• Sor
  • Bence

Bisiklet sürmeyi nasıl kolay öğrenebilirim? :(

evet itiraf ediyorum bu yaşa geldim ama bisiklet süremiyorum :( bi türlü o dengeyi kuramıyorum..bisiklet var ama biraz büyük bisikleti..belki cocuklardan bulurum kücük bisiklet..ama o dengeyi kuramıyorum biraz taktik verseniiz :/

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• öncelikle direksiyon hakimiyeti önemli. pedalları zaten cevirirsin. fren de önemli.

• önemli de ben yapamıyorumm.

Erkekler Ne Diyor 10

• normal bin pedal çevir zaten gerisi gelir.

• Gözünü karartcan hızlı sürcen dengeyi daha kolay sağlarsın

• düşa kalka öğrenirsin.yalnız dikkatli ol yoksa birkaçgün sonra ks de bisikletten düştüm acaba birşey olmuşmudur diye soru sormak zorun da kalmayasın

• senden geçmiş :D

• niye ya öğrenmenin yaşı yoktur :P

• yok yok vardır vardır :D

• Yokus yukari pedal cevirerek kullanirsan cabuk ogrenirsin

• düşe kalka öğrenilir bu kolayı yok..

• arka tekerleğin yanında 2 tane daha tekerlekli bisikletler oluo onla sorun yaşamazsın denge konusunda :D

• onlar da velet bisikleti ama :( :D

• onlar işte seni alıştırıo ilerde hiç düşmeden binmek istiosan mecbur öyle deniceksin yok diosanda anca düşe kalka öğrenirsin :)

• peki , teşekkürkrlerrr :))

• Düşe kalka :D

• işte sorun orda hic düsmüyorum,düscegimi hissettigm an atlıyorum :))

• Öncekileri Göster
    • öyle ama hem cok yakısıklı bi arkadsım var sürerken haber ver ben de görmk istiyorum dedi görür flan gider sonra cocuk <3

• Pehhh anlaşıldı :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben de bilmiyorum ama öğrenmeye de niyetim yok açıkcası ...

• niye ki yaa yaz da geliyoo :)

• atlar arabaya üstünü de açar gezerim yahuu

• bizim arabımz yok ki napalım ancak bisiklet işte :) .

• 4 tekerlekle başla dicem ama olmayacak :)) ilk başta zor olur belki düşebilirsin dikkatli ol, ama sonra alışırsan off diyorum bisiklet sürmek çok zevkli.. Bu yaz bir şey çıkmazsa bende alacağım :))

• bak şimdi bisikleti kaldırıma çek bisiklete bin kaldırımdan destek al ve bisikletin pedallarını çevirmeye başla direksiyonu düz tut kendini dengede tut daima öyle öyle örenirsin. Ben ellerimin ikisini birde kaldırıpta sürebiliyorum :)))

• ya nasıl sürüosunz anlamıyorum ki cok zor bişey yaa :(

• zor bişey değil ben hemen öğrendim :D yada bilen birisini çağır yanına sen bisikleti yava sürerken oda senin bisikleti hafiften tutsun sonra seni bıraksın bir bakmışsın sürüyorsun

• işte cok kişi yardımcı oldu ama yok beceremedim sen gel en iyisi :D

• direksiyon .. hakim ol

• denge şart

Yükleniyor...