağazadan çıktığınızı fark ettiniz, ne yaparsınız?

Bi mağazadasınız. Aldığnz eşyaların parasını vermeden dalgınlıkla çıktığnızı farkettinz napardınz ?

0|0
15|8

En İyi Erkek Görüşü

• Değişik bir anım var bir avm deydim filmler muzik cd leri aldım ardından telefonum çaldı kasaya yönelecekken telefonda konuşmaya daldım, telefonla konuşurken çıkmam gerekti ilgili mağazadan çıkıyordum ama dalgınlık yanımdakileri bırakmadım güvenlik görevliside gördü elimde ürünlerle çıktım :)) ve de alarm ötmedi :D ardından telefonu kapadım giderken bir baktım ürünler bende! Hemen koşa koşa gidip girdim bıraktım :)) Herhalde bu olay olalı bir 5 sene olmuştur :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ''Hay '' derim geri döner kusura bakmayın ben pbunların parasını vermeyi unuttum derim :D

0|0
    0|0
  • çıkımşım gitmişin unutmuşum ne yapayım unutmasam döner mağazaya alırım beyin bedava ama bedava diye de buraları böyle saçma konularla meşgul etmeyelim lütfen

0|0
    0|0
  • geçen kafam dalgındı maaş kartımı bankomatta unutmuşum.. koşa koşa geri gittim Allahtan iyi birine denk geldik o da çıkarıp güvenliğe vermiş..yoksa gitmişti bizim maiş :I

0|0
    0|0
  • soru gereksiz eger bir muslumansaniz

0|0
    0|0
  • geri donup oderim

0|0
    0|0
  • Dönüp vermek ve insan olmak daha makbul

0|0
    0|0
  • Onu mağazada değil de bakkal tarzı yerlerde yapınca geri gidip parayı hemen veriyorum.Zaten mağazada unutmam mümkün değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• öter zaten bi ihtimal ötmesede öderim kamera felan var adımız çıkmasın şimdi 2 çul için

0|0
    0|0
  • tekrar geri dönerdim öderdim

0|0
    0|0
  • Gider öderim.

0|0
    0|0
  • geri dönüp öderim

0|0
    0|0
  • kapıdan çıktığın anda alarmlar ötmeye başlar ve işte rezaletin boyutları

0|0
    0|0
  • Tekrar gidip öderdim kul hakkı olmasın.

0|0
    0|0
  • Bir kere aldığım ayıcığın parasını vermeden çıkmıştım. Dalgınlık işte sepette duruyordu öyle garaja gelince farkettim sonra geri dönüp ödedim ):

0|0
    0|0
  • öle bı ımkan yok öteer :D

0|0
    0|0
  • geri döner öderim

0|0
    0|0
  • ahanda yedik hırsız damgasını derim :)şimdi eteğimden plazma çıkmasını filanda bekler bunlar

0|0
    0|0
  • poşetleri bırakıp kaçarım

0|0
    0|0
  • rezalet ve yuz kızartıcı hay allah kahretsın derım

0|0
    0|0
  • geri döner öderim.

0|0
    0|0
  • farketmişim işte,geri dönerim kasaya.