Unutamadığınız rüyalarınız var mı?

Sürekli gördüğünüz ya da hiç unutamadınız rüyalarınız var mı?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• 4 yaşımdan beri gördüğüm bir rüya son bir kaç senedir görmüyorum ama aklıma gelmesi bile irkilmeme neden olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet var hemde cok kötü biraz ayıp ama aklıma getirdin ilkokul hocamı görmüştüm bayandı ... sonra uyanınca ağlıcaktım neredeysee arasıra görüodm sanki gercekten yapmıs gibi yüzüne bakamıodm haladaa sucluluk duygusu var içimdee ne yalan sölimm

0|0
    0|0
  • Yıllar yıllar önce, merhum Michael Jackson ile uzun bir süre dövüştüğümü, zar zor öldürdüğümü hatrlarım. Yüzüne kezzap yemiş gibiydi; bi o rüya aklımdan çıkmaz.

0|0
    0|0
  • ruya gorsem kesin unutamam :) belki goruyorum ama hic hatirlamiyorum

0|0
    0|0
  • benim unutamadığım bi karabasan muhabbeti vardı... bi kere oldu o da... benim alt takımlarımı bi tuttular bağırmak istiyorum bağıramıyorum... nasıl sıkıyorlar ama... sonra uyanıverdim bi anda... gecenin 3 ünde bi bağırmışım az kaldı apartman kalkacaktı ayağa...

0|0
    0|0
  • gece arbayla eve giderken yolda otostop yapan mini etekli bi kiz yaklastim offf kim dersin hadise evet evet hadisenin ta kendisi eurovisiona gidiyormus lastigi patlamis arbaya aldim tabi kiz cagiz yolda kalmis birak eurovsionu evine gotur dedi gittik beyaz sarap mum isiginda bir yemek ve sominenin yaninda tam atesli bir opucuk verecekken babamin saplagiyla uyandim hep ayni ruyayi gormek icin uyurum hadise yerine fatih ureki gorurum uyumaya cekinir oldum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bir keresinde babamın öldüğünü görmüştüm 6 sene önce falandı herhalde,uyandığımda zırlaya zırlaya bir hal olmuştum çünkü babam bizim yanımızda değildi.

Geçen sene de rüyamda bana biri tecavüz ediyordu ama sanki gerçek gibiydi böyle bir rüya olamaz yahu acıyı iliklerime kadar hissetmiştim.Rüyanın sonunda ise o adamın çocuğunu doğuruyordum.İğrençlikler silsilesi,of aman Yarabbi:S

0|0
    0|0
    • wooouuw ruya degil mubarek 60 bulumluk dizi

• Neden öyle düşündün ki 8 saate rahat sığacak bir rüya yani :P

• ne demezsin ruya aslinda saniyelik biseydir bize butun gece gibi gelir rem uykusunda olur ve anliktir ama soylediklerine inaniyorum yanlis anlama.. hakikaten yazsan roman olur

• hiç unutamadığım bir rüyam var aynadan kendime bakıyorum ve agzımda bir yılanın kuyruğu cekiyorum cektikce uzuyorr başı gelmiyordu çıkaramıyordum o kadar uzund işte ter içinde kalkmıştım.

0|0
    0|0
  • Öpen adamı görüyorum. Beni öpüp kaçıyor. Şaka değil. Yüzünü görmedim henüz. Yorumlamayı biliyorsan ve yorumlarsan sevinirim çünkü kimse birşey diyemedi şimidye kadar.

0|0
    0|0
  • bütün bir gün boyunca bulutların arasında uçup, en son balkonun camından annemi izleyip odama geri döndüğüm rüyamı unutamıyorum. astral seyahat ettiğime inanıyorum.

0|0
    0|0
  • evet çok kötüydü

0|0
    0|0
  • kisa rüyalari hatirlarim ben ..kisa ve anlamsiz yani..

ara sira aklima gelir .

0|0
    0|0
  • unutamıyorum kabustu resmen

0|0
    0|0
  • cok kucukken herlade 5 6 yasındayken gordugum ve unutamadıgım bır ruya;

sarmasık cıcekler olan boyle asırı bol yesıllıklı sera gıbı bır yerdeyım ama ıcınde mustakıl bır ev var ve bır suru kadın benı gıdıklıyor anne anne kurtar benı yeter olucem dıyorum herkes kahkaha atıyor ve annemı o mustakılın balkonunda goruyorum ve oda bana kahkaha atıyor..

bırde 5 6 sene once gordugum ruya uzaylılar bıldıgın dunyamızı basıyor her taraf şafak rengı kıpkırmızı ondada ınanılmaz korkmustum

0|0
    0|0
    • uzaylilardan biri mustafa topaloglu olmasin buna yakin bir ruyayi ben gormustum de :)))

• yok yok degıl bıldıgın yesıl uzaylıydı benımkıler :))) kikikikikiik gülüşüyolardı

Yükleniyor...