Eşinizin bebeğinize eski sevgilisinin adını koyduğunu öğrenseniz ne yaparsınız?

Eşinizin bebeğinize eski sevgilisinin adını koyduğunu öğrenseniz ne yaparsınız?

0|0
20|15

En İyi Erkek Görüşü

• O yüzden neymiş.

Kızımız olursa isim koyma işini hanıma bırakıyormuşuz... :))

Oğlumuz olunca da hanıma bırakmayacağız. :))

Paranoyaklaştım birden ya...

0|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 14

• 112 acil servisi arar bır bayan biraz önce merdivenlerden aşağı düştü çabuk gelinder sonra uygulmasını yaparım :)

0|3
    0|0
  • koysun.bende hayatıma giren bütün kadınların ismini koymaya başlarsam.hafta da bir tane çocuk doğurması gerekir.benim bütün isimleri koymam için

0|2
    0|0
  • Onu hala derinlerde sevdiğini ve unutamadığını düşünürdüm.Üzülürdüm.Ama beni gerçekten seviyor ve bana sadıksa ok problem etmezim.

0|1
    0|0
  • cocugun velayetini içeren ve evlilik boyunca edinilmiş tüm malların ve nafaka feragatını alıp kapının önüne koyarım hadi şimdi s*ktir git derim cogumun bütün biligileri degiştiririm öldürmekten beter ederim ya yapmazza diyeceksiniz alırım bebemi kacırırım sittin sene bulamaz

0|0
    1|0
  • üzülürüm.

0|0
    0|0
  • Belki sevdiği bir isimdir?

1|0
    0|0
  • koyabilir ne var bunda ya ismi seviyor diye onu da hala sevecek hali yok ya ama onu sevdiğine dair bir belirti olur yada kanıt bulursam sonra ben onu kapının önüne korum madem kalbinde yerim yok derim onunda benim yanımda yeri olmaz

0|1
    0|0
  • çarparım ağzına

0|2
    0|0
  • eski kız arkadaşım kızının adını benım koymamı istedi, (bende ozaman ki kız arkadaşımın kızımız olursa adını x koyarız diyordu) tamam dedim eski kız arkadasımın istediği ismi koydum , süperim yav )

0|0
    0|0
  • Kendi cocuğumun adını sonradan öğrenme olasığını vermiyorum. Fotoğrafını değiştirmişsin, neden yavrucum =))

0|0
    0|0
  • öle şeymi olur bea

0|1
    0|0
  • dervişin fikri neyse zikri de o olur

0|1
    0|0
  • böyle bir seyi yapmaya cesaret edemez.

0|1
    0|0
  • acaba çocukta ondan mı diye şüpelenirim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Evlenmeden önce tüm geçmişini öğrenip bütün kız arkadaşlarının adını sanını öğreneceğim için yapamaz.

0|0
    0|0
  • Hmm, sorun degil hayatim derim (icimden, ben sana bu yaptinin nedemek oldugunu gostercem bekle canim derim) hemen bir cocuk ederim bende eski sevgilimin adini koyarim.. IYi biseyse bu, birlikte yasariz ayni duygulari kotu biseysede bu yine birlikte hosumuza gitmez..

0|0
    0|0
  • isimleri hazır onların dışına cıkamaz =)

0|0
    0|0
  • Hiç iyi şeyler yapmam o kesin.

0|1
    0|0
  • Üzülürdüm. sinirlenirdim. onu unutamadığını düşünürdüm. açıkcası iş ayrılığa kadar giderdi.

tabi o durumda napardım bilemiyorum gerçekten. bir evliliği bitirmek de kolay değil.

0|1
    0|0
  • Gercekten sevdiği kız harıcıde diğer bütün kız arkadaslarının ismini koyabilir.

kİ su an bile dede veya babaanne isimleri koymayı düşünen bir arkadasa sahıbım :)

0|0
    0|0
  • Çok fena demekki ona karşı bişiler hissediyor hala diye düşünürüm çok üzücü bir durum.

0|1
    0|0
  • çok düşündürücü

0|0
    0|0
  • o yuzden kızım olursa asla ve asla babasına ısım koydurtmam.ogrendıgımde yaptıgı serefsızlıge gırdıgınden gerçek anlamda ayrılabılırım

0|0
    0|0
  • oğlum olursa bende eskı sevgılımın adını koyarım ödeşiriz

1|0
    0|0
  • takmam adı üstünde eski sevgili yani

0|1
    0|0
  • Yok artik,benim oyle bi esim olamaz,Allah gostermesin:)) Cok kotu seyler olur:))

0|1
    0|0
  • o yüzden bebeğe kız ismini anne erkek ismini baba koyar

0|1
    0|0
  • çocuğun ismini değiştirip eski sevgilisiyle hala bir şeyler varmı diye araştırırdım.

0|0
    0|0
  • bosanma sebebiii:))

0|0
    0|0
  • ay öyle duruma düşmemek ıcın kız ısmını biz erkek isminide kocalar koysun canım :)

0|0
    0|0
  • Ağzına vururum.

0|0
    0|0
  • Yemez. :)

0|0
    0|0
  • benden en ağır sözleri işitir, kalbini kırarım.Hemen oluyosa tabi nüfus müdürlügüne:(

0|0
    0|0
  • çocugun ismini degstrirdim adamdan bosanırdım

0|0
    0|0
Yükleniyor...