Neden çoğunluk babasına kırgın?

bi soruda dikkatimi çekti bu hayatta kime kırgınsın diye ..bende bu ara babama kırgınım biraz ..nese neden çoğunluk babasına kırgın merak ettim_?

Güncellemeler:
bende babamı severim ama arada oluyor değil mi hepimizin aile sorunu

0|0
16|14

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle bir şey duymuştum; "Bir anne için evladı ne yaparsa yapsın evladıdır, bir baba için evladı istediğini yaparsa evladıdır."

Bir bakıma doğru da. Annelerin evlatlıktan reddettiği nadirdir ama babalar en ufak bir şeyde evlatlıktan reddedebilirler.

Kuşak çatışmasını babalarımızla yaşarız. Anneler söylenir, söylenir ve susarlar, olmadı yine söylenirler. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Yok kimseye bir kırgınlığım, kendim zaten kopuk biriyim, aile değerlerine sahip çıkıyorum ama bireysel yaşam şeklime daha çok değer veririm.

0|0
    0|0
  • Çünkü anneme kötü davranırdı

Çünkü sevdiğim insalar hakkında kötü şeyler de söylemişti

Çünkü hiç iletişimi yok

Çünkü çok sert bakıyor ve konuşuyor

Çünkü erkek işte, daha neye gerek var ki..

Ama eskiden kırgındım, şimdi nötürüz.. İnsan 50sinden sonra biraz düzeliyor galiba, yoksa teneşir paklar :))

0|0
    0|0
  • Şimdi buradaki insanların çoğunun babası + 40 45 yaşında.Yeriyle ostropoz lar. Yani gayet normal az önce bende kavga ettimde anlayışlı adamım ben,ostropozluğuna verdim :D

0|0
    0|0
  • bence henüz baba ya da anne olmadıkları için... ebeveyn gibi düşünememe etkili bu durumda. aile bireylerini kendi üzerlerinde kısıtlayıcı sınırlandırıcı olarak görüyorlar. psikopat babalar meclisten dışarı.

0|0
    0|0
  • Tek evladı olduğum halde sokaktaki birisinden daha yabancı davrandığı için. Aramıza aşılmaz duvarlar, geçilmez uçurumlar koyduğu için. Bana baba-oğul ilişkisini yaşattırmadığı için.

0|0
    0|0
  • ben kırgın değilim.

0|0
    0|0
  • Kırgın olmamız onu sevmedigimiz anlamına gelmez.Kırgınlık bu gelip geçer ama sevgi kalır.

0|0
    0|0
  • babamın olumlu yanları da var olumsuz yanları da ben olumlu tarafını görmekten yanayım

olumsuz tarafı da olur onları hoş görüyorum

0|0
    0|0
  • Baba anneye göre daha sert davranır. Bilmeden incitebilir. Bir keresinde beni de çok incitti çok üzüldüm kırıldım ona. 1 hafta sonra kırgınlığım geçti. Merak etme geçer kırgınlığın :)

0|0
    0|0
  • ben kırgın değilim babamla arkadaş gibiyiz :D

0|0
    0|0
  • bende cok seviyorum ama sorunlarım var babamlaa...

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum ben babamı severim.

0|0
    0|0
  • annemi çok sevdiğim doğru

ama babam doğru düzgün konuşmaz ondan

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 16

• Çünkü babalar otoriter. Çünkü babalar anlamıyor. Çünkü babalar hemcins değil, düşünemiyorlar, çünkü babalar biraz eski kafalı. Ama herşeye rağmen zannediyorlar ki bizi koruyorlar. Halbuki, çağımızda kanatlar altına alınmaya ihtiyacı yok artık hiçbir genç bayanın... Ve herşeye rağmen ne yapıyorlarsa bizi çok sevdikleri için yapıyorlar... Zamanında yaşadıkları kötü olayları tecrübe etmemizden, üzülmemizden korkuyorlar... Bu yüzden yanlış davranabiliyorlar.. Biz de kırılıyoruz.

0|0
    0|0
  • Hiç kimseye kırgınlığım yok bu hayatta ...

0|0
    0|0
  • babama kırgın diyilim...

0|0
    0|0
  • benimde dikkatimi cekti. kendi kendime yanliz degilmisim bile dedim.

babam cok kirdi beni cunku... aglati. annem aglatmadimi ? evet oda aglatii ama annemin

bir kelimesi koymaz bana ama babaminki beni bicak gibi saplar. ve bu yuzden yara bere icinde kalbim diyebilirim.

0|0
    0|0
  • bazı babalarda para göndererek babalık yaptıgını sanar syleyıncede aklınca parayı keser aslında bazı babaları anlamak zor bana kalsa bende babamı sevmem ve bı o kadar da nefret ederiim

0|0
    0|0
  • Tam olarak babalık yapamadığı için.

0|0
    0|0
  • Erkek doğası işte bencillik ve katı tutumlu olmaları hep neden.

Kimse annesine kolay kolay küsmez küs kalamaz ama babasını tanımayan sevmeyen çok.

0|0
    0|0
  • tek aşkım o benim nasıl kırgın olabilirim iyi ki var iyi ki babam

0|0
    0|0
  • benm küçüklükten beri hatırladığım, gormeden sesini sevdiğim adam hayatım boyunca hiç babam olmaması

0|0
    0|0
  • babaların öküzlüğünden olsa gerek.hangimiz çocuk belli değil,o benim küçük kardeşim sanki.

tey tey.

0|0
    0|0
  • Sçs habba babba <3

0|0
    0|0
  • Bn cok seviyorum babami herkesten cook:)

0|0
    0|0
  • çoğunluğu bilemem ama benim babam sinirli olduğu için tartışırız arada...

0|0
    0|0
  • babalar bazen ser oluyo galiba acımasız

0|0
    0|0
  • benimde dikkati mi cekti guzel soru

0|0
    0|0
  • Evet aramızda hep bir mesafe olmasından dolayı kırgınım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...