Çevrenin evlilik baskısını nasıl yenebilirim?

hayatımda biri var güzel bir beraberliğimiz de var onu çok seviyorum onunda sevgisinden eminim.ciddi düşünüyoruz ama zamanımız var .yaşım 25 .belirsizlikler insanı bunaltır derler .birbirimizi sevdiğimiz halde bazı şeyler kader kısmet .ben onu beklemeyi göze alıyorum çünkü seviyorum .arada tabikide insanın aklına takılıyor acaba kaderim o mu diye .bazende ya değilse diyor .onu kaybetmek istemiyorum oda beni allaha hergün dua ediyorum bizi kavuşturması için.beklemeyide göze alıyorum ama bu arada çevre nin evlilik baskısını nasıl yenebilirm?görücü geliyor çoğunlukla ve ben geri çeviriyorum seçemiyosun beğenmiyorsun diyenler oluyor akrabalarımda.

Güncellemeler:
zaten ailem illa biriyle evlen demiyor annemde biliyor sevgilimi ama akrabalardan soran oluyor

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• Yavaştan ailene durumunu açmalısın o halde ki sıkıştırmasınlar seni, iş ciddiye binip gerçekten güzel bir kısmet için seni sıkıştırırlarsa verebileceğin mantıklı bir cevabın olmaz.. Eminseniz kesin ciddiyetinden ilişkinizin, en azından annene bunu açmalısın.. O zaten bir şekilde ikna eder diğer aile büyüklerini evlenmemen konusunda bir başkasıyla..

0|0
    0|0
  • Ailene görüştüğün biri olduğunu söylesen ? Yaş 25 olmuş ya belki diyorlardır bu kız evde kalacak o yüzden sürekli birilerini yakıştırıyorlardır ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...