Erkekler kendinden üstün kadın neden istemez?

Gizli Üye
Bütün ev işlerini kadın yapınca iş bölümü oluyor harika." Her şeyi karım yapsın ben kariyer sahibi olarak toplantı vs habire çalışayım ama toplantılarda bir çok insanla ben tanışıp karımı altatabilirim eh işte bir kaçamak canım... biraz bunaldık iş sitresi vs... Karım bana çok sadık evi çok iyi idare eder eh biraz söylenirse parasını keserim daha olmadı koyarım kapının önüne bana kadın mı yok nede olsa parayı kazanan benim".

İşte erkekler bunu ister. Kariyer sahibi kadın bunlara göz yummaz çünkü. Beni aldattın hadi yolun açık olsun deme şansına sahip olur.Her başarılı erkegin arkasında bir kadın vardır.Ama her başarılı kadının arkasında da onu eteğinden aşağı çeken bir erkek vardır.
Erkekler kendinden üstün kadın neden istemez?