Erkekler kendinden üstün kadın neden istemez?

Bütün ev işlerini kadın yapınca iş bölümü oluyor harika." Her şeyi karım yapsın ben kariyer sahibi olarak toplantı vs habire çalışayım ama toplantılarda bir çok insanla ben tanışıp karımı altatabilirim eh işte bir kaçamak canım... biraz bunaldık iş sitresi vs... Karım bana çok sadık evi çok iyi idare eder eh biraz söylenirse parasını keserim daha olmadı koyarım kapının önüne bana kadın mı yok nede olsa parayı kazanan benim".

İşte erkekler bunu ister. Kariyer sahibi kadın bunlara göz yummaz çünkü. Beni aldattın hadi yolun açık olsun deme şansına sahip olur.Her başarılı erkegin arkasında bir kadın vardır.Ama her başarılı kadının arkasında da onu eteğinden aşağı çeken bir erkek vardır.

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü kadının başarısı altında eziliceklerini , erkek olarak hukmetme özelliklerin, kaybediceklerini düşünürler.

2|0
    0|0
    • kadın başarısını veya üstünlüğünü erkeği ezmek için kullanmazsa; akrabaların eşin dostun bu durum hakkındaki esprilerine bile tepki gösterirse bu durum problem olmaz.. ha herkes için mi problem olmaz? hayır tıpkı herkes için problem olmadığı gibi...

Erkekler Ne Diyor 12

• 1.çok genelleme yapmışın her erkek böle değil açıkçası ben güçlü kadınları daha çekici buluyorum

2. çalışan her erkek aldatçak diye bişeyde yok

3.ev işlerini kadın yapsın falan diye bir bölünme artık yok kanaatimce ama her ev işinede erkek yardım etsin diye beklemek çok mantıklı bişi değil bence

4.neden böle sitem dolu bişi yazdınkki bi olaymı geldi başına?

1|0
    0|0
  • Aslında şu noktada haklısın, kariyer sahibi olan, ekonomik özgürlüğü olan kadın bazı şeylere göz yummaz, kötü giden evliliğini zorla idare ettirmez, ezilmez, kendi ayakları üzerinde durabilir... Ama şu noktada haksızsın, aşırı bir genelleme var, erkekler kendilerine köle aramıyor aslında, kadının ekonomik açıdan özgür olamaması yüzünden kadınlar köle gibi oluyor. Suç erkeklerin değil yani. Meseleye çok dar bakmamak lazım

1|0
    0|0
  • soru detayındakılerın aksine düşünüyorum...beraber calısalım beraber paylasalım... mutfakda beraber işte beraber güzel şeyler bunlar !

1|0
    0|0
  • genlere ve erkeğin doğasına aykırı çünkü bu durum.

0|0
    0|0
  • yani?

0|0
    0|0
  • Her erkek böyle değil, genelleme...

Üstün kadınlara denk gelen ve kendi üstünlüklerini de ilişkiye katıp, bir bütün oluşturan erkekler de vardır.. Sayıları da hiç az değil..

0|0
    1|0
  • hııı iyi senaryo yazmışsın kendi kendine... neyse ben zaten güçlü kadın istiyorum.. öylesi varsa gelsin

0|0
    0|0
  • aslında erkeklerde de biraz eziklik var

0|0
    0|0
  • doğamıza aykırı o durum.

0|0
    0|0
  • ne gerek var benden üstün olmasına

0|0
    0|0
  • yok canım.. üstün kadın isteyen kılıbıklar mevcut :ı

0|0
    0|0
  • Valla sanırım sen daha önceden çok kazık yemişin ki; ondan böyle konuşuyorsun ya da çok televizyon izliyor da olabilirsin.

0|0
    0|0
    • insanlar yedigi kazıklardan ders alırmıs dgruları sylemek çok tv ızlemekse sna diyck bişeyim yk ;)

• kabul ettıgımı sylemedım sadce ınsanlar yedıgı kazıklardan ders alır ddım smdiye kdr böyle bi kazık yemedim gördüklerimi çevremdekileri söyledim

• O zaman çevrendeki kişileri doğru seç ki; kazık da yemesinler kazık da atmasınlar.

Kızlar Ne Diyor 1

• 5 yıldızı sana.

1|0
    0|0
Yükleniyor...